Şimdi Ara

kararsızım tablet alcam ama hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tablet önerisi yaparmısınız ama oyun oynamaya alıcam. marka fark etmez ama fifa falan kaldırsın. fiyat / performns olarak en iyi öneriyi yapmaya çalışın. max fiyat 500 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepSkyBlueCol -- 20 Mart 2015; 17:19:41 >

• DeepSkyBlueCol D kullanıcısına yanıt
    dostum ben geçen hafta reeder A8iQ aldım performans olarak gayet iyi bir cihaz teknosada 299TL idi senin bütçene ve isteklerine uygun gibi.. inceleme fırsatın varsa bir göz at derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepSkyBlueCol

arkadaşlar tablet önerisi yaparmısınız ama oyun oynamaya alıcam. marka fark etmez ama fifa falan kaldırsın. fiyat / performns olarak en iyi öneriyi yapmaya çalışın. max fiyat 500 tl.

Arkadaşlar buyrun tablet sorular varsa burdan yazabilirsiniz cok acil satiliktir hic bir yeri arizali degildir her şeyi calisir durumdadir ihtiyacim olmadigindan satiyorum 2 hediyesi var 80 tllik gameboy adv Sp ve 1 oyun + 3G Vınn
    Peşin fiyatina 3-6 taksit imkani Ilan linki:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-piranha-business-tab-7-plusgameboy-advance-sp-plus3g-modem-204804728/detay/
    TABLETİMDE EN UFAK SORUN YOK HEMEN KARGO GÜVENCELİ, 3 YIL GARANTİSİ DAHA VAR FATURALI ORJİNAL KUTULU GÖNDERİLECEKTİR...
    FİYAT: 119,99 ₺

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.