Şimdi Ara

Karahan Online Fan / Oyuncuları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
0
Favori
20.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Can sıkıntısından ve oyunun fazla tanınmış olmamasından dolayı şu andan itibaren başlıyorum.Ekle.Kanunideyim.
  • Beyler açtım oyunu ama skillbar gözükmüyor:

Karahan Online Fan / Oyuncuları
  • Statları nerelere veriyim palacıyım
  • statları güç ver bence en çok ruh hiç verme pek gerek yok.

Skill barın gözükmemesi 'esc' den herhangibir şeyi kapatmış olabilirsin ordakilerin hepsini açmayı dene, bire tam ekran modunda çalıştırdıysan oyunu pencere modunda çalıştırmayı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna17

statları güç ver bence en çok ruh hiç verme pek gerek yok.

Skill barın gözükmemesi 'esc' den herhangibir şeyi kapatmış olabilirsin ordakilerin hepsini açmayı dene, bire tam ekran modunda çalıştırdıysan oyunu pencere modunda çalıştırmayı dene.

51 guc 11 zındelık.Sevdım oyunu.13 levelım.Yardım edıcek varmı?
  • aynı sorundan benimde başım yanıyor sağol smyrna17 deneyeceğim tavsiyelerini abi niye ruha vermeye gerek yok? skiller gelişince fazla mana yiyor ayrıca pencere modunda çalıştırınca oldu ama bu sefer de küçücük gözüküyor herşey @mrMAST3R ben sana yardım ederim 20 lvlim bende kanuni serverına gel eczacının önünde buluşalım ne yardımı istiyorsan benim karakter Warheld32 @Süper üstteki mesajını okumamışım..şimdi gel de yardım edeyim sana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son Spartalı -- 27 Temmuz 2009; 14:20:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wratchet

aynı sorundan benimde başım yanıyor sağol smyrna17 deneyeceğim tavsiyelerini abi niye ruha vermeye gerek yok? skiller gelişince fazla mana yiyor ayrıca pencere modunda çalıştırınca oldu ama bu sefer de küçücük gözüküyor herşey @mrMAST3R ben sana yardım ederim 20 lvlim bende kanuni serverına gel eczacının önünde buluşalım ne yardımı istiyorsan benim karakter Warheld32

Sağol hocam ne bileyim işte knightaki gibi pt filan yokmu kasalım:D Bende 15 im.Güç bela suikastçi kesiyorumGüzel ex veriyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrMAST3R -- 27 Temmuz 2009; 14:22:45 >

• gel kasılak beraber hocam eczacının önünde bekliyorum seni :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wratchet

gel kasılak beraber hocam eczacının önünde bekliyorum seni :)

Peki hemen ışınlanıyorum[:).RoxFear:pm.Hocam pm atıyorum çevrimdışı diyor..Burayı mesşgul etmiyelim pm den msn verdim.Ordan konuşalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrMAST3R -- 27 Temmuz 2009; 14:27:24 >
  • ok:
  • slm arkadaslar. Bende 36 levelim kanuni serverında nick sinsikavim, para kasmak isteyen arkadaslar kesinlikle savaşlara girsin her levele göre savaş var, savaşta kesilseniz bile ex veya eşya gitmiyor, savaşı sizin kavim kazanırsa katılan her oyuncuya 100k kavim ikinci olursa 50k veriyor , 3. olursanız havayı alıyorsunuz maalesef , oyun turkçe olduğu için oynaması ve kasması zevkli. Oyun Twelve Sky oyununun turçeleştirilmiş halidir. Son açılan server Kanunidir. Daha bir çok server açılacak gibi gözüküyor. Tüm arkadaslara elimden geldiğince yardımcı olamaya çalışıyorum. Herkese iyi oyunlar
  • Vala bana 9 levelde geldi bi savaş iptal dedim yanlışlıkla.Neyse önümüzdeki maçlara bakıcaz:D
  • yarım saatte ,1 saatte savaş oluyor zaten. Oyundayken tüm savaşlara girmeye bakın iyi para kasılıyor :) birini keserseniz hem ex artıyor hemde cesaret puanı alıyorsunuz, benim şuanki cesaret puanım 36, Zaten karakterlerin üstünde kaç adam kestikleri yazıyor, ordan bakarak en az adam kesmiş oyuncuya dalın bence

