Şimdi Ara

Karadeniz'de Bulunan Doğalgaz Rezervi [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.275
Cevap
5
Favori
80.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nerdeyse akp döneminde bulunuyor diye yas ilan edicekler..herşeye bir negatiflik olumsuzluk, şurda kaldı 1 gün biraz bekleyin yahu..

• İçkideki zammı ötv yi kaldırdıysa benim için müjde budur, yoksa ötekiler boş..

• Rusya herzaman Karadenizi arka gölü olarak görür..

Öyle çok zengin büyük bir rezerv çıkarsa al komşu çıkar hayırlı olsun diyiceğini hiç düşünmüyorum.. kıta sahanı filan dinlemez pay isteye bilir..

Rusya türkiye ile iyi geçinmesinin nedeni Türkiye su gibi Rusya'ya para akıtıyor ondan ... Şimdi s400 gibi silahda satmaya başladılar... Türkiye de herzaman bu kozu iyi kullandı... Parama geçer sözüm hesabı..

Bu para kesilir azalırsa ilişkilerde eskisi gibi olmaya bilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müjdenin ne olduğunu bilmem ama net olarak bildiğim birşey var;O da adam ne yapıyor ediyor bu seçmen kitlesini kendine mıknatıs gibi çekecek şeyi iyi biliyor.Bakın burada bile hemen aktroller müjde kelimesini duyunca kuyrukları ve kulakları o kadar dikmişler ki hemen vatan millet sakarya naraları atarak eleştirenlere ateş püskürmeye başlamışlar bile.

Cuma günü adam çıkıp hiçbir şey açıklamadan milletimiz kısa zamanda tüm zorlukları aşarak ekonomisini düzeltecek yerli uçağımızı yerli arabamızı yaparak doğu akdenizde petrol bularak dünyanın ilk 10 ülkesi arasına gireceğiz dese bile bu kapasitesiz cahil millete bu bile yeter.

O kadar vasıfsız o kadar eğitimsiz o kadar bağnaz bir insan kitlesine sahibiz ki milletin paralarına el koysalar vergileri iki katına çıkarsalar toptan iflas bayrağını çeksek bile erdoğan çıkıp 3 gün sonra kaderimizi ve tarihi değiştirecek birşey söyleyeceğim dese bu şartlarda bile %50 ye yakın seçmen kitlesini gene arkasında saf tutturur.

Daha iki gün önce muhalefet için umut ışığı doğmuş gibi bir izlenim vardı.Artık bu ekonomik şartlarda yeniden seçilmesi imkansız gibi gözüküyordu fakat şimdi filmi iyi seyredin.%90 hakim oldukları medya gücü ile 3 gün içinde nasıl allayıp pullayarak göklere çıkararak sevinç naraları atarak rüzgarı erdoğan lehine döndürecekler.

Muhtemelen petrol ya da doğalgaz bulundu haberi olacak.Bu aziz nesinin bahsettiği halk topluluğunun hiçbirisi petrol doğalgaz zengini iran,ırak,azerbaycan,türkmenistan,venezuella vs vs ülkelerin dünyadaki refah seviyelerini merak edip düşüneceği yok zaten.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ykaya1983 Y kullanıcısına yanıt

Adamın ilk başa geliş yıllarında bağlantıları ortada akıl hocası ve gerçek danışmanları kimse gerçekten uzmanlar bizim halkın büyük bölümünü genlerine kadar çözmüşler. Herkes en az 1 kez kendisine oy atmıştır diye düşünüyorum ben attım.

• Verin gazı

• O gazı bize yar etmezler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

Adamın ilk başa geliş yıllarında bağlantıları ortada akıl hocası ve gerçek danışmanları kimse gerçekten uzmanlar bizim halkın büyük bölümünü genlerine kadar çözmüşler. Herkes en az 1 kez kendisine oy atmıştır diye düşünüyorum ben attım.

12 yıldır fiilen oy kullanabiliyorum hiçbir seçimde oy atmadım. Karadeniz'de Bulunan Doğalgaz Rezervi [ANA KONU] 

• Gençlik sakin, sakin. Bulunmuş ne mutlu. İyi, hoş. Lakin bu dünyada trilyon dolarlık petrolu olup da, üstüne onu çıkartıp yine de bi pok olamayan ülkeler var. Hatırlatırım. Hadi hayırlısı.

• Hiçbir müjde beklemiyorum ondan

her seçim dönemi petrol bulunur

bayatladı artık bunlar

• Karadeniz deniyor.

• Reis o kdr şey dediki bir tek Ateistler haklı çıktı demediği kaldı 🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Gaz felan bulduk diyem var sana çakmak gazı koklatmazlar bu durumda iyi misiniz nerden geliyor bu özgüven size.

Buradan...

Karadeniz'de Bulunan Doğalgaz Rezervi [ANA KONU]

• Dünyada bu kadar çabuk gaza gelen ve bu kadar kolay da gazı alınan başka bir topluluk yoktur heralde...

valla bravo.

• Suriyelilerin hepsini kapı dışarı edeceğiz dese valla çok sevinirdim

• Şey olcak sanirim yine

“milleti oyalama “

Gaz bulduk artik ucucaz kacicaz sahlanicaz.

Beklentiye giren millet - ac kalan yine millet. Kazanan yine akp. Umut satmaya devam etsinler

• uçucaz kaçıcaz diyenler saçmalıyor okey saçmalayan bir kesim daha var o gazı sana yedirmezler diyenler onlarda aşırı saçmalıyor ve bu saçmalayanları toplayınca ülkenin büyük çoğunluğunu oluşturuyor üzücü olan bu.

• Çin'le 400 milyar $ swap anlaşması söylentileri de var. Bakalım göreceğiz. Gündem değiştirme de olabilir. Bunlara hiç güvenmiyorum.

• Deil dogalgaz Altin.uranyum.Elmas.Zeus un kilicinida bulsan.Bize yani vatandas a fay-da-sı yoooooooookkkk.

Olmuycakda.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.