Şimdi Ara

Karahan Online Fan / Oyuncuları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
0
Favori
20.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karahan Online oyuncuları burda buluşuyoruz bu konuyu soru - cevap yardımlaşma amacı ile açıyorum iyi oyunlar

Karakterim

Server : Kanuni
    Kavim : Muhteşem Ejder
    Nick : LegendYou
    Seviye : 70
    Skill : Ağır Kılıç
    Pet : Yok

Ekle Demeniz Yeter

Plunder
    XxLe0xX
    RuLz
    FearFroMe
    Silver_Sky
    Demonz
    smyrna17
    Wratchet
    Wizzyy
    WockeeZ
    burkyyy35
    The Hun
    warlic
    TheUnstoppable
    bornavilivarol
    mavzer122
    HeLLgaTe
    Dujo
    LarausseMan_tr
    caglar_22
    gfrm
    MaDMaN15
    Apoca[L]z
    RequiemForADream10
    BayReLax

İmza için WockeeZ arkadaşımıza bin teşekkür

[center][image]http://img41.imageshack.us/img41/5607/rszkarahanonlineforum.gif[/image] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_33097005/mpage_1/key_/tm.htm][b]KaraHan Online Fan[/b][/link][/center]

REHBER

KAVİMLER
    Kadim Doğuda üç temel budun toprakları yönetirler. Kendilerine Muhteşem Ejder Kavmi, Azametli Yılan Kavmi ve Azgın Pars Kavmi derler. Yüceliğin beden bulmuş halleri olarak, asırlarca süregelmiş çatışmalar onları bugün oldukları hallerine şekillendirmiştir. Fakat şimdi, daha yaşlı bir güç karanlık küllerinden yükselmektedir - But now, an age old power arises from dark ashes – Kadim Gökkavim! Konuklar kaderlerini seçmeli ve hayatlarını bu budunlardan birine adamalıdırlar. Değerinizi kanıtlayarak, sıradan bir köylüden bir Savaş Generaline dönüşebilirsiniz!

Muhteşem Ejder Kavmi
    Diğerlerine kıyasla daha ortalamadırlar. Çok uç derecede güçlü bir yanları olmayan dengeli ve oturmuş karakterlerdir. Kılıç, pala ve savaş eldiveninde uzmanlaşırlar. Kılıç ve pala daha yakın mesafe silahlarıyken savaş eldiveni Ejder Budunu üyelerinin iç güçlerini kullanrak uzun mesafelere saldırılar yapmasına olanak verir.

Azametli Yılan Kavmi
    Diğer budunlara oranla bedensel hünerleri düşük de olsa bunu üstüm silah tasarımlarıyla kapatan bir topluluktur. Azametli Yılan Kavmi’nin diğerlerine daha üstün olan ani saldırıları düşmanlarını hızla bertaraf etmek için düşünülmüştür. Yılan Kavmi’nin kendilerine özel bir silahı vardır. Kopuz. Görünüşte zararsız olan bu aletin uzan mesafelerden sse dalgalarını kullanarak düşmanları öldürebilmesinden dolayı sıklıkla suikastler için kullanılır. Yakın dövüşte Yılanlar hançeri tercih ederler.

Azgın Pars Kavmi
    Azametli Yılan Kavmiyle kıyaslandığında onların tam tersi gibidirler. Bedensel özellikleri ve güçleri çok daha üstündür. Hünerleri diğer iki kavimden de daha yüksektir. Boyutlarıyla ölçüldüğünde nispeten güçsün olan devasa silahlar taşırlar. Ama düşük saldırıları hızları sizi yanıltmasın; güçlü yapıları sayesinde çok fazla hasar verirler, bu özelliklerini unutmak çok sayıda savaşçının ölümüne neden olmuştur.

Kadim Gökkavim
    Liderleri Gökkavmin Onikilerinden Kara-Han'dır, Efsanevi Kılıç Ustası...

NPC

Şehrin Meydanında 4 Ana NPC'miz bulunmaktadır.
    Tek Tek Bunları inceleyelim.
    BankerBalı:
    Depo-Banka : Eşyalarınızın depolamaya saklamaya yardımcı olur.
    EczacıGöne:
    İksir-Pot : Sağlık (hp) ve Ruh (mp) ihtiyacımızı karşılayan iksirler burda satılır.
    Kokageh:
    Silahçı : Her tür mesleğe göre silah satar. Ayrica %3 eritme taşlarını - Amazon taşlarını birleştirir + Silah - elbise gibi ekipmanlara yükselt seçenegi ile % taşlari basabilirsiniz. Takas şıkkındada nadir silah ekipmanlarınızı takaslayabilirsiniz.
    Terzi Duya:
    Elbise - Zırh : Üstlük - Ayakkabı - Eldiven olarak zırh ihtiyacınızı karşılar.
    Skill Düzeni:
    3 Meslek Seçebiliriz. Hafif Kılışçı - Ağır Kılışçı - Güç topçu
    Kurt-Han : Ağır kılıç Skillerini Buradan açabilirsiniz.
    Zor-Han : Hafif Kılıç Skillerini Buradan açabilirsiniz.
    Cin : Güc Topçu Skillerini Buradan Açabilirsiniz

