Şimdi Ara

Kararsızlık (Sedona-Salcano-Kron) (ALINDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

750 Civarı bir bütçe ayırdım kendime. Çok fazla model ve seçenek var. Tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Kendice düşündüğüm modeller:

Salcano Astro 212 HD
    Salcano Astro 40 HD
    Sedona 711 HD

Astro 40 ve 212 arasında ne fark var? Fiyatları çok yakın.

Sedona biraz daha yüksek ama 750 civarlarında bir modeli varsa neden olmasın.

HELP HELP HELP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3ddd -- 21 Temmuz 2013; 21:32:42 >

• 770 TL ye alınacak tek bisiklet CARRARO CRS 600

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3ddd kullanıcısına yanıt
    Bisikleti daha çok nerelerde kullanacaksın? Bana kalırsa hepsini ele derim.
    Dağ bisikleti değilde şehir bisikletlerine yönel.

Carraro Sport 224 tavsiye ederim kesinlikle dağ bisikleti alma.
  • Teşekkürler cevaplar için.

Geçen pazar günü aldım. 1 haftadır hergün biniyorum ve gayet memnunum. Yıllardır bisiklete binmediğim için pişmanım :)

Bugün 25 km den fazla yol yaptım. Her geçen gün bacaklar kendine geliyor
     Kararsızlık (Sedona-Salcano-Kron) (ALINDI) Kararsızlık (Sedona-Salcano-Kron) (ALINDI) Kararsızlık (Sedona-Salcano-Kron) (ALINDI) Kararsızlık (Sedona-Salcano-Kron) (ALINDI)

• Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Edit:

Beyler ben bisikletimi kırmaya gidiyorum. KDV Dahil 3.360,00 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxSpecter -- 21 Temmuz 2013; 21:53:43 >
  • Teşekkür ederim :)

Yok yahu sadece kadro xc 3000. Donanım hemen hemen xc 500 ile aynı.
  • Neden kron aldın ki o paraya Trek Scoot Giant Speciliazed den başka bisiklet alınmazdı ne diyim artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bencede carraro olur o fiyata en iyi
  • o kadar para vermedim yahu naptınız. Bütçemi aşağı yukarı ilk mesajımda belirttım zaten. 3000 tl kim ben kim :)
  • Kron xc3000 alan arkadaşım bisikletin artı be eksileri nelerdir bende almayı düşünüyorum aynı renk xc3000 full deore sistemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ortak-tr -- 20 Mayıs 2015; 20:16:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3ddd

o kadar para vermedim yahu naptınız. Bütçemi aşağı yukarı ilk mesajımda belirttım zaten. 3000 tl kim ben kim :)

Bende almak istiyorum 3000 TL verip,ama gözüm biraz daha yukarılarda
  • Bisikletim birkaç ay önce çalındı malesef

XC 3000 olan sadece kasasıydı. Kendi bisikletim adına konuşayım. Maşası kaliteli değildi, sabitlense bile oynuyordu ve boşluk yaptı bir süre sonra.
    Gidondan kilitlenebiliyordu ve bu bisikleti kullanırken inanılmaz pratikleştiriyor.
    Disk frenlerden inanılmaz memnundum. 2000 km yol sürmüşümdür hiç sıkıntı çıkarmadı. Tozlandığında ses yapıyor ve disklere yağ bulaştırmamak gerekiyor
    Kadro sağlamlığıyla güven veriyordu.

Ama 3000 tl ve üzeri bir para harcayacak olsam Kron almazdım. Bunu net söyleyebilirim.
  • Öncelikle geçmiş olsun umarım tekrarı yaşanmaz. kron xc 3000 full deore 1500 tl almayı düşünüyorum biraz kararsızım. Ürün çok temiz kullanılmamış dense yeridir.2013 model fazla araştırmaya vaktim olmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.