Şimdi Ara

karantinada kiz arkadas edinmek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    biraz konuşup öğrenicem. sırf tanımaya değer bi tip olduğunu düşündüğüm için yazıcam . ama kimse nerde yaşıyorsun sorusuna Türkiye demez. yaşadığı ili söyler. ordan biraz sıkıyor gibi geldi güvensizlik oluştu. belki de yanılıyorumdur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koronadan sonra biri gelir kiza realde after yapar, ertesi gun engel yersin
    hayir sonra uzulme diye diyorum
    etrafimda senin gibi sincaplarla dalgasina takilan suru kiz var 'evde zaman gecsin' hesabi
    ama tabi denenebilir

• Vallahi Sanal Alemde Bir Kıza Bence O Kadar Kişi Yazıyor Ki, Şans Oranı Düşük Bir Durum Diye Düşünüyorum, Senden Başkalarıda İllaki Olacak Senin Bir Şekilde Onlardan Ayıran Bir Özellik Olması Lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dead

koronadan sonra biri gelir kiza realde after yapar, ertesi gun engel yersin
    hayir sonra uzulme diye diyorum
    etrafimda senin gibi sincaplarla dalgasina takilan suru kiz var 'evde zaman gecsin' hesabi
    ama tabi denenebilir
    Anlatsana hocam şu kızları amaçları ne

• Zaman kaybı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

Anlatsana hocam şu kızları amaçları ne

Alıntıları Göster
    bi amaçları yok, olması gereken bu
    o kadar çok moron var ki kızlara yazıp çizen, 10 kişi yazsa 7 si çöplük 3 ü zımba gibi adam
    hadi güzellik/görünüş olayınıda geçtim 10 u yazıyo 7 si karakterine uygun değil, diğer 3 ü tam bizim kızın kafadan hoop ona kayıyor
    sana hergün yüzlerce kız yazsa ya da match applerinden istediğin kızla crush olsan ve bu sürekli bi hale gelse 1 sene sonra nasıl birisi olursun?

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    lan yeter yeter hangi kız konusuna gelsem senin aptal mesajlarını görüyorum. git kendin keşfet ne millete dileniyorsun nasıl yaptın nerden buldun falan diye ?
    napıcan amaçlarını oturup kitap mı yazacaksın kızlar hakkında ? yoklukta birçok erkek gördüm de sen zirvesin la. 1000 kıza yazan abazadan nolacak gerçi
    güzel bir bloku hakettin sn abazaus.
  • Ben bir kıza acilicam bu hafta bakalım kız hemşire en riskli grupta ama umrumda değil Hastanesi'ne gidicem mesele kız olursa nefes alsa giderim hastalık umrumda değil korkanin çocuğu olmaz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.