Şimdi Ara

Kardeşimi döven çocukları dövmeye gittik. Abileri de gelince ortalık karıştı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 yaşındaki kardeşim bir hata yapıp, çok sayıda "belalısı" olan bir kızla sevgili olmuştu. 1 ay birlikte olduktan sonra kızdan 3 gün önce ayrıldı.

Kız da kardeşimi sevmiş işte. Sürekli mesaj atıp durunca da kardeşim kıza küfretmiş.
    Kız da bu konuyu belalılarına yani başıboş gezen kankalarına söylemiş. Benim evde olmadığım vakitte kızla beraber 4 erkek evin önüne gelmişler. Kardeşim de evdekilere bir şey olmasın diye dışarıya çıkmış ve önce birine kafayı vurmuş. Kafayı yiyen yere serildikten sonra da 3'ü birden kardeşime dalıyor ve maalesef kardeşimin kolu kırılıyor.

Hastanede durumu öğrenince deliye döndüm ve kızın oturduğu mahalleye gittim. Kızla beraber 3-5 erkek vardı. Beni tanımadıkları için gözlem yapıp gittim.

Dün de 5 arkadaşımla beraber mahalleye girdik. Kızı çağırdık. Alçılı kollu kardeşim de yanımızdaydı. O 4 velet de geldi yanımıza. Biz 4'ünü de yere serdik. Pek bir şey yapamadılar.

Aradan az zaman geçti. 5 kişi daha geldi ve direkt daldılar bize. Kardeşimi yollamıştım ben. Dövdüğümüz 4 velet ortalıktan kayboldu nedense. Geriye kalan 5'iyle de bir şekilde kavga edip, biraz da hasar gördükten sonra olayı bitirdik ve döndük.

Kardeşinizin başına ne gelirse gelsin, onun intikamını alın. Kardeşlik bunu gerektirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohol Oula -- 4 Eylül 2015; 22:06:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O 4 velet zebani olmuşlardır, kardeşine dikkat et.

• Helal olsun. Kavgayla işim olmaz ama gerektiğinde kavga etmekten hiç çekinmem. Maalesef bazen kavga çözüm olabiliyor
  • size bir altın plaket hediye ediyoruz
  • O 5 kişi sizi ıstırmış herhalde. Oralarda pek kafa attık yere serdik pamuk tıkadık demedin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

size bir altın plaket hediye ediyoruz

+ benden bir madalya
  • Senin kardeşin de afedersin beyin yok mu?Anasından babasında çok belalarının ilgilendiği kızla işine?

• quote:

Orijinalden alıntı: .GOGOMEZ.

Senin kardeşin de afedersin beyin yok mu?Anasından babasında çok belalarının ilgilendiği kızla işine?

Şimdiki gençlerin hali işte. Kardeşim olmasaydı dalga geçerdim de işte kıyamadım

• Csb değilse iyi yapmışsınız hocam.

Adamlığa sığar mı bir kişiye 4 kişi dalmak.

Birde kolu kırılmış kardeşinizin geçmiş olsun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Csb değilse iyi yapmışsınız hocam.

Adamlığa sığar mı bir kişiye 4 kişi dalmak.

Birde kolu kırılmış kardeşinizin geçmiş olsun hocam.

CSB değil hocam. Çok sağolun.

• Kız malum kızlardanmış takılmasın böyleleriyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler hazir konusu acilmisken Kickboks a mi yazilayim Boks a mi bu kekolara karsi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hozeis.

Beyler hazir konusu acilmisken Kickboks a mi yazilayim Boks a mi bu kekolara karsi?

Yaşın 18'den küçükse Kickboks derim. 18'den büyükse de karate derim.

• aynen kesinlikle katılıyorum.
  • Boks tek atiyo ama ? irlandali abi cok guzel tek atiyordu

• quote:

Boks tek atiyo ama ? irlandali abi cok guzel tek atiyordu

Yumruğun sağlam olsun yeter dostum.

• quote:

Boks tek atiyo ama ? irlandali abi cok guzel tek atiyordu

Al bir muşta en baba boksörü bile sokak kavgasında burnunu sağa kaydırırsın
  • Kız malum kahvaltılık yiyecektenmiş.

• Ellerine sağlık andam.

Nickine yakışan bi hareket yapmışsın.

Son sözüne katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk Han

18 yaşındaki kardeşim bir hata yapıp, çok sayıda "belalısı" olan bir kızla sevgili olmuştu. 1 ay birlikte olduktan sonra kızdan 3 gün önce ayrıldı.

Kız da kardeşimi sevmiş işte. Sürekli mesaj atıp durunca da kardeşim kıza küfretmiş.
    Kız da bu konuyu belalılarına yani başıboş gezen kankalarına söylemiş. Benim evde olmadığım vakitte kızla beraber 4 erkek evin önüne gelmişler. Kardeşim de evdekilere bir şey olmasın diye dışarıya çıkmış ve önce birine kafayı vurmuş. Kafayı yiyen yere serildikten sonra da 3'ü birden kardeşime dalıyor ve maalesef kardeşimin kolu kırılıyor.

Hastanede durumu öğrenince deliye döndüm ve kızın oturduğu mahalleye gittim. Kızla beraber 3-5 erkek vardı. Beni tanımadıkları için gözlem yapıp gittim.

Dün de 5 arkadaşımla beraber mahalleye girdik. Kızı çağırdık. Alçılı kollu kardeşim de yanımızdaydı. O 4 velet de geldi yanımıza. Biz 4'ünü de yere serdik. Pek bir şey yapamadılar.

Aradan az zaman geçti. 5 kişi daha geldi ve direkt daldılar bize. Kardeşimi yollamıştım ben. Dövdüğümüz 4 velet ortalıktan kayboldu nedense. Geriye kalan 5'iyle de bir şekilde kavga edip, biraz da hasar gördükten sonra olayı bitirdik ve döndük.

Kardeşinizin başına ne gelirse gelsin, onun intikamını alın. Kardeşlik bunu gerektirir.

Bir keresinde kardeşimi dövenin yanına gittim benden büyüktü gittim sen hayırdır filan bir yumruk attım eve döndüğümde uzaylı gibi her yerim şişik mor sonra kardeşimi yolladım abiyi oyalarken arkasından geçirdim kafasına bir tane döndü bana kardeşim tekme attı bende attım kaçtık yerde kıvranıyordu sonra kalktı koşturdu fakat yakalayamadı bu da böyle bir anı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.