Şimdi Ara

KARARSIZLAR KLUBÜ _' Hangi Fotoğraf Makinesi ? ' - 2013 - (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
10
Favori
17.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: baberti

quote:

Orijinalden alıntı: net w

kararsızlar kulübüne bende katıldım :)
    yalnız bir sorum olacak bu fujifilm hs 30 u nasıl bilirsiniz ? teknosada eleman öve öve bitiremedi de malumunuz .

hs50 çıktı, hs30'un papucu dama...
    yine de alırım derseniz 1200'ü geçmeyecekse olabilir...

acıkcası almaya fazla niyetim yok hs 50 de henüz pisayada degil ki nasıl bişi desek :) dsrl diyorum başlangıc olsun nikon 3100 18-55 55 200 lenslerle 1999 ,canon 600 d 18-55 75-300 1999 siz olsanız hangisini alırsnız ?

• quote:

quote:

quote:

yalnız bir sorum olacak bu fujifilm hs 30 u nasıl bilirsiniz ? teknosada eleman öve öve bitiremedi de malumunuz .

acıkcası almaya fazla niyetim yok hs 50 de henüz pisayada degil ki nasıl bişi desek :) dsrl diyorum başlangıc olsun nikon 3100 18-55 55 200 lenslerle 1999 ,canon 600 d 18-55 75-300 1999 siz olsanız hangisini alırsnız ?

çift lensli kitlerden uzak durulması gerektiğini hep söylemişimdir...
    çift verilen lensler alt kalite ucuz olanlardır, ayrıca ikinci lens çok nadiren kullanılır hatta bir süre sonra evde yatmaya başlar...daha da sonra "bu iki lensi satsam iyi bir lens mi alsam" sorusu başlar...
    ayrıca o kitler daha pahalıya satılıyor millet farkında değil, ayrı ayrı alsanız daha ucuza gelir...

ideal ikili nikon d5100 + 18-105vr'dir...hem makina hem de lens d3100'den üst seviye...

http://www.bedavashop.com/Nikon-D5100-18-105mm-VR-KIT-Canta-8GB-Hafiza-Karti-UV-Filtre-Ucretsiz-Kargo-HEDIYE%2CPR-363.html?ref=akakce&v=1.80.9

• quote:

quote:

quote:

quote:

çift lensli kitlerden uzak durulması gerektiğini hep söylemişimdir...
    çift verilen lensler alt kalite ucuz olanlardır, ayrıca ikinci lens çok nadiren kullanılır hatta bir süre sonra evde yatmaya başlar...daha da sonra "bu iki lensi satsam iyi bir lens mi alsam" sorusu başlar...
    ayrıca o kitler daha pahalıya satılıyor millet farkında değil, ayrı ayrı alsanız daha ucuza gelir...

ideal ikili nikon d5100 + 18-105vr'dir...hem makina hem de lens d3100'den üst seviye...

http://www.bedavashop.com/Nikon-D5100-18-105mm-VR-KIT-Canta-8GB-Hafiza-Karti-UV-Filtre-Ucretsiz-Kargo-HEDIYE%2CPR-363.html?ref=akakce&v=1.80.9

yukarda verdiğim bilgi de eksiklik var nikon d5100 18-55 55-200 lenslerle 1899 tl çift lens avantajlı bence makina aldıktan sonra lenslerin en ucuzu 400 tlden başlıyo bu biraz daha avantajlı gibi o yuzden cift lens olsun istiyorum .peki canon 600 d ve d5100 arasında fark nedir ?

• öyle kararsızım ki Amerikadan makine getirticem ne getirticegimi bile bilmiyorum :) Nikon menusune alisik degilim.

Canon hangi modeli yada pentax filan diyorlar ama bilgim yok sizce hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alituzcu

öyle kararsızım ki Amerikadan makine getirticem ne getirticegimi bile bilmiyorum :) Nikon menusune alisik degilim.

canon 650d + 18-135 STM...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alituzcu

öyle kararsızım ki Amerikadan makine getirticem ne getirticegimi bile bilmiyorum :) Nikon menusune alisik degilim.

canon 650d + 18-135 STM...

Nasil makinedir cekimi vs. Acikcasi cok fazla fotograf cekim bilgim yok. Ama almiskende iyi bisey olsun nasilsa ogreniriz mantigiyla hareket ediyorum.

Lens olarak ise alinabilecek baska bir model var mi?
  • Bu konu ile ilgili olarak acele ile fotoğraf makinesi almak isteyen arkadaşlar için biraz heves kırıcı bir yazı yazmıştım... tavsiye ederim.

Hangi fotoğraf makinesini almalıyım...

KARARSIZLAR KLUBÜ _' Hangi Fotoğraf Makinesi ? '   -  2013  -

• Arkadaşlar naçizane öneriler sunduğum hangi fotoğraf makinesini almalıyım yazım sizlere yardımcı olabilir

http://fotografvehayat.blogspot.com.tr/
  • Bende kararsızım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.