Şimdi Ara

Karaktersiz Olmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eskişehir'de okuyorum buranın ortamını bilen bilir. Bi kızla tanıştım, ilk görüşmede çok ısındım o da ısındı eminim. Sonra aradım buluşalım görüşelim falan birkaç gün takıldık. Bu arada evinden alıp evine bırakıyorum, ufak tefek hesapları lavaboya gidicem deyip ödüyorum adabıyla, sürekli kafelerde bunaltmadım pub'a falan da gittik, club'a gitmek istedi yorgun olmama rağmen gittim. Arkadaşlarının yanına bıraktıktan sonra eve girince haber ver falan dedim, niyetimi belli ediyodum yani alttan alttan. O da sıcak davranıyordu. Neyse çok geçmeden dedim benim niyetim böyle böyle seninle ilgileniyorum, evet çok ortak noktamız var falan dedi o ara ben konuşmaya devam ettim başka konulardan. Ertesi gün çay ısmarlama sözün vardı diye çağırdım, ordan bi şeyler içmeye gittik laf arasında döküldü bu ben isim koymayı sevmiyorum, en uzun ilişkim 13 gün sürdü daha çok takılmayı seviyorum falan. Şaşırmadım yine hazırlıklıydım böyle bi şeye, bu konuşma üzerinden birkaç gün geçti şimdi bi çocukla takılıyor.

Şimdi beyler, şekil şemal düzgün fizik iyi, ev var ama gel gelelim ben yapamıyorum öyle şeyler. Adamlık mı dersiniz, delikanlılık mı dersiniz saflık mı dersiniz adı her neyse. Ben böyle bi herifim canım istemiyor öyle eve atayım kızları falan. Aşık olmak sevmek istiyorum ama gel gelelim burda öyle bi ortam yok. Yarın tanışma partisi var ama hiç hevesim yok, para olsa meyhaneye gidip rajı içerim.

Nasıl kurtulabilirim bu duygusallıktan? Nasıl serseri olurum? Daha 19'a bile girmedim çok üzülüyorum bıktım artık üzülmekten. Herkes gibi karı kzı kovalamak istiyorum o karaktere nasıl bürünürüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gecmis olsn aramiza hosgeldin yakinda sende onlara ayak uydurcan mecbur

O kizi eve atmadigin icin pisman olcan ne kadar peynir bi kiz oldugunu anlican ve ilere niye salatalik vermedim diyceksin 😄

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayné

Gecmis olsn aramiza hosgeldin yakinda sende onlara ayak uydurcan mecbur

O kizi eve atmadigin icin pisman olcan ne kadar peynir bi kiz oldugunu anlican ve ilere niye salatalik vermedim diyceksin 😄

Umarım derim, varsın pişman olayım başka kız mı yok. Yeter ki kurtulayım şu duygusallıktan

• Duygusal insanları artık pek sevmiyorlar. Benim gibi eski kafasın sende.

Biz adam gibi davrandıkça onlar bunun aptallık olduğunu düşünüp bizim yerimize onları kullanıp kullanıp atacak tiplere yöneliyorlar.

Böylesi daha iyi aslında. Nadirde olsa bizim gibi olan birini bulana kadar böylelerinden kurtulmuş oluruz.

Bence bozma kendini. O türden bir kızı yatağa atıp kendini kirletmenin alemi yok.
  • Ben de senin gibiyim.
  • Hayatımda bir kızla hiç takılmaca yapmadım. 5 tane sevgilim oldu. 5'i de düzeyliydi. Ama hakkaten merak ediyorum; şu gününü gün etmeyi tercih etmiş insanlardan ne istiyorsunuz? Sanane kardeşim insanlar sevişmek istiyor belli ki. Bunların adını kötüye çıkararak kendinizi ön plana atma çabanız acınası.
  • sanırım bende sende gibiyim.Sevdiğim kişiye dair ilk yapmak ve en çok yapmak istediğim şey ona sımsıkı sarılmak,omzuma yatırmak , saçlarını koklamak vs.

cinsel şeyler hep geri planda.Bu da sanırsam duygusallıktan kaynaklanıyor.Ama ben böyle olduğum için mutluyum,zamanı geldiğinde doğru kişiyi bulacağımı inanıyorum.Bence sende böyle devam et
  • Bende senin gibi dusunuyorum ama silkme ihtimalim olsaydi affetmezdim.

• Tamamen tarafsız yazacağım.(kendi düşüncelerimi belirteceğim.)

Alınmaca gücenmece yok. Dost acı söyler.

Bahsettiğin olgu, bir kadına olan yaklaşımın(aşık olmak istemek) tamamen dizi-film tarzı uyarıcıların sana hükmetmesinden kaynaklanıyor.

Bu cümleme "kadınlara seks objesi olarak bakıyor" eleştirisini yapacaklarından eminim. İyi okuyun.

Dostum, seks bir ihtiyaçtır.

Her ne kadar bizim toplumumuzda bir nevi "lüks" gibi gözükse de, sadece yakışıklılara-zenginlere-ağzı laf yapanlara vs vs. özel bir durum değildir. Herkesin hakkıdır ve herkesin ihtiyacıdır.

Elbette bunu sevdiğin, aşık olduğun kadınla yaşamak bambaşka bir deneyimdir.

Örnek verirsek,

Bir yere gitmen gerekiyor.

Sevmediğin bir kadınla ilişkiye girmen oraya normal bir araçla gitmek gibi olur.

Ama aşık olduğun kadınla ilişkiye girmen, oraya GT-R ile gitmek gibi olur.

Bahsettiğin türdeki kızlara dikkat et. Hepsi yapay. Yapay derken, fiziksel özelliklerden bahsetmiyorum.

Mantalite olarak, hepsi yapay. Robot gibiler. Egolarının ve dikkat çekme içgüdülerinin kontrolündeler ki bu da "ben takılmak istiyorum-tek gecelik" bu cümleyi açıklıyor.

Seks yapmak istememek, emin ol anormal bir durum. Her şeyi geçtim, seks yapmak istememenin asıl sebebini bul.

Ama sen bulmadan ben sana söyleyeyim, "bana göre değil, ben aşk adamıyım" sebebi bu değil.

Muhtemelen sebebi özgüven eksikliği.

Düşünsene, kız sana pozitif sinyal yolluyor, bu gece seninle birlikte olabilirim, şansını kaçırma diyor. Bu sinyalleri alıyorsun.

Fakat bilinçaltında fiziksel bir kusurunu, tecrübesiz oluşunu, hazır hissetmediğini veya aşk adamı olduğunu bahane ederek seks yapmayı reddediyorsun.

İşte şu anda hissettiğin huzursuzluğun sebebi bu. Örnekler böyle olmayabilir, fakat sebebi yüzde doksan bu.

Tarafsız düşün. Kendini çok kaptırma. Anı yaşa, mutlaka aşık olduğunda bunu anlayacak ve neye uğradığına şaşıracaksın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.