Şimdi Ara

Karahan Online Fan / Oyuncuları (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
0
Favori
20.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben oyuna yeni başlıyorum toplu olarak oynadıgınız bi server varmı acaba ??
  • arkadaşlar ben i1'im nick Zuugor.itemler full 12x %120 nadir 2binek ve ifrit %100 ama yine de artık oyun abartıya kaçıyor. Hiç durmuyor, han para nasıl satarız telaşı öyle sardı ki adamları %150 itemler gelecek deniyordu en son...
    uzman petleri %100 yapmak yeterince zorken ve fiyatları 4-5 milyarı geçmişken bi de ilahi petlerin gelmesi de tüm oyun sevgime darbe vurdu açıkçası.
  • Arkadaşlar bende başlıorum bu oyuna ama skiller az mı ??
  • Arkadaşlar oyun nasıl kendine çok bağlıyor mu ? YGS LYS hazırlanıyorum da arada kafa dağıtmak için oynamayı düşünüyorum sizce oynamalı mıyım ? ve sizce hangi karakter iyi ben büyücü severim genelde hangisini almalıyım teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpecterX -- 1 Şubat 2013; 22:00:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SpecterX

Arkadaşlar oyun nasıl kendine çok bağlıyor mu ? YGS LYS hazırlanıyorum da arada kafa dağıtmak için oynamayı düşünüyorum sizce oynamalı mıyım ? ve sizce hangi karakter iyi ben büyücü severim genelde hangisini almalıyım teşekkürler

Oyun 2010 da bitiş bayrağını çekti hacı sen ne diyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Krethuss

quote:

Orijinalden alıntı: SpecterX

Arkadaşlar oyun nasıl kendine çok bağlıyor mu ? YGS LYS hazırlanıyorum da arada kafa dağıtmak için oynamayı düşünüyorum sizce oynamalı mıyım ? ve sizce hangi karakter iyi ben büyücü severim genelde hangisini almalıyım teşekkürler

Oyun 2010 da bitiş bayrağını çekti hacı sen ne diyorsun

nasıl yani ? :S

• Güzel oyundu.Para yatıranlar kral oldu,yatırmayanlar bıraktı oyunu
  • Arkadaşlar ben bu oyunu 2-3 sene oynadım. Hiç para yatırmadım ama yaklaşık 650 tl kazandım. Oyun tavsiye eder misiniz diye soracak olursanız tavsiye etmem. Madem tavsiye etmiyorsun neden 2-3 sene oynadın diceksiniz. Oyunda çok güzel bi arkadaş ortamı var. Sırf onun için oynadım. Arkadaşlarda oyunu bırakınca bende sıkıntıdan satıp ne varsa bıraktım. Oyun eskiden güzeldi artık para yatırmadan oynanmıyor. Oyunda kritik vurup fazla hasar vermek önemli bu ise sadece fazla güçle oluyor. yani birisini kesmek için tek atmanız gerek. Oyun sırf para için markette item satmaya başladı. GM ler gıcıklık yaptı. Bende bıraktım. Eskiler bilir "XtliT" ...
  • neydi ne oldu oyun...bu kadar paraya dayandırmasalardı süper oyunduu..pvp sistemi müthişti..
  • i3 pars vardı sonra i1 ejder kasmıştım.
  • ilk çıktığında oynamaya başlamıştım.
    kardeşim hala oynuyor.
    en yüksek levelde. İ-8 D-12 mi ne.
    benim karakterim pars'tı. kardeşimin Ejder.
    10 milyar civarında parası vardı.
    ilahi petleri vardı birkaç tane, kastı sattı falan...
    ama oyuncu sayısı çok azaldı be.
  • Hala oynayan varmı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oynayan arkadaşlar kaldı mı? Yeni başlıyorum
  • Hala oynuyorum Sahmaran nickim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • user varmı bayağı , eskiden şehir doluydu :)
  • şu oyunu bırakma sebebim u1 olduktan sonra illa marketten bilmem şu iksir al sonra şu kağdı al şu haritaya git 1 haftaya u33 ol ama para vermiyor isen 6 aya u33 ol hatırladığım kadarı ile herhangi birşey kullanmaz iseniz u1 de bir mob %0.001 exp veriyordu
  • hile kullanma istegi uyandırmayan zevkli bir oyundu saat başı olan pkları falanda güzeldi ilk cıktıgı zamnalar oynayıp u1 mi ne olmuştum sonra bıkratık tabi zindanlarda kasardık güzel oyundu neden oyun bitti bu akdar bilmiyorum ama hala oyuncu varsa belki oynayabilirim
  • Cja kullanıcısına yanıt
    bu oyunu firma bitirdi başlarda bende oynuyordum sonra herşeyi paraya çevirmeye başlayınca ters tepti ve çoğu oyuncunun bırakma sebebi bu. bişeyler yapıyorsun belli bi yere geliyorsun sonra yeni bi set çıkartıyor ve tekrar para dök veya baştan set yapmaya başla
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuri504

bu oyunu firma bitirdi başlarda bende oynuyordum sonra herşeyi paraya çevirmeye başlayınca ters tepti ve çoğu oyuncunun bırakma sebebi bu. bişeyler yapıyorsun belli bi yere geliyorsun sonra yeni bi set çıkartıyor ve tekrar para dök veya baştan set yapmaya başla

Aynen öyle. KO'dan sonra PvP sistemi en çok hoşuma giden oyundur. U1-U3'te az savaşlar dönmedi. Kanat,binek,pelerin hatta zırhlar bile TL ile satılıyor. U1-U3 öldükten sonra ben de bıraktım. Hesap duruyor öyle güzeliğiyle ama oyun boş olunca oynanmıyor. Keşke oyun batsa da başka firma satın alıp market sistemini düzeltip sıfırlasa oyunu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rexai

quote:

Orijinalden alıntı: nuri504

Aynen öyle. KO'dan sonra PvP sistemi en çok hoşuma giden oyundur. U1-U3'te az savaşlar dönmedi. Kanat,binek,pelerin hatta zırhlar bile TL ile satılıyor. U1-U3 öldükten sonra ben de bıraktım. Hesap duruyor öyle güzeliğiyle ama oyun boş olunca oynanmıyor. Keşke oyun batsa da başka firma satın alıp market sistemini düzeltip sıfırlasa oyunu :)

ne zevkliydi 110 112 ve u1 u3 savaşları ahh ahh bende knighttan sonra en cok zevk aldıgım pvp sistemi vardı bitirdiler bitirdiler

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.