Şimdi Ara

Karadeniz'de Bulunan Doğalgaz Rezervi [ANA KONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.275
Cevap
5
Favori
80.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Neyi başlattı ya .. Trakya da yüzlerce kapatılmış beton dökülmüş kuyu var yetersiz ve kalitesiz diye. Başlatılan Bir şey yok sadece gösteri var.

20 senenin 15 senesinde devletin tamami Kendi kontrolünde olan hükümetin maden olarak ortaya bir şey koyamamis olmasını bor madeninin bile işlenmiyor kepçe kepçe satılıyor oluşunu kafaya takma ama deki bu devlet meselesi.heee tabi.

Bu tamamen AKP nin gösterisi bugüne Kadar neyi buldular da halka faydalı kullandılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 22 Ağustos 2020; 0:33:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nctemiz kullanıcısına yanıt

CHP yi CHP liler eleştiriyor hatta taban hareketi oluşturuyor da AKP yi AKP liler eleştiriyor mu?

Koskoca hayır.

İBB seçimlerinde kaybedince AKP liler İstanbul il başkanlığında birbirini suçluyordu. Sonra döndüler HDP laflarına sarıldılar.

Hani öz eleştiri nerede ? İmamoğluna oy veren hain neden oy vermiş soruldu mu hayır.

Geçen okudum AKP nin bu hale gelmesinde muhalefetin etkisi var güçlü muhalefet olsa AKP demokratik olur demiş biri heheh çok güldüm ya.

Muhalefet muhaleftligini yaptığında siz ne yaptınız?

Feto ye yüz vermeyin dediğinde destek oldunuz mu? Suriye olayına girmeyelim başımıza bela alırız dendiğinde ne dediniz? Mısır olayında karışmayalim dediğinde tepkiniz ne oldu?

Bakın şimdi Feto hain Suriyeliler topraklarımızda cirit atıyor Mısır ve Arap ülkeleri de İsrail'e yanladi. Yunanistan adaları topladı şimdide kafa tutuyor eee muhalefet deyince oww yalancılar hainler falan filan. Söylenenler olunca da muhalefet uyuyor mu..

• LaZeRiSt kullanıcısına yanıt

Tekirdağ'da ki Kaya gazını da Amerika ya sattıkları söyleniyor

• eagleblack51 kullanıcısına yanıt

Lan 50 yıldan fazla geriye gittik zaten sizin Erdoğan bizi nereden nereye düşürdü az kafanız çalışsın

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Akp’ li olduğumu nerden çıkardın ? 😂 Akp’ li değilim öncelikle bunu bir muhalif kafanıza sokun.

Türk’ ün Türk’ ten başka dostu yoktur zaten diye bir laf vardır. Bunu herkes biliyor. Ama yinede çok şükür dostumuzda çok. 1 tane dostumuz yok demişsiniz, büyük laf etmeyin bence yinede, size tavsiye 😉

Patriotları verselerdi o zaman bizde S400’ leri almasaydık. Trump bile kabul etti Türkiye haklı diye, siz kabul edemediniz. S400’ ler her türlü kullanılacak. Bununla ilgili bir zaman dilimi belirlenmedi. Yerleştirildiklerinde tekrar bunu hatırlatırım. F35 lere para akıttık doğrudur ama vermezlerse o paraları hukuken geri ödemek zorundalar. Yok öyle ben seni çıkardım, uçaklarını vermiyorum. Kolay mı öyle ?

Ben çok şükür etimide yiyorum, sütümüde içiyorum. Burayı Somali falan sanıyor sanırım yurtdışına kaçanlar. Türkiye’ de iş bulamayınca karın tokluğuna yurtdışına kaçanların laf etmeye hakkınız yok zaten. Sen kendi yaşadığın ülkede kör olmuşsun, çok şey etmeye gerek yok.

Alıntıları Göster

gozleri var gormezler, kulaklari var duymazlar...

ne kadar da sizin gibileri anlatiyor bu soz. :)) yasadiginiz seyin hayat oldugunu saniyosunuz. en cokta ona uzuluyorum sizin adiniza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un momento -- 22 Ağustos 2020; 0:33:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vita Es Muorte

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

metaya bak metaya lol.

piyasalara guven vererek yatirimlari cekmeyi planlamak ha. vay be. bak sen su ise :D

siz ya herkesi kendiniz gibi "zeki" saniyosunuz ya da bizim aklimizla dalga geciyosunuz. baska aciklamasi yok.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

Kerimcem ne adamsın yahu? Adam 40 sene önce bağımsızlarını ilan ettiler dedi. Sen ise onu doğrulayan haber vermişsin  . Ayrıca sömürge ülkeler zengin olmuyor muydu senin dediğine göre? Zengin ülkelerin hepsini sömürge ilan etmedin mi? Avrupa'nın en büyük altın madeninin Türkiye'de olduğunu ve bunu Kanadalı şirketin işlettiğini ve Türkiye'nin sadece %2 pay aldığını biliyor muydun? Türkiye ne oluyor peki bu durumda?

• Vita Es Muorte kullanıcısına yanıt

Lan.sallama lan 25 ile 40 milyar adolar arasında olduğu bil uydurma.

Çıkarma maliyeti 3milyar dolar 7yilda çıkarılıyor.

Suriyelilerin maliyetini ancak karşılıyor.

