Şimdi Ara

Kararsızlıktan araba alamıyorum! yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • max 60.000 tl bütçe ile otm vites dikkat çekici bir araba arıyorum dostlar,passat-jetta vs gibi herkeste olan arabalar hariç.

3 aydır arıyorum ama bir türlü karar veremedim,bu bütçe ile alınacak sağlam-az da olsa performanslı araba arıyorum.

yardım ederseniz yarın gidip alcam artık bıktım

• Giulietta?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DS4

• Audi A3. 5-6 yasli alinir

• Giulietta 1.4 tct araban

• quote:

Orijinalden alıntı: elegantt

Giulietta 1.4 tct araban

benimde aklımda vardı ama 65-70 bin bandında otm vites temizleri o kadar çıkamam maalesef.
  • Volvo

• RCZ bulabilirsin o fiyatlara

• quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

RCZ bulabilirsin o fiyatlara

çok sorunlu olduğu söyleniyor ama tam bilmiyorum aslında tam bu tarz arabalar arıyorum.
  • uygun_sefa U kullanıcısına yanıt
    Sorunlu olup olmadığını bilmiyorum ama şekil araba hocam rcz alıpta pata küte giden de pek görmedim genelde sağ şeritte yavaştan takılırlar gezinti şeklinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

Sorunlu olup olmadığını bilmiyorum ama şekil araba hocam rcz alıpta pata küte giden de pek görmedim genelde sağ şeritte yavaştan takılırlar gezinti şeklinde

aslında

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2012-peugeot-rcz-1.6-yearling-97.000-km-492664116/detay

şu araba kafama yattı,gidip bakmak gerek.

teşekkürler

• 1.4 turbo insignia

Şasiye iyi bakmak lazım hocam eğer serviste onarılmışsa 12.500 lira hasardan korkmaya gerek yok

• MÜKEMMEL TEMİZLİKTE RCZ

İlan No: 492913176

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-mukemmel-temizlikte-rcz-492913176/detay

Arkadaşımda vardı tek sorunu hava akış metre arızası veriyor. Onunda çözümü parça değişimi. Başka sorun yaşamadı 2 yıl kullandı arabayı. Çok dikkat çekici bi araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaboes

Arkadaşımda vardı tek sorunu hava akış metre arızası veriyor. Onunda çözümü parça değişimi. Başka sorun yaşamadı 2 yıl kullandı arabayı. Çok dikkat çekici bi araç.

kime sorsam rcz için bağcılar ferrarisi,kronik sorunlu,peugeot alınır abi felan dedi,galiba ben bu arkadaş çevresinden dolayı araba alamıyorum.

scirocco çok apaçi arabası gibi herkeste var,böyle spor araba gibi olup sağlam bir şey arıyorum hala.yakıt felan sorun değil.
    Sorun şu herkes çok biliyor, kullanmadığı arabaya yorum yapma hastası bizim insanımız. Arkadaşım iki yıl kullandı bi problem yaşamadı. Eksi yönü ise arabada çok sert süspansiyonlar var oda konforu çok düşürüyor. Tümsek, çukur, kasis ne olursa hissediyorunuz. Ama aşırı dikkat çekici. Güçlü motoru var. Almadan önce kullanmanızı tavsiye ederim.

• Rcz bence de güzel olur. Onun dışında astra opc olabilir. Yukarda biri ds4 önermiş o da olabilir, tipi vs gayet güzel fakat performansı önceki yazdıklarım kadar değil. Onun dışındaaa 2.0R impreza bakabilirsiniz. Aklıma başka gelmedi gelirse eklerim

• Mazda3 tam sana göre.

• 1.4 bravo multiair 140 HP. Artırmak istersen güvenli yazılımla hayvan gibi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.