KASILMA

Goblin : 1'den 5 level'e kadar burda kasabilirsiniz.
    Ejder Rahibi : 5 levelden 10 level'e kadar burda kasilabilirsiniz.
    Katil Balık : 10 level'den 15 level'e kadar kasılabilirsiniz.
    İskelet Rahib : 15 level'den 19 level'e kadar kasılabilirsiniz.
    Sürülm : 19 level'den 22 level'e kadar kasılabilirsiniz.
    Kum Adam : 22 level'den 25 level'e kadar kasılabilirsiniz.
    Suadam : 25 level'den 29 level'e kadar kasılabilirsiniz.
    Ölü Han : 29 levelden 37 level'e kadar kasılabilirsiniz.
    Kale İşçisi : 37 levelden 45 level'e kadar kasılabilirsiniz.

Buraya kadar Tekli Skillerle Kastık şimdi ise Alan (Çoklu Vuruş) Skiliyle Gizli Mağaraya giriyoruz.

Seckin Goblin : 45 levelden 50 level'e kadar kasılabilirsiniz.
    Kambur : 50 levelden 55 level'e kadar kasılabilirsiniz.
    Kadın Muhafız : 55 levelden 62 level'e kadar burada kasılabilirsiniz.

62 level olduk şehre dönüp seyise gidiyoruz ve itir kasabasına ışınlanıyoruz.

Burada Çok dikkat edilmesi gereken bir husus var, Yasaklı Koruma Lideri Bayağı damage vuran bir Mobdur.
    bu yüzden Hp nizi onlarin Critic vurusunda ölmeyecek şekilde ayarlayın. Çünkü level 90'a kadar burda kasılıcaksınız.

Yasaklı Koruma Lider : 62 levelden 90 level'e kadar tek kasılabileceğimiz yerdir.

Ve 90 level olduk. Artık her türlü savaşa katılabiliriz.
    (Karakol - Kavim gibi)
    Bambu Vadisine Işınlanıyoruz.

Tosun : 90 levelden 105 level'e kadar Kasılabiliriz.
    Yaşlı Mukor :105 levelden 113 (uzman1) level'e kadar kasılabilirsiniz.

alıntı olsa bile bir teşekkürünüzü bekliyorum
    REHBER ALINTIDIR

bornavilivarol arkadaşımızdan oyun anlatımı teşekkür ediyorum kendisine

Şimdi arkadaşlar oyundan beklentinizi ilk önce benimseyin ondan sonra bu yazıcaklarım sizin beklentilerinizide kapsıyosa girer oynarsınız çünkü kötü eleştirmeler oyunun kötü yönde bi reklamına sebeb olur.

1. Oyun Team Olarak Oynanır.

2. Kral Sistemi Ve 2. Kawim Liderleri Gibi Bi Sistem Mevcut U1 Den Sonra Eğer 1000 in Üzerinde Bi Katkıya Sahipseniz Krallık Oylamalarına Katılabilirsiniz. 2. Kawim Liderlerine gelince bunlar yardımcı krallardır bunların görevi Kralla Birlikte Her Savaşda Beraber Olup Savaşmaktır.

3. Çok Çeşitli PVP sistemleri var. Bu 3. Şıkkı Şöle ayıralım

a. 1 vs 1 Duel : Kendi Kawiminizdeki adamlarla duello yapabilirsiniz. İster Potlu İster Potsuz.

b. Karakol Savaşları Belli Seviyeler Arası Karakollarda Bütün Kawimden adamlarla savaşirsiniz Misal siz 10 levelsiniz adamların en fazla olacağı level 19dur savaş başlamadan bi duyuru geçer Savaş Başlamasına 10 Dakika Kaldı 10-19 Seviye Diye Yazar.

c. Kutsal Miras Taşi Savaşları Her Kawime özel bi taş vardir bu size %10 Extra kazanç sağlar Hasar yada Hp gibi ve birde fazladan Bir taş vardir yani oyunda 5 taş 4 kawim vardir. Her Kawim Kendi Taşini Kurtarmalıdır İlk Önce sonra diğer 5. taşa saldırmalıdır yada bi duyuru geçer Güneş Taşına saldır yada ay taşına saldır gibi.

d. Kilit Nokta Savaşi Bu Savaşi Alirsaniz size extra %10 tecrübe kasma şansı verir 3 saatlikti sanırım bu savaş 90 ve üzeri olanlar katılabilirler savaş alanı hayalet vadidedir. alanda 5 dakka sağ kalan birisi olucak kawiminizden size %10 tecrübe buff u gelir ve Abyys mağarasi açılır bu mağarada kasmak kolaydir ve dropları fazladir abyys in 2 . katinda ise bosslar vardir sanırım 10 tane kadar çıkıyor bu bosslar u5 altı herkeze tek atabilir Alev bulutları u5 lere 12k çakabiliyor yada def veren bi silah seçiyosanız onun buffu sayesinde ölmeden kesebilirsiniz. Expiniz yüksekse bu bosslara karışmayın derim.

