Şimdi Ara

Karambit - Doppler FN Değeri Nedir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2-3 gün önce düşen bıçağım hakkında kafam çok karışık. Nasıl değerlendiricem bilmiyorum. Ne kadara gider nasıl satmalıyım. Kime güvenip güvenmeyeceğimi de bilmiyorum. Çok karmaşık durumlardayım.

Sizce bu ne kadar yapar. Float değeri çok düşük ve ucu siyah. Bu gibi itemlerin çok pahalı olduğu söyleniyor bilen biri yardımcı olsun lütfen. Boş mesajlar atmazsanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSapling -- 28 Mart 2017; 11:55:25 >

• steam en düşük fiyatı 1.267,33 TL

Oyun içi değerlendirebilirsin

Nakit düşünüyorsan eğer %75-80 civarı düşerek de satabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q-7

steam en düşük fiyatı 1.267,33 TL

Oyun içi değerlendirebilirsin

Nakit düşünüyorsan eğer %75-80 civarı düşerek de satabilirsin

Hocam onun öyle yazdığına bakmayın işte hepsinin floatları yüksek ve siyahlık yok benimkinde ucunda siyahlık var ve bunun değerini arttırdığını heryerde okudum. Ama fiyat biçemiyorum sorun orada
  • Siyahlık varsa değer düşer diye biliyorum ben hep maviyse daha çık para eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrSapling kullanıcısına yanıt
    forumda güvenilir şekilde satacağın kişiler var da senden analist fiyatına göre %65 e alır. satarken pazarın 80 nine koyar öyle yok şurası böyleymiş , karası pembesi çokmuş bakmazlar da :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknari

forumda güvenilir şekilde satacağın kişiler var da senden analist fiyatına göre %65 e alır. satarken pazarın 80 nine koyar öyle yok şurası böyleymiş , karası pembesi çokmuş bakmazlar da :D

%65'ine satan varsa alalım 3'er 5'er :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numan KILINÇOĞLU

quote:

%65'ine satan varsa alalım 3'er 5'er :)

Üstadım 3 5 tanede bana pasla sermaye sifirladim gitti koleksiyonluklar kumarda ;_;

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

Siyahlık varsa değer düşer diye biliyorum ben hep maviyse daha çık para eder

İşte olaylar öyle ilerlemiyor hocam ufak bi araştırmayla bu işin ciddi anlamda kuyumculuğa döndüğünü anlayabilirsiniz
  • Numan KILINÇOĞLU kullanıcısına yanıt
    benim orana laf söylediğim yok isteyen pazarın 2 katı fiyatına da satar zaten. saçmalık şurada başlıyor alırken yok ortalama yok analist yok cart curt yapıyorsunuz satarken direkt pazar fiyatı üzerinden :)))

ne hikmetse yine alırken itemin floatı , pembeliği, maviliği hiç önemli değil ama yine satarken hepsi fiyatı katlayan sebepler
  • quote:

benim orana laf söylediğim yok isteyen pazarın 2 katı fiyatına da satar zaten. saçmalık şurada başlıyor alırken yok ortalama yok analist yok cart curt yapıyorsunuz satarken direkt pazar fiyatı üzerinden :)))

ne hikmetse yine alırken itemin floatı , pembeliği, maviliği hiç önemli değil ama yine satarken hepsi fiyatı katlayan sebepler

Şöyle söyliyim benim elime de çok doppler geçti ama ben hiç phase 2 imiş phase 4'müş falan bakmadım. Satış fiyatı neyse öyle sattım. Pazarın 2 katına satılması imkansız zaten.
  • Numan KILINÇOĞLU kullanıcısına yanıt
    zaten yazarken seni kast etmemiştim hocam ben , sen cevap verince üstüne alındın sandım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.