Şimdi Ara

Konu silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
3
Favori
8.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bagginsgiller -- 29 Temmuz 2020; 20:41:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni yetmeler böyle. Sınır bilmezler. Her şeyin ayarını kaçırırlar. Arkadaş ortamı buna sürükler. Sorsan özgürüz derler, yazık.

Bizim akrabalarda da var hiç ses etmiyorum, ailesi yaptığı bir çok şeyi bilmiyor. Çok yanlış yollarda şunu çok iyi biliyorum sağlam bir dayak yerse akıllanabilir ama ben hiç umursamama taraftarıyım. Kendi halinde devam etsin.
  • kardşeinle pubg lol vs. oynamaya başlayın kızları unutsun oyun arasında da el altından kızlarla konuşan erkek şöyledir böyledir de
  • Hocam öyle şeylerle değişmeyeceğine eminim, en son çare karşıma alıp her şeyi anlatmayı düşünüyorum, ama ikna edici olsun istiyorum çocuğun aklında soru işareti kalmadan yaptığı şeyin yanlış olduğunu anlasın istiyorum

• Daha ne istiyorsun sende iş yok kardeşinde var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingilizanahtari -- 28 Ocak 2019; 11:42:45 >
  • kardeşini elinden tut bir mektebe götür...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu nerede yaşıyorsunuz sene olacak neredeyse 2050. Bırak konuşmayı oyun oynarken Mercy karakteri gibi oyunu oynayan kız oyuncuya sağlık basanlar var.

Kardeşin doğru yolda, sanada doğru yolu göstermesini rica et ve bir daha kimsenin özeline girme. :D
  • Ingilizanahtari kullanıcısına yanıt
    Boş yapma kardeşim her şeyin bir adabı var dedik kız arkdaşı olacaktır olsun ama çocuk senin gibi olmasın. Şu an dönemin verdiği hormonal bir şey var evet ama yanlış yapmasına izin vermemeliyiz.

• Neyi yanlış yapacak sanki gidip çocuk yapacak bir kızdan. Bırak onlar bizden daha çok şey biliyor artık hayatını yaşasın, elleme.
  • skyfor kullanıcısına yanıt
    Bu yaşta bizden çok şey bilmeleri seni ürkütmüyor mu ben ileride keşke demesin diye uğraşıyorum

• Konu csb değilse tebrikler kardeşin kız görünce eli ayagı titreyen, kızları üstün gören bir dh yıkığı olmayacak.

• onların hiçbiri ciddi şeyler değilki o konuşmaları yaparken genelde çıldırmak için yapıyor kendimden biliyorum tabikideee
  • kıskandın demi la kardeşini köftehor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşin senden hızlı diye kıskandın mı
  • Konu sahibi çocukluğunu yaşayamamış, kardeşini kıskanıyor bırak dokunma çocuğa yapsın istediğini sonra senin gibi asosyal mi olsun

Alan memnun veren memnun sanki çocuk zorla bir şey yaptırıyormuş gibi anlatmışsın
  • Ya insan kendi öz kardeşini kıskanır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bagginsgiller

Bu yaşta bizden çok şey bilmeleri seni ürkütmüyor mu ben ileride keşke demesin diye uğraşıyorum
    Şahsen kardeşim olsa madde hariç hiçbir şeyden korumazdım napıyorsa yapsın kendi kendine öğrenecek istiyorsa haftada 20 kız götürsün, keyfi bilir helal aslanım deyip ben gönderirdim
  • Yeni yetmeler böyle. Sınır bilmezler. Her şeyin ayarını kaçırırlar. Arkadaş ortamı buna sürükler. Sorsan özgürüz derler, yazık.

Bizim akrabalarda da var hiç ses etmiyorum, ailesi yaptığı bir çok şeyi bilmiyor. Çok yanlış yollarda şunu çok iyi biliyorum sağlam bir dayak yerse akıllanabilir ama ben hiç umursamama taraftarıyım. Kendi halinde devam etsin.
  • Bunlar nasıl yorumlar böyle ya. Teknoloji geliştikçe insanlar hayvanlaşıyor mu? Dilerim ilerde kız çocuğunuz olur ve bu tarz erkeklerle konuşur da siz de “helal olsun kızım, hep böyle özgür ol, yıl olmuş 20..” dersiniz. Ama neredeyse hiçbirinizin böyle şeyler söylemeyeceğine eminim.
    Konu sahibinin bahsettiği insan 2003 doğumlu. Konuştuğu kızlar da hemen hemen o yaşlardadır. Bence uygun bir dille uyarmalısın hocam ama bana sorarsanız asıl mesele o kızlar. Böyle bir şeye nasıl izin verebiliyorlar? Hiç mi utanmıyorlar, hiç mi kendilerini zavallı görmüyorlar? Gerçekten çok ilginç. Sonra etfak psikolojisi bozuk, depresif kız kaynıyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önüne geçemezsiniz çok rezil bir gençlik geliyor aklı sadece cinsellikte olan bir gençlik benim tek umrumda olan yanı bunlardan ülkeye bir fayda olmıyacak daha şimdiden cerrah yetişmemeye başladı gerçi ithal ederiz alıştık her şeyi alıyoruz suri bir cerrah ithal edelim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.