Şimdi Ara

Karabük Üniversitesini Tercih Etmeyi Düşünenler (Enerji Sistemleri Mühendisliği) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
1.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ahmet twitrdan mesaj attım sana. Çok ulaşmaya çalıştım ismim ö.ö. Sakın ifşa etme. Oha şoktayım şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brohakkındırxd kullanıcısına yanıt
    Ne eskisi 12 de aynı sınıdtaydık yaa. Valla özlemisiim

• Noktalıvirğül kullanıcısına yanıt
    Bahadır eğer sensen aşağa atlarım yemin ederim
    Bak valla atlarım

Oha :)))
    Özlem özcan senmisin

• brohakkındırxd kullanıcısına yanıt
    La olum sen bi sus ya
    Sınıf arkadaşımı bulmuşum
    Maydanoz olma

• kelleros kullanıcısına yanıt
    Lan yok ben o değilim. Ben kızım ama sakın sakın ifşa etme ismimi soy ismimi sakın söyleme konuşmam bidaha bak

Bro kanka kusura bakma ahmet adına özür dilerim

Yemin ederim şaka gibi yaaa
    Vallaha gece gece
    Sıralama nasıl ö.ö

• 15927 sen naptın

Ben 24 de kaldım.Ablanın izinden tıpa devam yani

Doğu yazmıcam ki en son 14700 ile erzurum inğ tıp yazcam sonrada ankara diş gazi diş diye devam etcem sen napıyon?

Elektrik müh yazacam
    ismail de 17bin yaptı

Vay helal olsun. Ama ben ondan daha iyi beklerdim. Başka kimler ne durumda

• Dh ye ibret olsun diye p.m ye almadım.Eski dostluklar böyle olur

Ö.ö muhabbet baya uzar. Sen p.mye gel.Bu kadar mesaj dhye yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: kelleros

Ammada sıkmışın
    Kafede garsonum eve 3 de girdim.Karambole sallama.Bende karabüklüyüm.5000 evler efsane yaa

Bizde safranda çalıştık kardeşim boş laga luga yapma kendi memleketin diye yani boşa savunma ihtiyacı duyma, ben ne dedim iyi oku kısmi olarak kapanır dedim çoğu yer. Benim gibi şehirlerden gelseniz anlarsınız. Ben nasıl alıştım söyleyeyim size benim geldiğim yerde gece 10'dan sonra millet dışarı çıkar.

2 yıldır safrandayım 11'de atamerkez'de akan biri görmedim üstte biri yazmış 11'de akıyor millet diye. Özel günler hariç 11'de atamerkez + sadri artuç cd. in cin top oynar. Akmaktan kastın Jacks'de 5-10 kişinin takılmasıysa ona bir şey diyemem.

100.yıl ne durumda onu bilmem ama velhasılı kelam saat 10'dan sonra Safranda hayat biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pürsu -- 26 Temmuz 2016; 9:09:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pürsu

quote:

Orijinalden alıntı: kelleros

Ammada sıkmışın
    Kafede garsonum eve 3 de girdim.Karambole sallama.Bende karabüklüyüm.5000 evler efsane yaa

Bizde safranda çalıştık kardeşim boş laga luga yapma kendi memleketin diye yani boşa savunma ihtiyacı duyma, ben ne dedim iyi oku kısmi olarak kapanır dedim çoğu yer. Benim gibi şehirlerden gelseniz anlarsınız. Ben nasıl alıştım söyleyeyim size benim geldiğim yerde gece 10'dan sonra millet dışarı çıkar.

2 yıldır safrandayım 11'de atamerkez'de akan biri görmedim altta biri yazmış 11'de akıyor millet diye. Özel günler hariç 11'de atamerkez + sadri artuç cd. in cin top oynar. Akmaktan kastın Jacks'de 5-10 kişinin takılmasıysa ona bir şey diyemem.

100.yıl ne durumda onu bilmem ama velhasılı kelam saat 10'dan sonra Safranda hayat biter.

+1 katılıyorum sana. 100.yılında çok bi farkı yok Safranboludan. Evet 11'den sonra akıyor millet gerçekten valla bizde görmesek bizde görmesek size inanacağız Karabüklü kardeşlerim :)) Karabük, sakinlik arayanların şehri eğlence arayanların değil. Akmak dediğiniz herhalde 11'den sonra çingene şoparların etraftan bir iki dal sigara istemesi mi?

• Kardeşim durun heyecan yapmayın hemen forumda karabük gördünüz diye bak yıllar sonra açtığım konu sayesinde birbirinizi buldunuz.

Yorumlarına sonuna kadar katılmıyorum.Herkes neyin ne olduğunu biliyor görüyor üniversite açılmadan önce 100.yılın tarla bağ bahçe olduğunu karabüğün sadece fabrika merkez ve safranboludan ibaret olduğunu neyin savunmasını yapıyorsunuz 1996 yılında büyükşehir olmuş bir yer ve 118.000 nüfusu var şuanda 40 bini öğrenci zaten bunun ortamından bahsedeceğinize şehrinizin o iğrenç havası ve sıkıcılığından saçma sapan alışveriş merkezlerine rezil ve fahiş fiyatlı hurda minibüsleri ve kaba şöförleri ve garip insanlarına.

Doğrusu ilk geldiğimde cehennemden bir köşeydi burası benim için.Şimdi çok çok az da olsa idare eder alışmaya alışıyorum.Bakın o kız arkadaşınız ve sen güzel bir sıralama yapmışsınız BURSA İstanbul İzmir yazında şehir görün kalite görün ve o dediğiniz ORTAMLARA AKMAK nasıl olur görün bu sizin için bir fırsattır değerlendirin karabük denen köyden kurtulmak için zaten ortamları görünce köyünüze dönmek istemeyeceksiniz ve muhtemelen iş imkanı bulup doğduğum yer değil doyduğum yer diyenlerden olacaksınız.

• pürsu P kullanıcısına yanıt
    Karabüklüyüm ama karabükte okumam.olanaklar kısıtlı.merkez kütüphanesi 6 da kapatır.Saat 10 civarı millet dağılır.Ev kiraları uçuktur.Öğrenci müşteridir.İklimi karasaldır.Ara sıra da karadeniz iklimi görülür.Yerleşik halkın çoğu sakinlikten yana olup ekşın yapacak öğrenciye hoş bakmaxlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.