Şimdi Ara

Kararsızım.. 2.0T (S60) - T4 (S60)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir önceki kasanın son hali olan 2010 S60 2.0T 180 HP ile yeni kasanın ilk hali olan 2011 S60 T4 1.6T 180 HP arasında kararsız kalmış bulunuyorum.

İkisinde de LPG olacak (Prins). Ayda 1500 km yol yapıyorum.

Şuan S40 T4 1.9T 200 HP araca binmekteyim. 2010 s60 2.0t bulabilirsem sport olacak, 2011 s60 1.6t ise bulabilirsem R-design olacak..

Na yapacağız bu işi

• S40 taki performans ikisinde de olmayacak, s40 a devam :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasinozkan Y kullanıcısına yanıt
    orası kesin de artık yeni bir arabayada binmek istemiyor değilim :)
  • Bonuss B kullanıcısına yanıt
    bence yeni kasa bulabilirseniz T5 bulamazsanız 2.0T alıp yazılımla 240 hp ye çıkarın sonra bide lpg taktırırsınız, ama ben de yeni kasada lpg uyumunu merak ediyorum. benzlinli araçlar 2. elde hele de 2.0 çok uygun fiyatları var ama çok yakıyodur heralde. yeni motorlara lpg yaptıran varmı uyumu ve yakıt tüketimi nasıl? bilgisi olan varsa paylaşsa da bilgilensek çünkü T4 bile 10 lt civarı yakıyomuş T5 canına okur benzinin...
  • eritroblastosis kullanıcısına yanıt
    çok motoru yükseltmek istemiyorum artık.. tamamen size bağlı yakıt konusu. Ben bulunduğum yerden dolayı lpg'nin litresini 2.95 ten alıyorum ve 50 tl ile ya 100 km ya da 125 km yapabiliyorum ortalama. Ama uzun yolda bu 160 km ye kadar çıkıyor. isterseniz 85 km de de bitirebilirisinz :)

Soruma geri dönersek kimsenin bir fikri yok mu ?
    Çok yakıyomuşsunuz zaten LPG de bile ort 50 krş/km
    Yerinizde olsam yeni kasa alırdım hem 1.6 kafadan 1500 tl vergi avantajınız var hem de yenilelemek istediğinizi söylemişsiniz R design yeni s60 daha iyi fikir bence eğer alır da LPG taktırırsanız fikirlerilerinizi paylaşırmısınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eritroblastosis -- 18 Nisan 2014; 17:41:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda kullandığınız aracı da düşünürsek sizin için yeni kasa 2.0T (203 HP) daha uygun gibi görünüyor. Piyasada R-Design olanını bulabilir misiniz bilmiyorum ama neredeyse piyasadakilerin tamamında tamamı body-kit opsiyonu var, 18" lastikler ile R-Design dan pek de farklı değil.

LPG konusunda benim de bir bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fato65 -- 19 Nisan 2014; 20:16:26 >
  • fato65 F kullanıcısına yanıt
    dün eski kasasına da yeni kasasına da binme şansım oldu.. çok farklı iki araba sanki.. yenisi çok kasıl; içi de dışı da.. eski kasası gayet volvo çizgilerini sonuna kadar taşıyordu..

hata yapmak istemiyorum.. o yüzden iyi karar vermek istiyorum . geçen bir s60 2.0t 180 ps sport arabası olan biri ile konuştuğumda, o da zamanında s40 t 4 kullandığını bana söyledi. ama s60 kullanınca tamamen değişikliği farkedeceksin dedi.

performans bir tık aşağıda kalacaktır ama fren mesafesi olsun yola tutuşu olsun arada çok fark olduğunu söyledi.

Dün de yeni kasa s60 t4 sahibi ile konuştum. hiç 1.6 diesel olayına kanma direk bunu al dedi ..

kararsızlık devam ediyor...
    Dostum araç aldın mı?
  • Aldım, Bmw F30 3.20i ed aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.