Şimdi Ara

Kararsızlık (Eski Punto, Note, Scenic, Doblo, Vitara, Volvo V40, Laguna 1ve2, Combo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
1
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AurorAbeam (8 mesaj) III I II III I I (2 mesaj) Senkei (2 mesaj) tLqA (2 mesaj) azizerkan07 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (12 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> Kararsızlık (Eski Punto, Note, Scenic, Doblo, Vitara, Volvo V40, Laguna 1ve2, Combo)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    14160 Mesaj
    Scenic veya Note size en uygun araçlar.

Alternatif olarak Opel Zafira da düşünebilirsiniz.
    |
    |
  • Yarbay
    2900 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

@Squeezer Teşekkürler hocam. Yalnız dobloyu niye es geçtiğinizi merak ettim. Az çok tahmin ediyorum yukarıdaki yorumlardan ötürü ama yine de öğrenmek isterim.

@EPICA Teşekkürler. Zafirayı araştırayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AurorAbeam -- 22 Eylül 2016; 23:43:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: epica, EPICA, Squeezer
  • Yarbay
    2900 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Son olarak eski punto hakkında yorum yapabilecek var mı? Olurda bütçem düşerse kurye motosikleti gibi masrafsız, ucuz ve basit görünen, önü albeayı andıran bu ufak aracı alabilirim. 4 lastik, 4 kapı, klima var en azından :) Ha birde uzun ömürlü olduğu söylenen multijet motor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    458 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

Son olarak eski punto hakkında yorum yapabilecek var mı? Olurda bütçem düşerse kurye motosikleti gibi masrafsız, ucuz ve basit görünen, önü albeayı andıran bu ufak aracı alabilirim. 4 lastik, 4 kapı, klima var en azından :) Ha birde uzun ömürlü olduğu söylenen multijet motor.

1 yıldan fazla 2009 model 1.3 Multijet Active paket Grande Punto kullandım Meşhur City Direksiyon arızası verir kronik arızadır Fiat kimine ücretli değişim sağlar ben ücretsiz ornijal parça ile değiştirdim yetkili serviste Ön amortisör takozları bilyeleri çok hassas değişim istiyor ben 1,5 yıl gibi kullanıp sattım
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.