Şimdi Ara

:::Karbon Kaplama Kağıdı Nerede Satılır?:::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
23.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm, karbon kaplama kağıdı arıyorum. 45x200mm ölçülerinde. bauhouse, praktiker, koçtaş vb. aklıma gelen heryere baktım ama bulamadım. nerede satılır bu kağıt.

• Hala bulamadınmı bende arıyorum aynısından.
  • bulamadım ne yazıkki, sanki millete var ama bana yok bu kağıttan diye düşünmeye başladım.
  • bana da lazım oto modifiyecilere bakalım eniyisi. bunlarla kaput fanal kaplıyolar... benden önce bulan olursa buraya fiyat yazsın bi zahmet.
  • forumda bi arkadaş satıyordu ama kaldığını zannetmiyorum. matbaacılara ya da oto modifiyecilerine bak
  • 2. el forumunda bi arkadaş satıyordu. elinde kalmamıssa bile pm atıp nereden aldıgını sorabilirsin
  • Oto modifiyecilerde rahatlıkla bulabilirsiniz bence
  • arkadaşlar elimde mevcut. isteyen p.m den ulaşabilir
    http://forum.donanimhaber.com/m_27786495/mpage_1/key_karbon//tm.htm#27786495
  • ARKADASLAR KARBON FIBER KAPLAMADAN ELIMDE VAR.
    MARKA OLARAK D-C FIX VE PIYASA DA CIN MALI DENILEN KAPLAMALARDAN VAR.

D-C FİX KALITE OLARAK SUPER

CİN MALININ ISE GORUNUS OLARAK D-C FİX DEN PEK BIR FARK YOKTUR.SADECE URUNUN KAGIDI D-C FİX GORE DAHA INCEDİR.
  • ARKADASLAR KARBON FIBER KAPLAMADAN ELIMDE VAR.
    MARKA OLARAK D-C FIX VE PIYASA DA CIN MALI DENILEN KAPLAMALARDAN VAR.EGER ISTENIRSE FARKLI RENKLERDE DE GETIREBILIRIM.

D-C FİX KALITE OLARAK SUPER

CİN MALININ ISE GORUNUS OLARAK D-C FİX DEN PEK BIR FARK YOKTUR.SADECE URUNUN KAGIDI D-C FİX GORE DAHA INCEDİR.

BANA BU ADRESLERDEN ULASABILIRSINIZ .aykutulusoy.1990@hotmail.com MSN ADRESIM

MSN ADRESIMDEN ULASAMAYANLAR ISE BURAYA MESAJ ATSINLAR.....
  • Dostum bak benim dükkanıma,ben satıyorum
  • Reklamcı,tabelacılarda satılıyor 1,5 metresi 20tl diyor sitede bazı satan arkadaşlar çook pahalı tabelacılarda daha uygun anında verin parasını alın karbon kağıdınızı biraz araştırın nerde satılır diye millet alıyo toptan yerinde uygun satılan yerden rulo şeklinde sonra metre usulu rulo fiyatına satıyo uyanık olun millet
  • ORJINAL 3M MARKA KARBON FIBER KAPLAMA FLYOSU arayan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

http://urun.gittigidiyor.com/ORJINAL-3M-KARBON-FIBER-FOLYO-carbon-fiber_W0QQidZZ39086641

buradan ürünü inceleyebilir ve piyasadaki çin malı düşük kalite ürünlerle ORJINAL 3M marka arasındaki farkı görebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Styx82 -- 22 Mayıs 2011; 15:10:23 >
  • Kaliteli is yap an reklam ve tabelacilarda istediginiz rank ve modelede var
  • Konu her birkaç yılda bir düzenli olarak hortluyor nazar değmesin.

Karbon kağıdını bulup alıp kullanalı tam 7 yıl 1 ay 15 gün 4 saat 42 dakika oldu.

Günümüzde artık tüm AVM'lerdeki yapımarketlerde uygun fiyatlara satılmaktadır. Bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Konu her birkaç yılda bir düzenli olarak hortluyor nazar değmesin.

Karbon kağıdını bulup alıp kullanalı tam 7 yıl 1 ay 15 gün 4 saat 42 dakika oldu.

Günümüzde artık tüm AVM'lerdeki yapımarketlerde uygun fiyatlara satılmaktadır. Bilginiz olsun.

Hocam koçtaş gibi yerler değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.