Şimdi Ara

Kararsıza bir tavsiye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şuan Note 4 kullanıyorum ve telefonum arızalandı. Sürekli açılıp kapanıyor,sanırım anakartı bozuk. Hal böyle olunca yeni telefon alma isteği doğdu.
    Halihazırda maksimum 3000 tl bütçe ile araştırmaya başladım. Fakat kafama yatan model bulamadım bir türlü.
    Belirlediğim birkaç model var elbette fakat birde sizlere danışayım dedim.
    Bunlar; Huawei Mate9, Samsung S7 Edge, İphone 6S Plus. Bu üçü arasında gidip geliyorum. Telefonum arızalı olduğundan dolayı birazda acelem var açıkçası.
    Fakat sıkıntı yaşamamak adına da çok fazla sık eleyip dokuyorum. Bu yüzden işin içinden çıkamadım.
    Senelerdir Samsung kullandığım için artık servisinden sıkıldım. Çok berbat bir servisi var. Bir problem olursa tekrar onlarla muhattap olmak istemiyorum. Bu yüzden her ne kadar telefon çok hoşuma gitse de biraz uzağım. Ama bu elde ki seçenekler doğrultusunda ibre S7 Edge'i gösterirse onu alacağım.

Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama gerçekten işin içinden çıkamadım. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

• Bunların dışında Sony xz ve HTC 10 bakın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Sony sırf çerçevesi hoşuma gitmediği için seçeneklerim arasına almadım. Htc ise iş yerinden arkadaşım aldı memnun değil. Sanırım iki ayrı panel kullanmış telefonlarında. Kime ne denk gelirse artık.
    Teşekkür ederim tavsiyeniz için bu arada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.