Şimdi Ara

KARAKTER SEÇİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyuna başlayalı 1-2 hafta oldu su ana kadar aldıgım karakterler shaco,xin,ashe,master yi,jax
    oyuna ashe ile basladım ondan sonra arkadaş tavsiyesiyle master yi devam ettim ondan sonra master yiye benzedigi ıcın xin aldım ama baktım bunları oynamak cok basit zevkli gelmiyor jax aldım jax la iyi fraglar elde ettim ama ondanda sıkıldım sonra shaco aldım ama shaco tam istedigim gibi olmadı jack in the box ların suresı varmış ben süresiz sanıyordum o cok degistirdi istediklerimi :D simdi 1350 lik hero almayi düsünüyorum sizce sağ tık şampiyonu olmayan karakterlerden hangisini almalıyım oynayış tarzım daha cok assassin gibi kısacası jax benzer şeyler sizin tavsiye ettiğiniz 1350 lik champları alabılırmıyım :D şimdiden teşekkürler.
    birde bu arada eu west eu east felan var ben onlara hic bakmadım onların farkı ne tam olarakhttp://eune.leagueoflegends.com/ ben oyunu burdan indirdim sizce değiştirmem gereken birşey varmı ?

• al teemoyu çok zevklidir
  • ya o tarz uzaktan atmalıları cok sevmiyorum aklımda nidalee ve akali tarzı şeyler var iyimi sizce ve oyle tavsiye ettiginiz karakter varmi nidalee gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tafodelo

ya o tarz uzaktan atmalıları cok sevmiyorum aklımda nidalee ve akali tarzı şeyler var iyimi sizce ve oyle tavsiye ettiginiz karakter varmi nidalee gibi?

Uzaktan atmalıları
  • ARKADAŞIM OYUNA YENİ BAŞLADIM İLLAHİ POLEMİK YARATMAK İSTEME NE OLDUGUNU TAM BİLMİYORUM YARDM İSTEDİM BİLMİYORUM AYIPMI ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tafodelo

ya o tarz uzaktan atmalıları cok sevmiyorum aklımda nidalee ve akali tarzı şeyler var iyimi sizce ve oyle tavsiye ettiginiz karakter varmi nidalee gibi?

Uzaktan atmalıları.
  • nidalee olabilir mızrak skillinin rangesi çok uzun uzaktan tutturursan garanti yarı hp.
  • Tryn op
  • Yeni başladıysan nidalee zorlar seni. Sivir,ashe tarzı championlar iyidir yeni başlayanlara yani ranged istiyosan.

Ranged: uzaktan vuranlar
  • Mage dene.kassadin3150
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.