Şimdi Ara

Karbon Kaplama Nasıl Yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
19.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben bişey ogrenmek istiyorum. izmirde gerçek karbon kaplayan yok. Ben bu işi yapmak istiyorum fakat nasıl yapılıyor sizden fikir almak istiyorum. yapmak istediğim kagıt kaplama değil gercek karbon kaplama olarak yapmak istiyorum? nsaıl oluyor fikr sahibi arkadaslar goruslerini paylasabilirmi?

bu şekilde gerçek kaplama yapmak istiyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doggymania -- 30 Ekim 2009; 17:17:34 >

• Arkadaşım gerçek karbon kaplama diye birşey yoktur. Adı üzerinde kaplamadır ve kağıttan ibarettir. Karbon fiber bir örgüdür. İnanılmaz güçlü bir malzeme olduğu için, dayanıklılık arttırma ve hafiflik için kullanılır. Ayrıca aşırı derecede pahalıdır.

Vermiş olduğunuz resimler de karbon fiber desenli kaplamadır.
    Bu şekilde pürüzsüz görünümün nedeni, ısıtılarak şekil verilmesi ve kaplandığı objeye tam olarak oturmasıdır.
  • Arkadaşlar yarın unkapanına gitcem karbon folyo almaya gelmek isteyen kişiler varsa bana ö.m veya beni arayabilir 0534 312 72 52 belki toplu gidersek indirimde olur =) veya gelemeyipde isteyen olursa ona özelde alabilirim yada gelen olursa alabiliriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: n1say

Arkadaşlar yarın unkapanına gitcem karbon folyo almaya gelmek isteyen kişiler varsa bana ö.m veya beni arayabilir 0534 312 72 52 belki toplu gidersek indirimde olur =) veya gelemeyipde isteyen olursa ona özelde alabilirim yada gelen olursa alabiliriz..

Hocam nereden aldığınızı ve kaça aldığınızı burada açıklarsanız, çok minnettar oluruz
    Sanırım ucuz biryer buldunuz.
  • Megane coupe aracımın ön kaputunu 80 tl ye kaplattım..sağlam bi işcilik yaptılar

Edit: Ankarada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FullHD -- 5 Kasım 2009; 14:00:28 >
  • Merhaba
    foruma yeni üye oldum. bende dash boyama yaptırmak istiyorum.
    yaptırabileceğim bir adres varmı. şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_hakan_ankara

Megane coupe aracımın ön kaputunu 80 tl ye kaplattım..sağlam bi işcilik yaptılar

nerde yaptirdiniz ve fotograf ekleyebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnreaCHaBLe

quote:

Orijinalden alıntı: dj_hakan_ankara

Megane coupe aracımın ön kaputunu 80 tl ye kaplattım..sağlam bi işcilik yaptılar

nerde yaptirdiniz ve fotograf ekleyebilir misiniz?

Tamam ARkadaşım en kısa zamanda ekleyeceğim. Ankara şaşmazda yaparım. Kartından bakıp adresinide veririm size fotoğraflardan sonra.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.