Şimdi Ara

karar veremedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni dvd rw alacağım ide olanı verdim sata ya geçmek istiyorum
    sata kullananlardan tavsiye bekliyorum
    hangi marka ve modeli tercih etsem
    lütfen bizzat kullananlar yazsın veya varsa inceleme yazısı linkide verilebilir
    yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
    Not : şu ana kadar duyduklarım ve okuduklarım doğrultusunda LG 20X, Asus 18X modeller önerilmiş durumda samsung için durum karışık çok iyi olduğunu iddia eden de var kötüde ???
    çok uzattım keseyim artık

• kimseden öneri gelmeyecek mi
  • asus 1814blt aldım ilgilenmeyen herkese teşekkürler
  • ee nasıl?:)
  • dün 2-3 tane verbatim denedim 16x ve 8x olarak gayet iyi
    eski nec 3540a nın okumadığı 1-2 dvd yi okudu
    yazdıklarımı sorunsuz okudu
    detaylı testler yaparsam buraya koyarım
    en azından ilgilenen biri çıktı
  • koyarsan sevinirim.bir de kaça aldın?benim çalıştığım yerde 1tane var o bahsettiğin modelden.lightscribe dimi?ben lightscribe'a fazladan para vermek istemiyorum işin açığı.56küsür fiyatı
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulent35220

dün 2-3 tane verbatim denedim 16x ve 8x olarak gayet iyi
    eski nec 3540a nın okumadığı 1-2 dvd yi okudu
    yazdıklarımı sorunsuz okudu
    detaylı testler yaparsam buraya koyarım
    en azından ilgilenen biri çıktı

yakında sistemi yenilemeyi düşünüyorum eğer memnunsan bende onu tercih edeceğim
  • bizim ewdeki bilgisayarın birinde samsung birinde asus dwd-rw war bence ıkısıde ısını iyi sekilde yapıyor ama asus biraz daha iyi gibi geliyor ayrıca ben lightscribe özelliği için çok para ödenildiğini düşünmüyorum aynı fiyata gelıo bılgılerınıze
  • ben 50ytl ye aldım ama bayii fiyatı bence çok güzel bir ürün tavsiye edebilirim düşünenlere
    http://www.donanimhaber.com/videolar.asp?izle=102 burda da incelemesi yapılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulent35220 -- 19 Ekim 2007; 9:24:16 >
  • geçen hafta bende 1814blt asus aldım. Uzun süre araştırmlarım sonucunda aldım. Ama iyikide almışım çok memnunum. Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım. Alacaklarada tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.