Şimdi Ara

Karaca Tencere Seti Mağdurları (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
11
Favori
21.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi güzel de bu ne nane bu ne maydanoz. Satın alan kullanıcıya gönderme. Sonra tekrar stok aç satmaya çalış. Şahsen şu saatten sonra bedava verseler almam. Belki çok iddaalı ama öyle.
  • Benim kirmizi set vardi 270e aldiydim, o kargolanmis bugun 6:01de mail geldi sabah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Hakikaten kaşınıyorlar. Bizim iptal edilen set kırmızı zaten. Aynı set nasıl birine gönderilmiyor diğerine kargolanıyor. Elinize ulaştığında bizlerle görsel v.s. paylaşır mısınız?

• Beyler durum nedir thh de

• Bugün thh de memur arkadaşla muhabbet ediyorduk,yau diyor şu donanımhaber ölüceleri bitmek bilmiyor her gün bi dh ölücüsüyle uğraşıyoruz resmen dedi.

Tebrikler TR çapında mimlenmişiniz sırada avrupaya açılmanız var ver mehteri🥁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Thh başvuru kaç gün içinde yapılmali bilgisi olan var mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1mm kalın çelik daha iyi demişlerdi, nilüfer set almıştım çek ile beraber 569,90'a. Bugün ulaştı. Ürün en uygun 850 lira civarı hepsiburada'da vardı. Yaptıkları ayıptan sonra ilk ve son kez Karaca kullanıyor olacağım.

Karaca Tencere Seti Mağdurları

Paketleme güzeldi. 6 farklı renk üretilmiş, bu renk saplara sahip seti ilk kez gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Benim kirmizi set vardi 270e aldiydim, o kargolanmis bugun 6:01de mail geldi sabah.
    hocam gelince ss atın sipariş bilgilerinizle birlikte arayıp gözlerine sokacağımmm.
    Geldi mi hocam? Ya da iptal edildi mi?

• Geldi de ben evde degilim, sehir disindayim hocam.Eve gider gitmez buraya atacagim, ne geldigi de belli degil bakalim.

• verdim thh'ye.gelişmeleri yazarım.
  • Hakem heyetine savunmayı göndermişler.

Heyet toplanıp kararını verecek. Bakalım ne karar çıkacak

• Arkadaslar bayagidir evde yoktum da o yuzden atamadim foto, yeni geldim urun gelmis.
    Karaca Tencere Seti Mağdurları

Hayırlı olsun. Kalite kontrolünden geçebilen nadir set
  • Eyw hocam, darisi thh yolundaki arkadaslara.

• Hayırlı olsun. Ben THH 'ye başvuru yaptım " savunması istendi" olarak görünüyor durumu. Başvuru sonucunu buraya yazacağım. Diğer başvuran arkadaşlardan da durumu sonuçlanan olursa ve sonucu buraya yazarlarsa hepimize yol gösterici olur.

• savunma istendi görünüyor bende de. bakalım ne olacak? birine yollayıp birine yollamamak en büyük ayıp
  • Savunma istendi diyor gelişmeleri yazarim

• Ben de başvurmuştum. Savunması istendi diye güncellenmiş. İnşallah olumlu sonuçlanır.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.