Şimdi Ara

kardeşim çok şımarık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorun başlıktaki gibi kardeşim çok şımarık annem nedense kardeşimin bütün yanlışlarını görmezden geliyor hatta bazen bana sesini yükseltip el hareketi çekiyor çocuğa dalmamak için kendimi zor tutuyorum ama kardeşime vurursam hatalı olan ben olucam sonra elimdeki tüm imkanları kısıtlayacaklar ben daha fazla sinirlenicem ve olay çıkıcak...
    Kardeşimin adam olmasını nasıl sağlarım herhangi bir tavsiyesi olan varmı
    Acilen şu çocuktan uzaklaşmam lazım yoksa bir gün kendimi tutamıcam diye korkuyorum..
    Not: Yazım yanlışı varsa kusura bakmayın mobilden yazıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Korkut veya koz bul ona karşı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoLdOut -- 9 Mayıs 2014; 18:54:45 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw is Life.

Korkut veya koz bul ona karşı

Korkutabilsem keşke ama ona vuramıyacağımı biliyor
    ona karşı bir koz nasıl bulacam ki nasıl olsa her yanlışını affediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mares626 -- 9 Mayıs 2014; 18:59:24 >
  • Kanki bende öyle büyüdüm 29 yaşındayım hala dünya benim etrafımda dönüyor sanıyorum, geçmiş olsun daha değiştiremezsin bu durumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Kanki bende öyle büyüdüm 29 yaşındayım hala dünya benim etrafımda dönüyor sanıyorum, geçmiş olsun daha değiştiremezsin bu durumu

İnan senden daha beterdir bu çocuk bugün markete gidip eve bir şeyler almıştım gitmişken çikolatada alıp dolaba atmıştım (her zaman aynı yere koyuyorum çikolata vb. şeyleri kardeşimde yerini biliyor) ama nasılsa kardeşim çikolatayı bulamadı ve yine sesini yükseltti bana karşı yine sinirlerim tepeme çıktı hayır bu kadar aptalca bir şey için niye böyle atar yapıyor bu çocuk anlamadım gitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasi kac? online oyunlarla arasi? Harcligi? Arkadaslari da bir etken tabi ve ogretmenleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: mares626

quote:

Orijinalden alıntı: Bmw is Life.

Korkut veya koz bul ona karşı

Korkutabilsem keşke ama ona vuramıyacağımı biliyor
    ona karşı bir koz nasıl bulacam ki nasıl olsa her yanlışını affediyorlar

Onun utanacagi sıkılacagı birşey bul

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 90capcanberk

Yasi kac? online oyunlarla arasi? Harcligi? Arkadaslari da bir etken tabi ve ogretmenleri

14 yaşında lol clash of clans gibi oyunları oynuyor.Arkadaş çevresini pek bilmiyorum ama öğretmenleri oldukça iyi

• Deki ona, evde asılırkenki videon var elimde adam gibi durmassan anneme gösteririm hihihihihi de bida yapamaz. %100 Onaylandı
  • sen bişey yapamazsın kardeşim olay ailede biter benimde senin durumunda olan kuzenim var onun kardeşide çok gıcıktır çocuğun boğazına sarıldığımı bilirim .o çocuk yüzünden kuzenimin hayatı karardı lan .çocuk içine kapanık asosyall bişey oldu .kuzenim çocuğa vurunca hemen kızarlar çocuk aynı şeyi yapınca sen büyüksün derler . senle aynı durumda yani . yoksa sen benim kuzenim misin la buralarda mı takılıyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: gılman

sen bişey yapamazsın kardeşim olay ailede biter benimde senin durumunda olan kuzenim var onun kardeşide çok gıcıktır çocuğun boğazına sarıldığımı bilirim .o çocuk yüzünden kuzenimin hayatı karardı lan .çocuk içine kapanık asosyall bişey oldu .kuzenim çocuğa vurunca hemen kızarlar çocuk aynı şeyi yapınca sen büyüksün derler . senle aynı durumda yani . yoksa sen benim kuzenim misin la buralarda mı takılıyon

Bilmem belki
    Ama yıllardır şu çocuğun ceremesini ben çekiyorum be bakalım belki birgün aklı başına gelir

• Benimde kardeşimde öyle ve bazen vurduğum oluyor. Konuşarak düşüncelerini değiştirmeye çalışıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.