Şimdi Ara

karar veremiyorum. ne almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100-140 bin arası bütçeyle d sınıfı sedan bir araç almak istiyyorum.yılda yaklaşık 15000. km yapıyorum. hangi araç?.dizel mi benznlimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam yılda 15.000 km için dizele gerek yok diye düşünüyorum. Tabi son kararı siz vereceksiniz ama benim düşüncelerim şöyle;

Eğer Benzinli alınacaksa bütçe zorlanıp Passat 1.4 TSI BMT 125 PS DSG Highline (157.700,00 TL) olabilir. Dizele tavsiyem ise Skoda Superb 1,6 TDI CR 120 PS DSG Green Tec Style (145.900,00 TL) olabilir.
  • 3.20 i ve 5.20i alırdım o paraya 1.6 170hp.
  • Superb
  • Volvo S60 T3 1.5 152 hp tam otomatik

Bayileri ara 118-119 bine 2016 model sıfır km bulabilirsin

• İyice kafam karıştı:((

• bende o kadar para olsa superb alırdım.fakat şöyle bir durum var özellikle bu segmentlerde dizel-benzin arasında fiyat uçurumu var 1.4 TSİ olanını 90-100k fiyata alabiliyorken 1.6 TDİ olanlar 130-135K yani arada 40-50 milyarlık ciddi bir fiyat farkı var.50k parayı bankayı bankaya faize koyaranız yıllık 4-5 milyar para getirir. dediğiniz gibi 15bin km yaparım diyorsanız yıllık yakıt paranız bedavaya gelir ayrıca vergiden de büyük avantajınız olur.
  • superb 1.4 tsi 125 ps
  • Bu adet 320i ed alinir guzelce gazlanie

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 18 Nisan 2021; 16:28:40 >
  • Megane alınır hocam

• Siz sedan demişsiniz ama ben 140 bin tl yi D sınıfı araca vermez ve şunu pazarlık yaparak 140 bine almaya çalışırdım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-2015-subaru-forester-2.o-td.sport-hatasiz-33.000-km-408966805/detay

• Bende aynı kararsızlıktayım 15 binde km de olaa benzin 6 tl desen 1 senede aracınız 40 yaksa ortalama 1 senede 6 bin tl benzin parası eder.5 sene kullansanız 30 bin tl eder.hadi 35 bin tl etsin.dizel farkına değer ya.benzinlinin hızlanması ve keyfi de cabası.

• Ben büyük ihtimal eğer audi bulabilirsem 1 aya kadar. Audi a4 alacağım benzinli 1.4.eğer bulamaz isem gidip dizel peugeot 308 alacağım.talisman düşünüyordum vazgeçtim

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Reno mu alinir bu fiyata

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucahidkarakus

Hocam yılda 15.000 km için dizele gerek yok diye düşünüyorum. Tabi son kararı siz vereceksiniz ama benim düşüncelerim şöyle;

Eğer Benzinli alınacaksa bütçe zorlanıp Passat 1.4 TSI BMT 125 PS DSG Highline (157.700,00 TL) olabilir. Dizele tavsiyem ise Skoda Superb 1,6 TDI CR 120 PS DSG Green Tec Style (145.900,00 TL) olabilir.

hakikaten vwden araç başına ne kadar alıyorsunuz artık açıklama zamanı gelmedimi sizcede ?
  • Sifir arac onerenlere hak veriyorum. Ancak satacaginiz gun hesap ediniz. Bundan 3 sene sonra aracinizi satiliga koydugunuzda , ayni fiyata 4 yasinda c180 ler, 320 ler ya da 5 yasinda 520 ler varken kimse sizin araciniza talip olmayacak. Nasilsa aracin sifir olmasinin albenisi bitmis olacak.

Bence bugun sifir satilan passat, talisman turu araclar en cok deger kaybi yasayacak veya ikincieli en olu olan arac grubu olur

• Hayalimde bi cla 200 var onu alirdim ben olsam.

• 320i ed öneririm gayet güzel araba.

140 bine reno alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSY

quote:

Orijinalden alıntı: mucahidkarakus

Hocam yılda 15.000 km için dizele gerek yok diye düşünüyorum. Tabi son kararı siz vereceksiniz ama benim düşüncelerim şöyle;

hakikaten vwden araç başına ne kadar alıyorsunuz artık açıklama zamanı gelmedimi sizcede ?

Hocam yanılıyorsunuz, ben sadece vw değil sorulan soruya uygun markalar tavsiye ediyorum. Bu fiyatlara aklıma ilk bu iki model geldiği için önerdim.

Ama bilmek istiyorsanız söyliyeyim. Vag grubu araçları seviyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.