Şimdi Ara

Karaderili Yalova Thermal Palace Kandırmacası... Para Tuzağına Dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, elemanlarının öve öve bitiremediği Alper beyleri'nin kurmuş olduğu Karaderili Yalova Thermal(doğal mineralli sıcak su) Palace vb... şirketlerin para tuzağına dikkat!...

Yılda 1 haftalığına devre mülk satmak amacıyla kooperatif mantığıyla tüm kullanma ve sahiplenme hakları kendilerinde kalmak kaydıyla Ücretsiz tatil oltasıyla basını, sosyal medyayı, interneti kullanarak 3 gece 4 gündüz ücretsiz tatil, yemek, içeçek, çay, muhabbet kandırmacısıyla telefonunuzu bir şekilde elde edip, sizi yerinden alma-bırakma ücretsiz servis imkanıyla otellerine davet ediyorlar. Oraya gittiğinizde, her bir müşteriye 1-4 kişi düşecek şekilde primle çalışan yaklaşık 1.000 adet masum güler yüzlü sizinle hoş sohbet eden, ama samimi olmayan tamamen kandırmaya ve satışa odaklanmış profesyonel manken gibi afili bayan ve bey personelleri karşılıyor.

Sonra, yemek yiyorsun. Tesislerin tanıtımını yapıyorlar. Daha sonra egosu tavan yapmış patronları, yardımcıları ve şefleri gözetimden size görevlendirilen elemanla karşılıklı avantaj ve dezavantaj mantığıyla ellerinde A4 kağıdı ve Renkli kalemlerle koca koca yazı yazarak, şekiller çizerek sizi etkileyerek tuzaklarına düşürecek yaklaşık 2 saat sürecek bilek güreşine davet ediyorlar. Bunu yaparken hiçbir şekilde başka kimselerle görüştürmüyorlar, cep telefonu, internet vb... iletişim araçlarını kullandırmıyorlar. Genelde uyguladıkları profesyonel yaklaşımla kandırıyorlar. 10 kişiden 9 tanesini kurdukları tezgaha kesin surette düşürüyorlar.

Neticede, ekip halinde aklını karıştırarak tuzağa düşürüyorlar. Masadan bir devremülk sahibiymiş gibi her yönüyle yasal senetleri ve sözleşmeyi imzalayıp kalkıyorsun. Tuzağa düşürüp üye yapıp kendilerine bir ömür boyu sürecek ödeme planına ortak oluyorsun.

Oraya kadar herşey gayet güzel, sonrasında aklın başına geldiğinde ve oradan ayrıldıktan sonra işin duygusal(para) yönü artık sende 9 şiddetinde deprem etkisi yaratmaya başlıyor. Sizi, hipnotize edip size devremülk satan şahıslar avcılıkla uğraşanlar bilir. Avına tuzağına düşürmüş avcı gibi başarı gösterisi yaparak orada bulunan halka bağıyor. Evetttt... sattım, kandırdım... tuzağımda... bu ayda primim yüksek gelecek nidasıyla. Olan garibim vatandaşa oluyor.

Sonraki aşama ise henüz yapımı devam eden ve faydalanamadığın devremülküne değişkenlik gösteren aylık ödenecek taksit hariç yaklaşık 600,00-1.500,00 TL yıllık aidat(bazı kimselerden daha fazla aldıkları söyleniyor.). Peşin alınan para ve aylık sonu belli olmayan taksitler. Ayrılmak istediğinde sana 10 katı yüklenen ek maliyet, avukat, icra masrafları vb... Maddi ve manevi çöküntü...

Tamamen dünya gözüyle yılda bir kezde olsa ailemle tatil yapayım derken güzel başlayan ve sonrasından seni kanser edecek ve mezarda sonlanan ve aileye kalan borç mirası...

Tatilini mezarda yapma garantisi ve kalan mirasçılara ise kanser olma garantisi. Tamamen vicdansızların, merhametsizlerin zenginliğine zenginlik katmak adına kendi rantını döndermek adına halka kurulan para tuzakları... Halkın emeğinin sömürülmesinin bir başka yolu.... İNANMAYIN, ALDANMAYIN ...

Birde size, tanıtım bittikten sonra kendilerinin belirlediği 4 kişinin faydalanacağı 2 tatil merkezi belirlemişler. Tabi, burada sözü edilen tatil merkezleri istediğin zaman kullanamıyorsun. Doluluk durumuna göre kendileri belirliyorlar. Güya ücretsizmiş. 25-45 Euro arası ve tek kişi adına alınan ücret. Gidiş-Dönüş ücreti size ait. Arkadaşlar, zaten sundukları tatil mekanlarının tek kişilik maliyeti hemen hemen o fiyatta. Güya ücretsiz tatil imkanı veriyorlar üyelerine... İnternette araştırma yaparsanız, tatile ücretsiz gönderilen mağdurların başlarına gelenlere inanamayacaksınız.

Sizler sabahın 04:00'de ekmeğiniz kazanmak için yollara düşeceksiniz. Gece 22:00'lere kadar işinizin başında bütün sıkıntıları yaşayarak zor güç asgari ücretle evinizi geçindirmek adına birşeylere katlanacaksınız. Birileride kendinize ve ailenize kazandığınız bu nafakayı sabah-akşam akıl yorarak haksız şekilde elinizden almanın yollarnı arayacaklar. Kafa yoracaklar. AHHH... KALBİ TEMİZ SAF MİLLETİMİN GÜZEL İNSANLARI. SİZ NEYİN PEŞİNDESİNİZ... BU VAMPİR ÇAKALLAR NEYİN PEŞİNDE... KANMAYIN KANDIRILMAYIN... NE OLUR BÖYLE ÇAKALLARA FIRSAT VERMEYİN... Birebir yaşanmış tecrübedir. Neyse ki ben araştırmasını internetten yapıp bu kandırmaca tanıtımına katıldım. Ben kandırılmadım. Sakın siz bu tuzağa düşüp kandırılmayın... Değişiklik olsun gideyim diyebilirsiniz. Ama, mutlaka detaylı bir şekilde araştırın, bilgilenin öyle gidin. Unutmayın, sizin bile aklınıza gelmeyecek soruların cevabını verecekler. Ne demişler. Minareyi çalan kılıfını ayarlamıştır.

Karaderili Yalova Thermal Palace vb... kuruluşlar bizlerden nasıl kazanıyor. Bakalım.
    1 yılda 52 hafta var. 1 Haftasını temizliğe ayırıyorlar. Kaldı 51 hafta.
    Güya kişiye sattığı 1 haftalık oda fiyatı 30.000,00 TL.+ yıllık onarım+temizlik+bakım giderleri(700,00 TL. - 1.500,00 TL.)
    30.000,00 X 51 Hafta = 1.530.000,00 TL. (1 odadan yıllık kazanılan)
    SİZE HAYIRLI İŞLER...

Not: Reklam amacı gütmemektedir. Tamamen araştırma yapan bireyleri uyarma ve bilgilendirme amaçlı yazılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizemli77 -- 14 Mart 2017; 9:14:47 >

• Bizimkileri 2014 yılında kandırdılar . Bizimkiler arayıp devremülk aldık demişti . İyi hoş , biraz araştırdıktan sonra sıkıntıyı gördüm

Orda bizimkilere senet (sözleşme) + 800₺ ödeme yaptı babam . 2 ay sonra zor bela ulaşıp senetlerimizi kurtardık. 800₺'yi hala bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.