e. Ve bu son savaşimiz oluyor bu savaş süresizdir istediğiniz zaman gidip diğer kawimlere saldırabilirsiniz yaklasık bi 15 20 adam toplarsınız u1 ve u20 arasi olursa kesin girersiniz şehirlerine bu kawime saldırıp şehirde duran afk adamlarıda kesebilirsiniz fakat şehre gitmek için 5 aşamalı koruyucu taşlarını kesmeniz gerekmekte hayalet vadide I taşi vardir sonraki Mapda II. taş vardir 5 e kadar gider ve 5 en zorudur kademelerde daha zorlanırsınız. Dikkatlı olun.

Oyunun en güzel yani kendinize ait bi aile kurup oyunda arkadaş edindiğiniz kişilerle bir birlik yapabilirsiniz.

Ve daha birsürü şey mevcuttur şimdilik bu kadar Ben Ulubatlı Parslardayım Gelen Herkesi Beklerim

nikim: Draw : AzgınPARS Team OF Forever

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plunder -- 1 Mayıs 2010; 2:52:08 >

• Arkadaşlar ben başladim ama ekranı hep alttan görüyorum paso adamımın arka tamponu görüyorum ekranı nasıl kaldırcam
  • halla halla bir araştırayım bu arada ekliyeyimmi ??
  • @FearFroMe
    oyunun içinden değilde yüklediğin yerden options ayarlari olcakti ordan çözünürlüğü düşürürsen olabilir diye umuyorum =)

ANKARA İÇİ BU OYUNU BANA VEREBİLECEK VARMİ İNTERNETİM KOTALİ HİC Bİ YERDEN DE BULAMADİM .DVD'YE ÇEKİP, 5YTL DE VERİCEM...
  • Oyungezer dergisinin Temmuz sayısında var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Silver_Sky

Oyungezer dergisinin Temmuz sayısında var.

ooooowwwwwww
    çok saol ben bi büfeye gidip geliyorm hemen
  • Bende meraktan yükledim oynadım grafikleri gayet güzel online bir oyuna göre. Ancak quest sistemi falan tekdüzel ırklar sadece isim olarak farklı birbirinin aynısı aslında hepsi aynı skilleri kullanıyor sadece isimleri farklı.
  • Arkadaşlar şimdi başlayayım dedim 23 level oldum çokta kötü değil ama skill sistemini anladım 5-6 skill açtırdım sanırım yanlış yaptım.kombo skilinide baya yüklendim
  • Ekle server : barborors

Nick : baya var

Level : asıl charım u3

Eski soyulan charım 103
  • İmza olmusmu bi deneyin

[font="Courier New"]

Karahan Online Fan Oyun & Oyuncuları

1. imza tamamdır ekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XxLe0xX -- 17 Temmuz 2009; 22:55:46 >
  • Leo bizi bilgilendirir misin.
    Lvl 28 nerde kasacağım nereye ışınlanacağım.
    Uzmanlık nasıl olunuyor.
    Azgın parsım skilleri nasıl vermeliyim.Daha yeni olduğumdan 5-6 skill açtırdım kombo skiline yüklendim.Doğrusunu söylersen 0 layıp dediğin gibi yapacağım kağıdı var
  • 5hanpara var bende dergiden gelen isteyen varsa pm
  • quote:

Orjinalden alıntı: lrvtr

5hanpara var bende dergiden gelen isteyen varsa pm

pm :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: XxLe0xX

İmza olmusmu bi deneyin

[font="Courier New"]

Karahan Online Fan Oyun & Oyuncuları

1. imza tamamdır ekle

[center][image]http://img17.yfrog.com/img17/4514/sdaqlc.jpg[/image] 
    [font="Courier New"][b]
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_33097005/mpage_1/key_//tm.htm#33097114]Karahan Online Fan Oyun & Oyuncuları[/link]

imza kodu budur ekliyeyimmi konuya yazanlar

resim büyük gibime geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plunder -- 18 Temmuz 2009; 15:49:24 >

• leon imzadaki resmi küçültürsen sevinirim olmuyor çünkü
  • Buarada mızrakçıyım ona göre skilleri söylerseniz sevinirim
  • ekle hocam
  • Hocam ben oyadım biraz savaşa girdim ortaya salıverdiler milleti gerçekten çok dandikti daha da girmedim oyuna
  • widescreenden mı anlamadım ama kamera igrenc gözüküyor bende oysaki optionstan ayalarmıstım..
  • Denemedim Hiç Ama Denesemmi ..
    Oyun Silkroad Vb Oyunlar İle Karşılaştırıldığında Nasıl..
    Fikri Olan Varmı ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.