Hem dolar ile konuşma biz dolar ile mi gaz alıyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 22 Ağustos 2020; 0:37:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Akp’ li olduğumu nerden çıkardın ? 😂 Akp’ li değilim öncelikle bunu bir muhalif kafanıza sokun.

Türk’ ün Türk’ ten başka dostu yoktur zaten diye bir laf vardır. Bunu herkes biliyor. Ama yinede çok şükür dostumuzda çok. 1 tane dostumuz yok demişsiniz, büyük laf etmeyin bence yinede, size tavsiye 😉

Patriotları verselerdi o zaman bizde S400’ leri almasaydık. Trump bile kabul etti Türkiye haklı diye, siz kabul edemediniz. S400’ ler her türlü kullanılacak. Bununla ilgili bir zaman dilimi belirlenmedi. Yerleştirildiklerinde tekrar bunu hatırlatırım. F35 lere para akıttık doğrudur ama vermezlerse o paraları hukuken geri ödemek zorundalar. Yok öyle ben seni çıkardım, uçaklarını vermiyorum. Kolay mı öyle ?

Ben çok şükür etimide yiyorum, sütümüde içiyorum. Burayı Somali falan sanıyor sanırım yurtdışına kaçanlar. Türkiye’ de iş bulamayınca karın tokluğuna yurtdışına kaçanların laf etmeye hakkınız yok zaten. Sen kendi yaşadığın ülkede kör olmuşsun, çok şey etmeye gerek yok.

Alıntıları Göster

kovala bakalim belki alirsin f35 parani  yalniz dikkat et papaz gibi olmasin. trump bidahakine oyle bi mektup yollamaz, direk geberik olan ekonomini ezer gecer haha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un momento -- 22 Ağustos 2020; 0:38:55 >

• 2019 da 20 trilyon m³ Luk gaz bulmusuz nerede??

Ak troller nerede bu 20 trilyon m³ gaz.. ne yani 20 trilyonluk gaz var adamlar 320 milyar metreküp gaza seviniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 22 Ağustos 2020; 0:41:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vita Es Muorte

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Sizin iletisim baskanligi "heykel" disinda bisey yazmiyor mu size kullanabileceginiz?

Hanginize dokunsam hemen heykel diyor bana :D

Bana mantikli argumanla gelin.

Piyasaya hakim olmak, dosta guven dusmana korku falan, neler anlatiyosunuz? kendiniz inaniyomusunuz bunlara? paran 1 yilda yuzde 50 deger kaybetmis alooo?

Kimi elestiricem? ben chpli degilim, KK denilen fare yuzlu herif dahada beter. oda oturdu basimiza 2. tek adam oldu. oda rezilin teki.

20 yildir ulkeyi yonetiyosan, ve paran sadece 1 yilda yuzde 50 deger kaybediyosa, tabiki de her konuda seni elestirip, guvenmicem.

Hukumetin yaptigi hangi is bugune kadar duzgun oldu? yol yapti kopru yapti dediniz onda bile yap islet devret olarak yaptirdiklari ortada, adamlarla DOVIZ ustunden kontrakt imzaladiklari ortada.

Bende eger at gozlugu varsa siz Körsünüz  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un momento -- 22 Ağustos 2020; 0:46:42 >

• un momento kullanıcısına yanıt

En çok Atatürk heykeli yapılan dönem menderes dönemi .

Halkın tepki vermesi ile koruma kanunu çıkarılan dönem menderes dönemi.

CHP döneminde bahsedildiği kadar Atatürk heykeli yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

En çok Atatürk heykeli yapılan dönem menderes dönemi .

Halkın tepki vermesi ile koruma kanunu çıkarılan dönem menderes dönemi.

CHP döneminde bahsedildiği kadar Atatürk heykeli yok.

bunlarin topu aktroll. hepsi iletisim baskanligina calisan tipler. o yuzden hepsi tek bir agizdan heykel diye inliyor burda  

• Yani diyo ki eski hard fauralara dewamkee  

• quote:

Orijinalden alıntı: un momento

gozleri var gormezler, kulaklari var duymazlar...

ne kadar da sizin gibileri anlatiyor bu soz. :)) yasadiginiz seyin hayat oldugunu saniyosunuz. en cokta ona uzuluyorum sizin adiniza.

Alıntıları Göster

Ben hayatımdan memnunum. Sen kendine bak 👍🏻

• Açıkçası eksen değiştirecek denince , bu dünyadaki politik eksen demektir, ben bayağı yüklü miktarlarda bulundu diye sevinmiştim, açıkçası rakami duyunca biraz hayal kırıkliğı oldu tabii ki...

Şöyle 20-30 trilyon metreküp deselerdi , o zaman çok sevinirdim.

300 milyar metreküpü bu krizde firmalar çıkarmaya yanaşmayabilir bile.

Ben zaten Karadenizin yapisi nedeniyle dogalgaz yatagi oldugunu dusunuyorum, yuzeyinde zaten metan gazi dolu, canli yasamiyor dibinde.

Inşallah ilerleyen dönemlerde daha cok kaynak bulunur belki biz de Katar gibi köseyi döner, araplarin geleneksel kiyafetlerini ceker oraya buraya cilginca para harcar , Land cruiserlara bineriz.. :))

Olur mu olur:))

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.