Şimdi Ara

Karahan Online Fan / Oyuncuları (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
0
Favori
20.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Karahan oynayan varmı acaba hala , varsa oyunda icinde yardım edebilir mi yada varsa karekteri verebilirse şimdiden teşekkür ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce adamın teki 100 t den x adlı item satılır çoluk çocuk mesaj atmasın dedi ben de kavimden 80 t den item satarsan çoluk çocuk mesaj atar dedim kendisi kavimden küfür etti bana oyun bu kadar boş beleş para yatıranların kral olacağı bir oyun olmuş her gün cehenneme 3 hesapla girip 5-6 platin düşürüp günde zar zor 75 m civarı kasabiliyorum ama piyasalara bakın ki 10 t 20 t gibi saçma sapan fiytatlar mevcut yazık gerçekten umarım başka şirket satın alır şu oyunu da sağlam güzel bir ban dalgası gelir adamlar resmen parayla t satıyor şirket de buna göz yumuyor emek adına hiçbir şey kalmadı oyunda yazık şahmaran jinn ecel ve sayamayacağım bir sürü i12 adamın da sadece para basarak kavim yönetiminde olduğunu düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞokBıçaklıZed -- 10 Şubat 2016; 20:28:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

az önce adamın teki 100 t den x adlı item satılır çoluk çocuk mesaj atmasın dedi ben de kavimden 80 t den item satarsan çoluk çocuk mesaj atar dedim kendisi kavimden küfür etti bana oyun bu kadar boş beleş para yatıranların kral olacağı bir oyun olmuş her gün cehenneme 3 hesapla girip 5-6 platin düşürüp günde zar zor 75 m civarı kasabiliyorum ama piyasalara bakın ki 10 t 20 t gibi saçma sapan fiytatlar mevcut yazık gerçekten umarım başka şirket satın alır şu oyunu da sağlam güzel bir ban dalgası gelir adamlar resmen parayla t satıyor şirket de buna göz yumuyor emek adına hiçbir şey kalmadı oyunda yazık şahmaran jinn ecel ve sayamayacağım bir sürü i12 adamın da sadece para basarak kavim yönetiminde olduğunu düşünüyorum

Şahmaran benim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mymertkann

Karahan oynayan varmı acaba hala , varsa oyunda icinde yardım edebilir mi yada varsa karekteri verebilirse şimdiden teşekkür ederim..

Ulaşırsan bana ve hala oynuyorsan yardım ederim
  • SmallKing1 kullanıcısına yanıt
    Kavim yardımcısına uzman alabilir misiniz ? Hipnoz basarız hiç olmazsa

• Pvplerine bile baktım ama yok abi sadece mayngames'in elinde oyun keşke batsalarda yeni bi firma sıfırdan başlatsa şu güne kadar ne knight ne metin2 ne yeni nesil mmo'lar şu oyundan aldığım zevki bulamadım. Joygame bile alsa oynarım oyunu o derece gözümü kararttım
  • Oyunun Pvp serveri açıldı

Ana Sitesi ;http://heavensky2.com/

Serverin Genel Özellikleri ;

Son Seviye : Uzman 33

EXp Dropu: x10

İtem Dropu: x10

CP: x10

Seçkin Düşürme Drobu: x1 Ve Mutlaka Düşüyor.

Gelirseniz beraber oynarız .
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoricoDH

Oyunun Pvp serveri açıldı

Ana Sitesi ;http://heavensky2.com/

Serverin Genel Özellikleri ;

Son Seviye : Uzman 33

EXp Dropu: x10

İtem Dropu: x10

CP: x10

Seçkin Düşürme Drobu: x1 Ve Mutlaka Düşüyor.

Gelirseniz beraber oynarız .

server boş diyolar ama deniycem
  • boş değil kalabalık fakat geceleri online player daha fazla saat farkından dolayı
  • varmı hala oynayan :)
  • oynayan var mı hala ???
  • declan43 kullanıcısına yanıt
    Bende oynuyordum ama bıraktım oyuncu yok single player bir oyunu donusmus durumda etrafta kimse yok bos bos dolanıyorum oyle

• eski güzel günler  

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.