Şimdi Ara

Karabük'te öğrenci olmak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu sene istediğim bölümün Karabük Üniversitesi'nde açılma ihtimali var.Ben İstanbul'da yaşıyorum anadoluda geçim sıkıntısı yaşar mıyım vb sorular bu aralar kafamı meşgul ediyor.Ev ve özel yurtlarda aylık ne kadar masrafım olur (Maksimum ve minimum) bunları merak ediyorum.Bilgisi olan birisi yardımcı olabilirse çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yellowred81 -- 19 Haziran 2014; 14:39:18 >

• Karabükte 3+1 evlerin ortalama kirası 800 lira falan, yurtların aylıkları da 500-750 lira arası değişmekte.
    Ulaşım da olması gerekenden biraz pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstedigin bölüm nedir ? Benimde Karabüke gitme ihtimalim büyük takip.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdogmus96

Selamun Aleyküm

Bu sene istediğim bölümün Karabük Üniversitesi'nde açılma ihtimali var.Ben İstanbul'da yaşıyorum anadoluda geçim sıkıntısı yaşar mıyım vb sorular bu aralar kafamı meşgul ediyor.Ev ve özel yurtlarda aylık ne kadar masrafım olur (Maksimum ve minimum) bunları merak ediyorum.Bilgisi olan birisi yardımcı olabilirse çok iyi olur.

karabük paris gibidir masrafın cok olur :) kiralar bu yıl baya fırladı iyi düşün derim
  • TurkyHacker kullanıcısına yanıt
    Uluslararası işletme.Bu sene açılacak diye duydum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sersdf13

Karabükte 3+1 evlerin ortalama kirası 800 lira falan, yurtların aylıkları da 500-750 lira arası değişmekte.
    Ulaşım da olması gerekenden biraz pahalı

Yurtlar o kadar pahali mi

Pahalıymış hocam.
  • quote:

Pahalıymış hocam.

Hec sorma tercih listemdede var gitmek istiyom ama :) senin bolumde hazirlik var mi ?

Ömer Karabük'ü niye istiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ONtURk27

Ömer Karabük'ü niye istiyorsun

Sen biliyorsun :)

Yok bilmiyorum milletin kafasını niye yoruyon

• Arkadaşlar rehineleri ışidden nasıl kurtaracaklar

Esad kimyasal silah kullanıyor mu

Bildiğim kadarıyla çoğu bölüm için zorunlu hazırlık var.(İstediğim bölümde dahil.)
  • quote:

Bildiğim kadarıyla çoğu bölüm için zorunlu hazırlık var.(İstediğim bölümde dahil.)

Bende onun icin zaten tercih listemde basta olur ama pahalılik biraz canimi sıkıyor birde ikinci ogretim olursa daha da sıkar .

Bu arada Ertugrul(yukaridaki arkadas ) ictinmi ne yaptin :)

Hayırlısı olsun hocam beklemede kalalım.
  • hocam o bölümün işletmeden farkı ne ben aradım ama bulamadım
  • tulley T kullanıcısına yanıt
    Uluslararası ya hocam belki dil açısından önemi vardır.Birde ek olarak dış ticaret dersi alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tulley

hocam o bölümün işletmeden farkı ne ben aradım ama bulamadım

bu yil bankacilik finans aciliyormi karabuge

• Ben karabukte yasiyorum ben de uniye tercih yapcam ygs vs girdim lys aciklansin diye bekliyoz.

Ama karabuk uni tercih etmeyi dusunmuyorum.
    Karabuk istanbulun yaninda Ferrari arabayla broadway renault gibi kalir. Para konusu da herkes bos konusuyor universite gitcez her yer pahali ulkede zaten ogrenciye bisey ogretelim iyilik olsun diye mi okullar var saniyosunuz paramizi almak icin var yani her yer pahali.

Karabukte universitenin oldugu yer karabukun carsisinin tam ortasinda degil merkezde degil. 100.yil denen bir semt var orasi daha kirsal ama konutlar vs oturan cok oraya minubusle gidip gelirsin.

Karabuk fena degildir akmerkeze benzer gezilcek yerler var. Ama ben bu sehri sevmiyorum memleketim ama gitcem baska sehre uniye..

Ayrica safranbolu ilcesi var karabukun.
    Karabukten safranboluya da 100.yil gibi minubusle gidersin. Mesafeler 15-20 dkdir bu bahsettigim yerler icin. Araba yavas gitmesse trafik vs olmazsa bu kadardir. Yerine gore 20 dk 30-35 dk olabilir..

Safranbolu cok gelismistir bilmeyen karabuku s.boluya bagli zanneder burayi gorunce.
    Ben su an safranboluda yasiyorum.

Buranin bir kolay yolu var cabuk iki yeri de krabuk sbolu ogrenirsiniz. 100.yili da besbinevler var bi de bilinen yerler.. Karabuk buyuktur ama pek islevi yok okul da safranboluya yakin.. Zaten okulun bazi fakulteleri safranboluda.

Kisacasi karabuk safranboluyla bir butundur.
    Compact bir sehir olmasa da cok daginik buyuk vs bir istanbup degildir yani buralarda kaybolmayi gec gidecegin yere direk gidersin minubusle taksiyle sorun olmaz. Ben mesela ist a gelsem cok karmasik geliyor hicbir yeri bilmiyorum cok buyuk kalabalik.

Buralara alisirsiniz ama ruya sehir degildir.
    Cok eski kafa cahil bos insan vardir.
    Karabukle ilgili sorusu olan bana ulasabilir.
    Okul bolum vs konusunda okulla vs gorusun bilmem ama sehri anlatabilirim. Zaten anlatilabilecek baya bisey anlattim bu yorumda zaten. Yurt pahali demis biri onlari bu kurumlarin teli vs ogrenip sormalisiniz benim hic fikrim yok burda kalmak istemedigim icin.

Okulda ygsye girdim lysye girdim okul buyuk sayilir bahce vs standard zaten netten arastirirsiniz.

Karabuk kesinlikle 2.sinif bir sehirdir .
    Istnbul ankara es es izmir degildir.
    Zaten bu yuzden gitmek istiyorum. Gitcem.
    Ama iyi bir bolum kazaniyosaniz bu okulda.
    Gelin karabuk universitesinde okuyun (kbuk degil 100.yil ve sboludadir okul binalari) zamanla belki seversiniz cevre para vs yaparsaniz safranbolu o zaman daha heyecanli olabilir.

Tatile de cikarsiniz yazin burda deniz yok cok fazla gezcek mekan yok bir antalya gibi..
    Bence burda paran olcak yasayacaksin arkadaslar falan. Arada ist ankara izmir vs kacacaksin hatta canakkale.. Sonra geri doneceksin buraya isinin gucunun basina o hesap.

Bana da benim kazancagim okulun sehrini boyle iyi anlatan biri cikar umarim!!!!!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.