Şimdi Ara

Karalistede girmiştim şuan işim var nasıl kredi çekecem.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar üniversiteden mezun olduktan sonra kartımın 150 tl gibi bi borcunu ödeyemedim 3 ay sonra karalisteye girdim aradan 1 sene geçti şuan işe girdim ve maaşımda fena sayılmaz. Araba veya konut kredisi çekmek istesem çıkma ihtimali hiç mi yok ? 4 sene daha beklemem mi lazım?

• Kredi puanınız kaç findeks'ten bakarmısınız ?
  • 150 lira icin degdi mi kara listeye girmene
  • Benim de 700 lira görünüyor hangi banka olduğu görünmüyor findekste. Findeks puanım 1577 ama vermedi o takıntı yüzünden. Nasıl bulurum o bankayı? Hangisi olduğunu? Hiç hatirlamiyorum.
  • Merhaba 2013 yılında kredi çektim ve kaza geçirip ödüyemedim

Neyse ki borçlarım bu senenin ortasında bitti ancak şuan findeks notum çıkmıyor yani 1 senede içerisinde aktif hesabı bulunanların ki çıkar gibi birşeyler söylüyor findeks notunda resim ekledim

Benim bu notu düzeltmem için ne yapmam lazım cep telefonu alayım diyorum faturaya ek yok mecburen biriktiripp alıyorum telefon vs

Teb bankasından blokaj teminatli kredi kartına başvuracam salı günü çıkar mı 1000 tl lik hesabı bloke ettirip 1000 tl 900 tl kredi kartı verirler mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: emreylcn06

Merhaba 2013 yılında kredi çektim ve kaza geçirip ödüyemedim

Neyse ki borçlarım bu senenin ortasında bitti ancak şuan findeks notum çıkmıyor yani 1 senede içerisinde aktif hesabı bulunanların ki çıkar gibi birşeyler söylüyor findeks notunda resim ekledim

Benim bu notu düzeltmem için ne yapmam lazım cep telefonu alayım diyorum faturaya ek yok mecburen biriktiripp alıyorum telefon vs

Teb bankasından blokaj teminatli kredi kartına başvuracam salı günü çıkar mı 1000 tl lik hesabı bloke ettirip 1000 tl 900 tl kredi kartı verirler mi ?

Teb veriyormu bilmiyorum, ben kuveyt türk'e 1100 tl yatırdım 1.000 tl çektim şubede işlem 1 saat kadar sürüyor kartı hemen veriyorlar.

• Kuveytturk almak istemiyorum hem atm si yok hemde şubesi çok uzakta ve kampanyalari nasil heryerde geciyor mu kart bilmiyorum

Teb hesabima 1000 lira var yarin bakalim verirlerse
  • quote:

Kuveytturk almak istemiyorum hem atm si yok hemde şubesi çok uzakta ve kampanyalari nasil heryerde geciyor mu kart bilmiyorum

Teb hesabima 1000 lira var yarin bakalim verirlerse
    Zaten alacağınız teminatlı kart olacak, atm'den para çekmeye felan izin vermiyor normal kredi kartı gibi olmuyor. 6-7 ay sonra düzenli ödeyince normalini veriyorlar
  • Teb bankası vermedi teminatlı kredi kartı çok kredi kartı başvurusu yapmışım 31 adet :=) :) :)

Benim için teb bitmiştir küveyttürk u deniyecem orasıda olmazsa hiç uğraşmam artık
  • quote:

Teb bankası vermedi teminatlı kredi kartı çok kredi kartı başvurusu yapmışım 31 adet :=) :) :)

Benim için teb bitmiştir küveyttürk u deniyecem orasıda olmazsa hiç uğraşmam artık
    Söylemiştim sana. Direkt kuveyt türk şubesine git, 1.100 tl ile hesap açıcaklar kratıda anında verirler 1.000 tl limitli akrtın olacak. 1.100 tl'yide 6 ay sonra hesabına geri yatırıyorlar gelişmelerden haberdar et. :)
  • internetten senın bankan ile başvuru yaptım ancak kartın gelmesini bekliyorum 1100 yatırırım sorun değil, alırsam yazarım buraya eğer ki alamaz isem evkur dan telefon falan almayı deniyecem findeksi aradım orası da olur dedi notun düzelmesi için

