Şimdi Ara

karakalem (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
25.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi ben bu resimleri ömrüm boyunca uğrassam yapamam
    Çalışmalarında başarılar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MavéRicK_09 -- 13 Temmuz 2009; 19:05:46 >
  • Çalışmalarını devam ettir.İleride senden güzel tasarımcı olur.
  • Tebrik Ederim Çalışmalar Güzel !!
  • hepsi birbirinden güzel çalışmalar. bence bu işin eğitimini alarak iyice geliştir kendini bakarsın ilerde hollyveed da çalışır bulursun kendini...
  • güzel çalışmalar mustanga bayıldım
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dost..:) -- 6 Şubat 2014; 15:51:43 >
  • Çok iyi
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dost..:) -- 20 Şubat 2013; 16:30:26 >
  • Harika
  • Valla helal.Herlade üniversitede tasarım bölümü okuyacaksın?
  • Hepsi birbirinden harika olmuş, çalışmalarının devamını bekliyoruz
  • aynştayn nasıl olmuş öyle ya vallahi bravo değerlendir bu yeteneğini fotoğraf gibi sanki
  • Hepsi birbirinden harika baya baya beğendim.Çizerken ne tür kalemler kullanıyorsunuz?Bende kendi çapımda uçlu kalem ile resimler çiziyorum ama gölgelendirmeler gerçekçi olmuyor.Sanırım kalemle alakalı, çizdiğim bir örnek yani ne tür kalemler önerirsiniz ve çizim sırlarınız neler
    1-2 tane çıtlatsanız fena olmaz
     karakalem
  • bir silgi ve bir kalemle harikalar çizmek
  • tebrik ediyorum arkadaşım...işin ucunu bırakma sakın...
  • Müthiş tebrikler
  • Süper yapmışsın ellerine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: seF[o]

Hepsi birbirinden harika baya baya beğendim.Çizerken ne tür kalemler kullanıyorsunuz?Bende kendi çapımda uçlu kalem ile resimler çiziyorum ama gölgelendirmeler gerçekçi olmuyor.Sanırım kalemle alakalı, çizdiğim bir örnek yani ne tür kalemler önerirsiniz ve çizim sırlarınız neler
    1-2 tane çıtlatsanız fena olmaz
     karakalem

sadece 0.7 2B uçlu kalem yeterli başka birşey yok sadece desen çalışmalarında füzen kullanmakta fayda var
  • Bu yetenek umarım hobi olarak heba edilmiyordur...
    Büyük önderimiz Atamızın da bir portresini çalışıp bizlerle paylaşırsan çok sevinirim...
  • dostum yetenek sınavına girdin mi kazanırsın benden söylemesi.. eskizdefterinde takılıyor musun?
    çalışmalar çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majorümsü Minör -- 1 Ekim 2009; 9:52:17 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.