Ekrana gelen savaş var uyarısını iptal edersen yanlışlıkla, Togaydan savaşa girebilirsin tabi onunda bir zamanı var belli bir süreden sonra togaydanda savaşa giremiyosun. Tabi bu anlattılarım azametliyılan kavmi için geçerli diğer kavimlerdekiNPClerin isimleri değişik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyar olm -- 27 Temmuz 2009; 15:05:45 >
  • Savaştan çıktım 104 k oldu.3 tane 30 k lık altın var.Kaç tane adam kestim nerden görücem.
  • stat bastığın yerde cesaret puanı yazıyor. orda kaç oyuncu kestiğin yazıyor ordan bakalirsinsin

Buarada

ZİNDELİK Sağlığınızı arttırır.
    RUH Ruhunuzu arttırır.
    KUVVET Fiziksel kuvvetinizi ve yarattığınız toplam hasarı arttırır.
    USTALIK Düşmanınıza vuruş ve onun saldırılarından kaçış şansınızı yükselten Ustalığı arttırır.

Statları yukarıda yazdıklarıma göre basabilirsiniz. Her level atladığınızda 5 stat puanı veriyor Uzmanlığa kadar 5 stat puanı alıyorsun uzman olduktan sonra her level atladığında 15 stat puanı alıyorsun
    Ben şuan 5 stat puanı alıyorum 3 kuvvet 1 ruh 1 zindeliğe veriyorum. benim karakterim palacı buarada
    Ha birde beceri puanı var beceri puanını açtığımız skillere veriyoruz skillerimizin vuruş gücünü arttıryoruz unutmadan skillere beceri puanı verdiğimiz zaman makrodaki skilide değiştirmeniz lazım yoksa eski skillden canavarlara vurmaya devam edersiniz
  • ßende palacıyım.19 levelım.13 e kadar pala skılıne gıttım 2 tanede takıp edılemeyen.Stat 76 guc 16 zındelık.Su andan ıtıbaren ne yapmamı onerırsın?
  • lv 105 oldum ben.
    Herkese kolay gelsin.

Kanuni
  • bence herkes kendi stratejisini belirlemeli
    Ben kendiminkini anlatayım

20de alan skili açılıyor galiba onu açtırdım sonra levelimdeki canavarları alanla seri seri kestim, tabi arada bosslar çıktı onları normal pala skiliyle kestim. Şansı yüksek kıyafetleri giydim o zaman daha fazla item düşüyor 30a kadar böyle . 30dan sonra 45 levelde açılan skili açtırdım pazarda satılıyor palacı 4.skill yazıyor kitap şeklinde, pazarda satıyorlar 200k 150k ya bulabilirsin o skili açtırdım , daha sonra beceri puanlarımi sıfırlayıp yeni açtığım 4. pala skiline bastım şimdi hem alanla hemde yeni açılan skille görevleri yaparak kasıyorum. tum görevleri yap bence iyi ex veriyor zaten turkçe olduğu için görevleri yapmak çok kolay oluyor.

Bu arada levelindeki canavarları anlamak için;

Canavarın ismi siyah ise levelinden düşük demek. Boşa kesersin ne ex ne item verir
    Canavarın ismi pembe ise levelinde demektir. İtem ve ex gelir
    Canarın ismi kırmızı ise levelinden yüksek demektir. fazla ex ve itemler levelinden yüksek gelir ilerki levellere item dizmek istiyorsan isimleri kızmızı olanı kes

• 21 oldum hala ağaç şebek liderini arıyorum.Bi türlü bulamadım
  • Smyrna kardeş olmuyor esc de neyi kapatabilirim ki sadece kısayol modu var oda zaten 1-2 tuşları yerine f1 f2 ye geçiriyo pencere modunda oynayamıyorum server yerinde kalıyor bişey yapamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut K. -- 27 Temmuz 2009; 16:11:32 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.