Şimdi Ara

Karadeniz Turu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Haziran sonu-Temmuz başı gibi Karadeniz turu düşünüyorum. İki yetişkiniz. Touristica uçaklı karadeniz turu düzenliyor ve diğerlerine göre oldukça fiyatlı (3400TL). ETS 7 gün 5 gece otobüslü 1900 TL. Jolly tur 2150TL-2650TL-3050TL otobüslü olarak değişiyor.

Sizce hangi turu tercih etmeliyim? Tecrübeniz var mı? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white00 -- 15 Nisan 2017; 11:10:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben 2007 senesinde jolly ile otobüsle dediğiniz tura çıkmıştım. gene olsa gene otobüsle giderim, çünkü otobüsle giderken de şehir şehir dolaşıyorsunuz. konaklama: zaten turlar neredeyse aynı otellerde konaklıyorlar. o zaman genç bekardım, bir arkadaşımla beraber gitmiştim. çoluk çocuk varsa uzak durun derim :)

Gerçi imkanınız varsa kendi aracınızla gidin. daha pahalıya gelir ancak tadından yenmez.
  • Çocuk yok ve yokken bi'gezelim dedik. Uçağın cazip tarafı yolda zaman kaybı olmaması. 7 gece 5 gün... 2 gün yol. Eziyetli olacak. Tatil yapıyoruz sonuçta, tatilde bari bu eziyeti çekmeyelim. Bir de otobüste gezerek gidersiniz diyorsunuz da otobüs dediğin şehrin kıyısında çevre yolundan geçiyor. Sadece dağa taşa bakıyorsun. Hatta 20.00'da hareket. Gece yolculuğu yani. Onu bile göremeyiz. 7-8 ay önce çanakkale turuna gittik. Gece 1'de otobüse bindik sabah 6'da indik 3 saat falan uyuyabildik. Geziyoruz diye perişan olduk. Hanım beni ayık tutmaya çalışıyor ben onu...

Bilmiyorum hala kararsızım. Ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.