Benim anlamadıgım findeks çağrı merkezi krediye veya kredi kartına kaç kere başvuru yaptıgın notunu etkilemez diyor teb bankası ise kaç kere başvurduguma bakıyor

Bu arada denizbank veriyor mu teminatlı kredi kartı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreylcn06 -- 19 Kasım 2019; 18:15:11 >
  • quote:

internetten senın bankan ile başvuru yaptım ancak kartın gelmesini bekliyorum 1100 yatırırım sorun değil, alırsam yazarım buraya eğer ki alamaz isem evkur dan telefon falan almayı deniyecem findeksi aradım orası da olur dedi notun düzelmesi için

Benim anlamadıgım findeks çağrı merkezi krediye veya kredi kartına kaç kere başvuru yaptıgın notunu etkilemez diyor teb bankası ise kaç kere başvurduguma bakıyor

Bu arada denizbank veriyor mu teminatlı kredi kartı ?
    Teminatlı kart için şubeye gitmeniz lazım
  • kuveyt turk kartım geldi bugun yarın gidecem bakalım :)
  • quote:

kuveyt turk kartım geldi bugun yarın gidecem bakalım :)
    Para ne zaman geri hesaba yatıyormuş sorar mısın
  • quote:

kuveyt turk kartım geldi bugun yarın gidecem bakalım :)
    Gittiniz mi
  • yok gitmedim daha hastane işlerimden dolayı herhalde ziraat bankası da veriyormuş şuan teminatlı kredi kartı ona bi gidecem haftaya alabilirsem ziraatten almak isterim
  • Benimde Ünv zamanında başıma gelmişti.Merak etmeyin veriyorlar ileride.Özellikle maaşın yattığı bankaya bir süre sonra başvurun.Banada ilk vermiyorlardı,kredi çıkmıyordu şimdi ise 30k kredi kartım 150binin üzerinde sen kredim var.
  • Ziraat bankasına gittim ancak 4 ay önce icrayi kapattıgımdan vermedi en az 6 ay geçmesi gerekiyormuş ve çok başvuru yapmışım (31 adet bende çok şaşırdım) bende umudumu kestim verselerde almam artık

5 adet tane kredi kullanmışsın (kredi kartı 2 adet, 2 adet kredi 1 kmh hesabi)

Ve ekleme hala kuveytturk e gitmedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreylcn06 -- 28 Kasım 2019; 20:9:46 >
  • Merhaba Teb baankasından sonra ziraat ve kuveytturk e gittim ancak çok fazla başvuru yapmış olduğumdan dolayi teminatli kredi kartı vermedi

Findeks notum için findeks i aradığımda başvurularınız notunuzu etkilemez vs denildi bende belki şu banka verir vs diye her bankadan en az 3-4 başvuru yaptım :D

bu başvurularım ne zaman gider dediğimde ziraat başvuruların hep durur gözükür dedi :) kuvyttruk de 2-3 ay sonra gözükmez dedi

şimdi ne yapabilirim ev alacaz mevduata para attık bekliyoruz
  • quote:

Merhaba Teb baankasından sonra ziraat ve kuveytturk e gittim ancak çok fazla başvuru yapmış olduğumdan dolayi teminatli kredi kartı vermedi

Findeks notum için findeks i aradığımda başvurularınız notunuzu etkilemez vs denildi bende belki şu banka verir vs diye her bankadan en az 3-4 başvuru yaptım :D

bu başvurularım ne zaman gider dediğimde ziraat başvuruların hep durur gözükür dedi :) kuvyttruk de 2-3 ay sonra gözükmez dedi

şimdi ne yapabilirim ev alacaz mevduata para attık bekliyoruz
    Merhaba,

Ben ilk başta size kuveyt türk'e gidin demiştim... Ayrıca başvurular notu etkilemez diyen kim ?. Her gelen red cevabı başvuruları etkiler ayrıca çok başvuru tamamen sicili bitirir çünki tüm başvurular diğer bankalar sisteminde görünür. Sicil hep görünür ama başvuru yapmadan 2-3 sene puan yükselttikten sonra pek bi önemi kalmaz.

Banka bana 200 bin tl'lik evin 120 bin tl sini peşin verip kalanı kredi çekeceğim halde ki evide ipotek alıyorlar vermedi 2 bankada. Ben artık 2 sene hiç bir şekilde başvuru yapmayacağım böyle acı acı çıkıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.