Şimdi Ara

Kardemir, Fenerbahçe'ye demir bağılamış. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetinho06

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

@ahmetinho06

10 yaşındaki bir sübyan gibi mesajlar yazarsan elbette karşındaki seni ona göre değerlendirir. Öyle olduğunda söylediğinin arkasında durmayıp kıvırmandan belli.

Hiçbir artniyet içermeyen bir mesaja saçma sapan cevaplar yazıp üzerine bir de yaptığı yanlışı görünce kabul etmemek için ''yok ben başkasın söyledim'' ''Ama siz de söyle yapıyorsunuz'' gibi saptırmalar yapman, üzerine bir de hakaretler etmen beyin yaşını gayet net ortaya koyuyor. Sanal ortamda bile olsa. Galatasaray yazmayı bile beceremen bir kişinin internette insanlarla muhatap olabilmesi başlı başına bir facia zaten.

O yüzden daha fazla saçmalama.

Artık kıvırma

neden karabük
    neden fenerbahçeye
    neden demir
    ne ilginç bunların hepsini sen söylüyorsun ve benim kıvırdığmı söylüyorsun art niyet lafını şikeye çekiyorsun bana kıvırdı diyorsun

AMA BILMIYORSUN KI 12 MAYISDA KADIKÖYDE STADIN ORTASINDA KIVIRAN DANSÖZLERDEN DAHA ÇOK KIVIRIYORSUN.

Aa çok pardon.. Normal cümlelerden bile ''tahrik'' olabileceğini düşünmedim. Ama işin ilginç yanı, benim mesajından öyle bir anlam çıkaran bir tek sen varsın. Çok ilginç bir durum.. ''Tahrik'' sorunların olabilir. Tabi bunu sübyan olmana da bağlayabiliriz. Çünkü olgun bir karaktere ve ortalama zeka seviyesine sahip bir beyne sahip olan bir kişi, yanlış anlığı bir kişiye, bu yanlış anlamadan ötürü özür diler, çocuk gibi banane ben haklıyım ama deyip atarlanmaz.

Neyse günlük ergenlere ders verme kotamı doldurdum. Git başkasının mesajları ile tahrik et kendini. Ama ek ders istersen onu da hallederiz. Öğretmenlik deneyimim var az da olsa. Sıkıntı olmaz.

• quote:

quote:

quote:

@ahmetinho06

10 yaşındaki bir sübyan gibi mesajlar yazarsan elbette karşındaki seni ona göre değerlendirir. Öyle olduğunda söylediğinin arkasında durmayıp kıvırmandan belli.

Hiçbir artniyet içermeyen bir mesaja saçma sapan cevaplar yazıp üzerine bir de yaptığı yanlışı görünce kabul etmemek için ''yok ben başkasın söyledim'' ''Ama siz de söyle yapıyorsunuz'' gibi saptırmalar yapman, üzerine bir de hakaretler etmen beyin yaşını gayet net ortaya koyuyor. Sanal ortamda bile olsa. Galatasaray yazmayı bile beceremen bir kişinin internette insanlarla muhatap olabilmesi başlı başına bir facia zaten.

Artık kıvırma

neden karabük
    neden fenerbahçeye
    neden demir
    ne ilginç bunların hepsini sen söylüyorsun ve benim kıvırdığmı söylüyorsun art niyet lafını şikeye çekiyorsun bana kıvırdı diyorsun

AMA BILMIYORSUN KI 12 MAYISDA KADIKÖYDE STADIN ORTASINDA KIVIRAN DANSÖZLERDEN DAHA ÇOK KIVIRIYORSUN.

Aa çok pardon.. Normal cümlelerden bile ''tahrik'' olabileceğini düşünmedim. Ama işin ilginç yanı, benim mesajından öyle bir anlam çıkaran bir tek sen varsın. Çok ilginç bir durum.. ''Tahrik'' sorunların olabilir. Tabi bunu sübyan olmana da bağlayabiliriz. Çünkü olgun bir karaktere ve ortalama zeka seviyesine sahip bir beyne sahip olan bir kişi, yanlış anlığı bir kişiye, bu yanlış anlamadan ötürü özür diler, çocuk gibi banane ben haklıyım ama deyip atarlanmaz.

Neyse günlük ergenlere ders verme kotamı doldurdum. Git başkasının mesajları ile tahrik et kendini. Ama ek ders istersen onu da hallederiz. Öğretmenlik deneyimim var az da olsa. Sıkıntı olmaz.

Bu kişi block listenizde. Bloğu
    kaldır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

@ahmetinho06

Artık kıvırma

neden karabük
    neden fenerbahçeye
    neden demir

Bu kişi block listenizde. Bloğu
    kaldır

Kıyamam bloklarmış da..

• Ah be kardeşim bu kaçıncı bee bu kaçıncı.. Ulan Ünal Aysal ve Fatihin aslanlarına helal olsun 2 senedir buldozer gibi çalışıyolar valla.
  • Bağışlanan demir 32.000tl , maçı kazansa tff'den alacağı para 950.000 tl
  • Nevzat Şahin ile Aziz Yıldırım yıllardan beri dostdurlar zaten.Sürekli alışverişleri olur... Bilmeden bıdıbıdı yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

konuda kimse şikeden bahsetmezken fenerlilerin gelip şike demesi ilginç. demek ki kendileri öyle düşünüyor. biz belki futbolcuların demir eksikliği varmış, onun için demir yollamışlar diyecektik.

• quote:

Orijinalden alıntı: DHF_Viper

Şike yapmamız için bu durumun tam tersi olması gerekmiyormu? Onlar bize para vermişler biz de cumartesi günkü maçı sattık, ligde kaldılar.

Bu bile daha akla yatkın. Ama durun yorulmayın, ben yazayım. UEFA'nın mail adresi: info@uefa.com

Gtalk, skype falan da açacakmış yakında UEFA. İyisiniz yine, cam açar Infantino bol bol konuşursunuz.

• Dear Mr. Platini...
  • SAVCI GÖREVE !!!11
  • quote:

quote:

Bağışlanan demiri Fenerbahçe ne yapmış?

Size çatı yapımında yardım edecek herhalde.

Baktı devlet yapmıyor Aziz yaptırıyımda aradan çıksın demiştir.

An enemy has been slain..

• Platini'ye mail attım attachment'ını açamamış.
  • İnşaat işçisi Kahe demirleri nerden buldu sanıyorsunuz beyler
  • 31 bin 600 lira diyor.Yani bu futbol nezdinde bir sakız parasıyken, neyse, komik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eco61

Sinek de küçüktür ama mide bulandırır.

5 milyon nerede kardeş, siz onun hesabını verin hele bi, sinekte değil bu, Deve , fil gibi birşey
  • quote:

uuuuuuuu arada kaynamasın bu
  • Aziz Yıldırım'ın Yoğurtçu Parkı'nda demir sayarken görüntüleri varmış, yakında Baransu yayınlar twitter'dan..
  • ucuza gitmişiz beyler
  • quote:

e o zaman çorbaya atlama bir zahmet.
  • daha ne pislikler ortaya çıkacak fenerbahçe

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.