Şimdi Ara

''KARADAYI'' dizisini hiç izlediniz mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim futbol görüşüme göre hemen hemen her kulup hatır şikesi adı altında şikeler yapmıştır, hala da yapmaya devam edenler vardır, olacaktır da..Fenerbahçeli yöneticiler öyle veya böyle bazı şeylere bulaşmışlardır, diğer kuluplerde hatır şikesi adı altında bu süreçte Trabzonspora karşı fazla sıkmadan maçlara çıkmışlardır..Hatta Bursaspor lu bir futbolcunun kendi yerel kanalında '' biz Trabzonspora karşı olan diyetimizi ödedik '' demesi bile bunun bir göstergesidir...Fenerbahçeye karşı sahada alın teri ile savaşan takımlar, Trabzonspora gelince bir rahatlık, bir ferahlık, 25-30 dk içinde 2-0 , 3-0 skorlar...v.s., ceza sahası için de olmadık zamanda ayağı kayıp düşenler v.s..

Eskişehirsporun Fenerbahçe maçinda sıkmaması, Korcan ın yumurtlamaları v.s.....bunlara da eyvallah, diyorum ya herkes yaptı....O yüzden bu suçu Fenerbahçenin üzerine yıkmak gibi bir şey asla olamaz, olmayacaktır da..

Fakat olayın bir başka boyutu daha var, fakat bunu Aziz Yıldırım dahil kimse bilemiyor, bir şeylerin döndüğü, birilerinin de düğme basıyor olması artık kimseye tuhaf gelmesin, harbiden de Fenerbahçe üzerinde bir oyunlar dönüyor..Adam çok açık net söylüyor, bu şike operasyonu değil..Diğer takımların yaptıkları hep sümen altı, ama söz konusu Fenerbahçe olunca ''son dakika'' yok ''flaş flaş''...yok uefa karar açıklayacak, 1 saat önce 5. sulh ceza mahkemesinin kararları, tam şampiyonlar ligine gidecen , hopp gitme (tff ), ceza bitti diyorsun castan davayı çekiyorsun, hoppp uefa ya bazı takımlar ve yandaşları mail, faks...hopp yine ceza.v.s...hepsi de mi tesadüf...

Aziz Yıldırım bir cümleyi bence yanlış söylüyor, biz temiziz diyenlerden daha temiziz dememeli, bizden daha kirlileri var demeli...

Bu Karadayı dizisini de örnek vermemin amacı da dizideki Mahir Kara ne yaparsa yapsın savcı Turgut denen zat bir şekilde oyunlar, planlar, entrikalar, dalavereler çeviriyor ve Mahir Kara ve ailesini yok etmeye çalışıyor...ama enin de sonunda bu savaşı Mahir Kara ve ailesi kazanacaktır,

Biraz olaya mizah katmak istedim, çünkü bazıları hala neler döndüğü göremiyor...

Şuan Fenerbahçemizin yaşadıklarının Mahir Kara dan hiçbir farkı yok...

Ama eninde sonun da hak yerini bulacak, işte Fenerbahçemiz o gün daha da güçlenecektir, Fenerbahçemiz için yapmamız gereken tek şey, bir olmak, beraber olmak ve Fenerbahçemize sahip çıkmaktır, ne dümenler dönerse dönsün elbet bir gün gerçekler ortaya çıkacaktır, o zaman tarih bunu yazacaktır..

• Osmanlının son dönemlerındekı padısahlarına nasıl katlandıklarını hep merak ederdim,böyleymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wukong

Osmanlının son dönemlerındekı padısahlarına nasıl katlandıklarını hep merak ederdim,böyleymiş

• Sen diziyi çok yanlış anlamışsın.
  • Ben yeni bir yönetimle ama bu toplara hiç girmemiş bir yönetimle fenerbahçeme sahip çıkmaya hazırım. Ama aziz yıldırımmış MAA veya ALİ koç muş bunları görmek istemiyorum. Bunlarınm ya taraftarla rası bozuk yada üst makamlarla. Ferit Şahenk benim gözümde ideal fenerbahçe başkanıdır.
  • adalet elbet tecelli edecek. o zaman daha güçlü olacağız ve en önemlisi kimin dost kimin düşman olduğunu biliyor olacağız.

• Elin kunduracısıyla, FB yi karşılaştırmış arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: CThirty

Elin kunduracısıyla, FB yi karşılaştırmış arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: devito

Ben yeni bir yönetimle ama bu toplara hiç girmemiş bir yönetimle fenerbahçeme sahip çıkmaya hazırım. Ama aziz yıldırımmış MAA veya ALİ koç muş bunları görmek istemiyorum. Bunlarınm ya taraftarla rası bozuk yada üst makamlarla. Ferit Şahenk benim gözümde ideal fenerbahçe başkanıdır.

Ferit Şahenk geleceğine kulübü kapatalım daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Ben yeni bir yönetimle ama bu toplara hiç girmemiş bir yönetimle fenerbahçeme sahip çıkmaya hazırım. Ama aziz yıldırımmış MAA veya ALİ koç muş bunları görmek istemiyorum. Bunlarınm ya taraftarla rası bozuk yada üst makamlarla. Ferit Şahenk benim gözümde ideal fenerbahçe başkanıdır.

