Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

kararsızlıktan çıldıracağım

8
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> kararsızlıktan çıldıracağım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      42 Mesaj
      13 Ağustos 2005 22:09:23 Konu Sahibi
      Bir leptop almayı düşünüyoruz.özellik olarak centrino en az 265 mb ram 40 gb harddsik başta olmak üzere uygun güzel vede ekonomik bir şey düşünüyoruz.bir kaç bilgisayarcı arkadaş var.herkes farklı bir şey söylüyor.birinin tavsiye ettiğini diğeri eleştiriyor.ne yapacam bilemedim.Ama şimdilik bir iki leptopa yoğunlaştım.

Siz bu leptoplara ne dersiniz ya da başka ucuza bulabilirmiyiz aynı özellikleri?
      En fazla1050 dolarlık bir leptop düşünüyoruz.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=300&productid=bd45868

http://kampanya.turkegitimsen.org.tr/

Birde öğretmen kampanyasını tavsiye ediyorlar onun adresini bulamadım webde.Onu tavsiye eder misiniz.adresini biliyor musunuz?

|
      |

• Yüzbaşı
      855 Mesaj
      13 Ağustos 2005 22:15:56
      bu laptop BYTE dergisinin bu ay ki sayısında 1000$ altı laptoplarda editörün seçimi olmuştu fiyatına oranla özellikleri çok iyi... (tabe oyun oynamayı fazla düşünmüyorsan)

yalnız markası datron ve çoğu insan hakkında pek iyi şeyler düşünmüyor ama kullanan insanlardan da fazla şikayet gelmiyor...

bulabilirsen MSI 510C modelinide bir gör derim 980$+KDV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dou147 -- 13 Ağustos 2005, 22:17:08 >
      |
      |
      13 Ağustos 2005 22:55:01
      en fazla KDV dahil 1050 diyorsan o zaman hepsiburadaki datron da bütçeyi aşıyor. O miktarda en uygun alabileceğin MEB toshiba veya bahsettiğin Aidata sanırım.

Eğer miktarı bir miktar arttırabilirsen memnun kalacağın bir notebook alıp çok daha iyi yaparsın. Ben öğretmen arkadaşlarımı öyle yönlendirdim hepsi memnun.

MSI 980+kdv gerçekten çok iyi bir seçim ama stoklar geçen hafta bitti.

Hepsiburada adresindeki datron 512 ddr, sonama, eski olarka wireless kart yok 35$ gibi bir fiyatı olması lazım ayrıca linux yüklü. Ve bu adrestekinden daha ucuza bulma imkanın var, özellikle nakit alacaksan fark önemli bir miktarda olabilir.

Eğer 1050ye KDV dahil değil ise FS 7440 modeli var. Ben kendime bir tane ayırtmıştım eğer 3. notebook almam gerekirse onu alıcam. 1099+KDV fiyatı var.

Acer 5002WMLI olabilir. http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?Product_ID=met.21.17.028
      forumda aratırsan bununla ilgili konular bulabilirsin.

Tam olarak ne amaçla kullanmayı ve bütçenin üst sınırını yazarsan burda bir kaç öneri daha gelecektir.
      |
      |

• Çavuş
      42 Mesaj
      13 Ağustos 2005 22:58:49 Konu Sahibi
      İlla bir fiyatta sabit kalmatı da düşünmüyorum.Zaten taksitle alırım muhtemelen.Vade farksız olanlardan.Toplam 1500 ytl den fazla da vermek istemiyorum açıkçası.
      İntel sentrino 40 gb hd ve 256 ram sanırım bana yeten özellikler dediğim gibi.evde kullanacağım.web sitesi yapımı ve diğer klasik özellikleri kullanacağım.Oyunlarla vs fazla işim olmaz.
      |
      |
      13 Ağustos 2005 23:06:21
      çıldırmana gerek yok fiyat/performans istiyosan datron u al derim
      |
      |
      13 Ağustos 2005 23:15:27 Konu Sahibi
      datron hakkında bazılarının olumsuz bakışları var. gerekirse satamazsın vs. diye.o endişelendiriyor :S
      |
      |
      13 Ağustos 2005 23:26:09
      150 dolar falan daha eklersen aradığın özelliklerde hp var.
      |
      |
      Intel Centrino Mobil Teknolojisi, Intel Pentium M 725 1.60 GHz - 400 MHz 2 Mb ön bellek 15” XGA TFT Intel 855 GME, 16-64 MB DDR Video RAM 40 GB hdd512 MB DDR RAMCD-RW / DVD-ROM Wireless LAN (802.11 b/g) Lithium-ion teknolojisi, max. 5.10 saat 332 x 270 x 28.5 / 36.6, 2.7 kg
    • Çavuş
      42 Mesaj
      14 Ağustos 2005 12:16:03 Konu Sahibi
      FRANSADA TEYZEOĞLUm var.

az önce msn de konuştuk sana 600,700 euroya en iyi leptopları alabiliriz bekle dedi.Bende şu anda başlıktada dediğim gibi kararsızlık içinde aval aval bekliyorum..Fransadan çok ucuza alırsa bu özellikleri ne ala.
      Ama ben yinede araştırmaya devam eiyorum.Siz dostlardan tavsiyeleri bekliyorum..
      |
      |
      14 Ağustos 2005 12:37:50
      meb toshibasının hala devam ediyo sanırsam kampanyası
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,140
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.