Şimdi Ara

Kararsızlıktan kafayı yemek üzereyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HTC 10 telefonumun maalesef ömrünü doldurması sonucu son 1 haftadır yeni telefon arayışındayım, üye olmadan sayfalarca okuma yapmama rağmen halen bir tercihte bulunabilmiş değilim. Bütçem 3500 civarı iyice zorlarsak eğer 4000 diyelim. Önceki telefonumun HTC olmasından anlaşılabilir, en önemli iki önceliğim kulaklık ses kalitesi(günde ortalama 2 saat spotifydan müzik dinleyecek kadar) ve artık düzgün çalışan bir teknik servis hizmeti, bataryası da idare ederse çok güzel olur. LG gibi kronik sorunu olan markalarla işim olmaz,HTC'den yeteri kadar çektiğimi düşünüyorum. Samsung s serisi düşündürse de AMOLED yanığı ile uğraşmak istemiyorum,Samsung'un servisi hakkında da hiç iyi şeyler duymadım. Huawei telefonların kulaklıktan az ses verdiğini duydum, yüksek sesli müzik dinlemek hayattaki az sayıdaki zevkimden biri maalesef Lafın kısası beni götürebilecek yüksek sesli güvenilir bir telefon arıyorum, şimdiden çok teşekkürler

• Ses kalitesi istiyorsanız

2800 TL Asus Zenfone 5z ve
    3000 TL Meizu 16th seçebilirisiniz.(Meizu 16th amoled ekrana sahip , istemeyebilirsiniz)

Şimdi farkettim, ne zamandır 2800 TL olan Zenfone 5z 3150 TLye çıkmış.
  • musti35 kullanıcısına yanıt
    Evet zenfone gayet uygundu ama birden zamlanmış, tavsiyeleriniz için teşekkürler ama garantilerine pek güvenemedim Asus hakkında olumsuz servis yorumları Meizu için ise doğru dürüst bir garanti servisi göremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meraxes123

Evet zenfone gayet uygundu ama birden zamlanmış, tavsiyeleriniz için teşekkürler ama garantilerine pek güvenemedim Asus hakkında olumsuz servis yorumları Meizu için ise doğru dürüst bir garanti servisi göremiyorum
    Samsung s9+ öneririm aslında ama amoled istemiyorsunuz, garantisine güvenmiyorsunuz.

Geriye marka kalmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.