+1
  • Arkadaş ne yaratıcı oldunuz ceza gelince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Neden böyle konuştuğunu az çok tahmin edebiliyorum. Ama yukarıyla iyi geçinen etlıye sütluye girmeyen bir başkan fenerbahçenin yararına. Aziz Yıldırım ceza alsa bıle buyuk ıhtımalle hapıse girmeyecek. Sonuçta bu işten en çok zarar gören fenerbahçe olacak. Ayrıca Ali Koç ta ıkı tercıhımden biriydi ama bu divan otelı olayları fılan, ıktıdarla arası bozuldu. Bide bu yüzden fenerbahçenın zarar görmesini istemiyorum.
  • mahir kara = aziz yıldırım

mağdur edebiyatı vol 142353

• Karşılaştırmaya bak ya :D

Dogrudur Mahir kara kazanacak ben hep izlerim o diziyi.

Ama aziz Yıldırım kazanamaz çünkü cok kötü islere girdi şike icin demiyorum adı pkk ile silah kaçakçılığı örgüt kurma gibi şeylerle anılıyor ve hapis cezasını bu yüzden aldığı yönde ciddi söylemler var.

Zaten hepimiz biliyoruz aziz Yıldırım tertemiz bi adam degil ama şike konusunda bisey demicem bi ton laf yiyorum sonra.

• zorlu3453 Z kullanıcısına yanıt
    Aziz Yıldırım'ın tertemiz bir adam olup olmadığını nasıl hepimiz biliyoruz? Şahsi olarak tanıyormusun? Yanında bulundun mu? Bana bunu izah edermisin? Birisine çamur atmak her zaman çok kolaydır. Birtakım şeylerle anılmak demek o kişinin onları ille de yapıyor olmasını gerektirmez. Ben de senin gibi bu tarz yorum yapanları yalancı diye anayım? Hepimiz biliyoruz ya nasıl adamlar olduğunuzu...

Uslubun çok yanlış. Aziz Yıldırım'ı kesinlikle desteklemiyorum. 15 yıldır başkan ve artık süresini fazlasıyla doldurdu Fenerbahçede. Söylemlere, duyumlara neden inanıyorsunuz? Ülke öyle bir hale gelmiş ki, mahkemelerin verdiği kararlar bile insanları tatmin etmiyor...

Kesin bir karar ne zaman çıkacak merak ediyorum. Davalar oluyor, savcıların açıkladığı yok teşebbüs edilmiş, yok teşvik verilmiş yok bilmem ne. 2 yıldır hala cevap vermekten acizler şike var mı yok mu diye. UEFA sadece Beşiktaş ile Fenerbahçe'yi cezalandırıyor. Sanki bu takımlar kendi kendilerine bu iddiaları yaptılar, karşı takım oyuncular ya da yöneticileri olaya dahil değil. Bunlara çocuklar bile inanmaz sizler nasıl inanıyorsunuz hayret ediyorum. İsmi ne olursa olsun umurumda bile değil, eğer ceza alan sadece Beşiktaş ve Fenerbahçe yöneticileri olursa, bu kulüplere verilen cezalar onanırsa bunun hesabı bir gün sorulacaktır. Kendi kendine şikeye teşebbüs eden veya yapan takımlar. Komik gerçekten.
  • yanlıslıkla gs forumlarına mı gırdım .herkes gslı burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: marshall_fb

Aziz Yıldırım'ın tertemiz bir adam olup olmadığını nasıl hepimiz biliyoruz? Şahsi olarak tanıyormusun? Yanında bulundun mu? Bana bunu izah edermisin? Birisine çamur atmak her zaman çok kolaydır. Birtakım şeylerle anılmak demek o kişinin onları ille de yapıyor olmasını gerektirmez. Ben de senin gibi bu tarz yorum yapanları yalancı diye anayım? Hepimiz biliyoruz ya nasıl adamlar olduğunuzu...

Uslubun çok yanlış. Aziz Yıldırım'ı kesinlikle desteklemiyorum. 15 yıldır başkan ve artık süresini fazlasıyla doldurdu Fenerbahçede. Söylemlere, duyumlara neden inanıyorsunuz? Ülke öyle bir hale gelmiş ki, mahkemelerin verdiği kararlar bile insanları tatmin etmiyor...

Kesin bir karar ne zaman çıkacak merak ediyorum. Davalar oluyor, savcıların açıkladığı yok teşebbüs edilmiş, yok teşvik verilmiş yok bilmem ne. 2 yıldır hala cevap vermekten acizler şike var mı yok mu diye. UEFA sadece Beşiktaş ile Fenerbahçe'yi cezalandırıyor. Sanki bu takımlar kendi kendilerine bu iddiaları yaptılar, karşı takım oyuncular ya da yöneticileri olaya dahil değil. Bunlara çocuklar bile inanmaz sizler nasıl inanıyorsunuz hayret ediyorum. İsmi ne olursa olsun umurumda bile değil, eğer ceza alan sadece Beşiktaş ve Fenerbahçe yöneticileri olursa, bu kulüplere verilen cezalar onanırsa bunun hesabı bir gün sorulacaktır. Kendi kendine şikeye teşebbüs eden veya yapan takımlar. Komik gerçekten.

Kardes ben sallamiyorum bi kaynagim var amcam fenerli ve bi bakanla yakın arkadaş isim vermek istemiyorum ordan öğrendik biseyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: xentrix.

yanlıslıkla gs forumlarına mı gırdım .herkes gslı burda

Yok yanlış girmedin burası onların 2.forumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorlu3453

quote:

Orijinalden alıntı: marshall_fb

Kardes ben sallamiyorum bi kaynagim var amcam fenerli ve bi bakanla yakın arkadaş isim vermek istemiyorum ordan öğrendik biseyler.

Benimde fenerli amcam var, tanıdığı müsteşar ve bakan var. Bana niye gelmiyor o duyum?

İnanılır gibi değil...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.