Şimdi Ara

Karadeniz'de Bulunan Doğalgaz Rezervi [ANA KONU] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.275
Cevap
5
Favori
80.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gaz bulundu ise ve zengin bir yatak ise ülkemiz için oldukça mükemmel bir gelişme olur. Ak parti tabiki de bu işin kaymağını yiyecek, oy oranı artacaktır. Onca yıllar diğer hükümetler akıl edemedi, Ak parti etti ise gayette hakkıdır. Sonuçta Ak parti hükümeti zamanında yüzerek oraya gelmedi, araştırıldı ve bulundu. Şuan ki iktidar sahipleri de bir zaman sonra olmayacak, mühim olan gelecek kuşaklara bu zenginliğin kalmasıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • waleur5 kullanıcısına yanıt

dostum ben öğrencide değilim eyt de değilim hemen saldırıya geçme fikir söyledim. sakin ol derin nefes al. ödedin bitti tamam üzülme artık gitti paran.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

dostum ben öğrencide değilim eyt de değilim hemen saldırıya geçme fikir söyledim. sakin ol derin nefes al. ödedin bitti tamam üzülme artık gitti paran.

Kusura bakma neysen nesin millet gergin artik dolayisiyla bende gerginim hadi gorusuoz

• %99 doğalgaz yada petrol bulunduğu kesinleşti. Şimdi verilecek rakamın büuüklüğü önemli. Çok çok büyük bir rezerv keşfedildi ise bu gerçekten eksen değişmesi demektir. Orta uzun vadede dövizin artık gerilemesi faizin düşmesi demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onur01 kullanıcısına yanıt

Namaz çıkışı diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: PuSaT28

Gaz bulundu ise ve zengin bir yatak ise ülkemiz için oldukça mükemmel bir gelişme olur. Ak parti tabiki de bu işin kaymağını yiyecek, oy oranı artacaktır. Onca yıllar diğer hükümetler akıl edemedi, Ak parti etti ise gayette hakkıdır. Sonuçta Ak parti hükümeti zamanında yüzerek oraya gelmedi, araştırıldı ve bulundu. Şuan ki iktidar sahipleri de bir zaman sonra olmayacak, mühim olan gelecek kuşaklara bu zenginliğin kalmasıdır.
    Umarım şakadir bulunduysa bulundu kim gelirse guzelce işlemek zorunda ama bunun için bile uzun sure gerekir cogu kisinin gencligi gitti..

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

Umarım şakadir bulunduysa bulundu kim gelirse guzelce işlemek zorunda ama bunun için bile uzun sure gerekir cogu kisinin gencligi gitti..

Alıntıları Göster
    Yani? Benim gitti mesela, ama çocuğum daha 7 yaşında.

• Çinle ticaret anlaşması.

• doğalgaz kuvvetle muhtemel karadeniz bölgesinde... inşallah devasa bir rezervdir

• Hayırlı bir şey olsun da..

• Herkes zamları unuttu , mission completed.Varmış ama çok az o yüzden çıkarmaya gerek yok , bu hikayeyi daha önce çok dinledik kaç kez arandı ama her seçim arifesi bulduk dendi size iyi uykular.

• Bence bu ülkede milyar ton altın bulunsa bir avuç zengine ve iktidar çevresine yarar. Vatandaşın hali belli öğrenciyi bırak öğretmenlerin bile bilgisayar alacak parası yok normal bir bilgisayar 10 bin lirayı geçti...Asgari ücretlinin parası eriyip gidiyor aranızda markete giden var mı ? 3-5 parça şeye en az 150-200 lira ödüyoruz Türk lirası kağıt parçası haline geldi.

• "Petrolü bulduk sanırım" diye yazılmış başlık iletisine. Ne bulunduğunu bile bilemeyecek konumda birine, bulunan şey fayda sağlar mı?

Çoğul konuşmaya gerek yok. Bulduysa kendine buldu, bize ne?

• J.McNulty kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı bu zaten. Türkiye Cumhuriyeti Devleti nasıl bir duruma düştü? Her şey partiye bağlı ve bu partide bizi çok fena ayırt ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bedava kek türü birşey olmasa bari

• Karadeniz'de Bulunan Doğalgaz Rezervi [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: VerumTR

Demek ki bir faydan olmamis. İnşallah gidersin hakkında hayırlısı olsun.
    Senin gibi kafalardan faydamiz olmaz aynen şu lafa bak

• Asıl cahil sensin. Sen devletle ilgili ne biliyorsunda böyle boş beleş konuşuyorsun. Devletle hükümetin ayrımını öğren önce. Bilmediğin konularda boş konuşma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reyiz

Namaz çıkışı diye biliyorum

Öğrendim saat 15’de açıklayacakmış

• E petrol de bulsak, gaz da bulunsa bu ülkeye yararlı olmayacak ki, kim daha yakınsa onun olacak ( anladınız kime yakın dediğimi)

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.