Şimdi Ara

Karadeniz'de Bulunan Doğalgaz Rezervi [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.275
Cevap
5
Favori
80.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 değil 320 milyar metre küp ama
    Milli servet ama akp ile alakası olmaması ne alaka şimdi ? Çıkaran hükümet akp hükümeti değil mi ?
    Yoksa ironu bir mesaj mi bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir kaç sene sonra gelip hani gaz nerede diyeceğimiz konu. Çıkarması uzun sürüyor deyip oylayacaklar.

• 2023 yılında ilk gazı çıkarıyoruz demeseydi belki inanabilirdim. 2023 ile başlayan bütün açıklamaları seçim yatırımı olarak görüyorum.

• BANA şunun cevabını verin rezerv kalıteli mi ve çıkartma maliyeti ucuz mu pahalı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

BANA şunun cevabını verin rezerv kalıteli mi ve çıkartma maliyeti ucuz mu pahalı mı

:D Kaliteli ve birim maliyeti şu deseler anlayacak mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Windows95

Neymiş "sevinmeyenler hain"miş.
    Halk gaza inanmadı diye troller panikte.

Her seçim öncesi petrol ve doğalgaz bulmanızdan HALK BIKTI ARTIK!

Yakın tarihte seçim mi var?

• cevik001981 kullanıcısına yanıt
    İslamla alakalı değil genel yorumlar. Ayasofya camiye dönüşmesi vs bizi oyalamak için diye düşünüyorlar

• Eskiden de "sözde" bulunan gaz, petrol v.s içinde ana konular açıldı mı, malum adamlar her sene ya da her seçim öncesi veya oylar düşünce bir yerden gaz buluyorlar  

• Gazın çıkarılmasının seçim zamanına denk gelmesi ne büyük tesadüf :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    Hocam istatistik şirketinizin adı ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

:D Kaliteli ve birim maliyeti şu deseler anlayacak mısın?

Alıntıları Göster

ANLAYACAĞİNİ SANMİYOUM AMA SANA ŞÖYLE İZAH EDEYİM RUMLAR AKDENİZDE 2 TRİLYON METRE KÜP GAZ BULMUŞLAR(BİZİMKİNİ 6.5 KATI) FAKAT EXON MOBİLE ÇIKARTMAMIŞ ÇÜNKÜ ÇIKARMA MALİYETİ ÇOK FAZLAYMİŞ.ŞİMDİ GAZ BULDUK DİYE 2 AY SONRA MEHTER MARŞLARIYLA ERKEN SEÇİME GİDİLSE SONRADAN ANLAŞİLSA GAZIN DEĞERİ ÇOK DÜŞÜK NE OLACAK O ZAMANDA SAVUNACAKMİSİN BÖYLE

YANİ BURADA ÖNEMLİ OLAN GAZIN ÇOKLUĞU DEĞİL KALİTESİ VE ÇIKARTMA MALİYETİ

• Şöyle bi baktım bizim ülke bulunan ürünlere bor rezervi yüzde 78 ama sadece deterjanı var hem pahalı hemde temiz yıkamıyor haa birde el dezenfektanı var nedense 50 ml bile çok pahalı fındık ülkemizde dünya üretiminin yüzde 80 bizde ama fiskobirlik in 13 tl den aldığı fındık vatandaşa en uygunu 65 tl bakıyorum çay avrupa en çok çay üreten ülkeyiz almanya ya çay satıyoruz adamlar bizden ucuza çay içiyor şimdi bu doğalgazı bulduk bunun vatandaşa uygun bi fiyatla verilmezse fındık üretimi gibi vatandaşa gelene kadar başkaları zengin olacaksa hiç sevinmeyelim daha iyi zengin olacaklar sevinsin ha fındık demişken bi ara bu ülke üretilen ürünlerin kooperatif vardı direk üreticiden vatandaşa ürün uygun fiyata satılıyor du bu kooperatifleri de kapatan bu hükümet değil miydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B3C93D2DD -- 22 Ağustos 2020; 11:53:15 >
  • hala şu trakyadaki bulunan gazı bahsediyorlar kanadalı firma öngörmüş sonrada bulamamış bizi kazıklamış gitmiş orda gaz maz olsa az ve verimsiz kalitesiz..

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

hala şu trakyadaki bulunan gazı bahsediyorlar kanadalı firma öngörmüş sonrada bulamamış bizi kazıklamış gitmiş orda gaz maz olsa az ve verimsiz kalitesiz..

dun geceden beri mesaidesin sanirim. surekli de ayni mesaji kopyala yapistir yapiyosun. senin de isin zor be aktroll

• un momento kullanıcısına yanıt

aynı gazte kübürünü 1000 defa paylaşanlara yaz onu oktroll,belki 10 defa devlet kademeleri bile açıkladı ordan verimli gaz çıkmadı diye ama aynı şeyi paylaşmaktan yılmadılar...

akp başınıza 4-5 sene daha seçilir diye uykularınız kaçıyor anlıyorum  ama size müstehak inş bu rezervlerin arkası devasal şekilde gelirde bir kaç ayda, o kızarmış sinir küpü olmuş hallerinizi görürüz inş....

vatansever muhalif arkadaşları tenzih ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Ağustos 2020; 12:57:22 >
  • ortalik liyakat koktu. neyse ki 2023 de rabbim izin verirse gaz cikacak ve dunya gorecek gununu. bulunur bi guresci getirilir sondaj operasyonunun basina.

• neyseki olayı partilerüstü gören bilinçli insanlar da var. Yoksa dh a kalsak bir arpa boyu yol gidemeyiz. https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/imamoglu-ve-yavastan-dogal-gaz-paylasimi-1760096

• quote:

Orijinalden alıntı: un momento

ortalik liyakat koktu. neyse ki 2023 de rabbim izin verirse gaz cikacak ve dunya gorecek gununu. bulunur bi guresci getirilir sondaj operasyonunun basina.

İmam hatipli olunca nasıl da huysuzlanıyorsunuz olduğunuz yerde çok eğlenceli.

İmdat Ersoy Almanya doğumlu iyi derecede Almanca ve İngilizce biliyor. İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu ve ABD’de bir yıl elektronik ticaret konusunda araştırmalar yaptı.

Sanayi ve ticaret bakanlığında müfettişlik, 2008-2011 yılları arasında da yine Sanayi ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili olarak görev yaptı.

İmam hatipliymiş. İyi olmuş imam hatipli koydukları.

Bazılarının kanına dokunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lextor

Onu dalga geçmek için demiştim. Yanlış anlaşılmış sanırım  

Alıntıları Göster

tamamdır eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

aynı gazte kübürünü 1000 defa paylaşanlara yaz onu oktroll,belki 10 defa devlet kademeleri bile açıkladı ordan verimli gaz çıkmadı diye ama aynı şeyi paylaşmaktan yılmadılar...

akp başınıza 4-5 sene daha seçilir diye uykularınız kaçıyor anlıyorum  ama size müstehak inş bu rezervlerin arkası devasal şekilde gelirde bir kaç ayda, o kızarmış sinir küpü olmuş hallerinizi görürüz inş....

vatansever muhalif arkadaşları tenzih ediyorum..

hangi gaste kübürü hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.