Şimdi Ara

Karabağda ŞEHİT olan AZERİ TÜRK Askerlerinin Bedenlerini Domuzlara yediren ermeniler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
3
Favori
11.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 75
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • HeraldOfDİSASTER (5 mesaj) wehrmacht (4 mesaj) man utd (3 mesaj) hamza5806 (3 mesaj) Namaste. (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45 mesaj) Mobil (24 mesaj) Mini (8 mesaj) Uygulama (13 mesaj)
  • @
205 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Karabağda ŞEHİT olan AZERİ TÜRK Askerlerinin Bedenlerini Domuzlara yediren ermeniler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    438 Mesaj

Ermenistan ın nüfusu ne ki buralarda hak iddaa edebiliyor? Önemli olan onların destekçileriyle aradaki bağlantıyı kopartmak. Tabi bizim bu bağlantıyı tespit edip kopartacak gücümüz varmı bunu bilmek lazım. Ermenistan durduk yere böyle kararlar alabilecek güce sahip değil canları cehenneme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2107 Mesaj

Kendisi büyük ihtimalle feminist düşünceli bir arkadaştır boş verin dalaşmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Cross Thread kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj

Öyle olduğu belli zaten. Erkekleri görmezden geliyor çünkü. Genelde onlar bu şekilde konuşuyor. Mesela şey derler Türkiye'de kadın, çocuk ve ağaç olmak çok zor. Ama erkekleri saymazlar. Bu tarz propagandalar belli bir zaman sonra toplumda erkek düşmanlıklarının oluşmasına neden oluyor.

|
    |
    vjdrsjejv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2107 Mesaj

Sevdiği erkekten yüz bulamayan kadınlar sağ olsun belli bir süre geçmesine bile ihtiyaç yok.

|
    |
  • Yarbay
    2541 Mesaj

Erkek erkeğe savaşmaz cepheden kaçıp sivil halkı bombalarlar, nerenden anladın bilmiyorum ama bu mikroplar böyle kanı bozuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi man utd -- 10 Kasım 2020; 17:56:9 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1880 Mesaj

Eger bir muslumansaniz;

Azerbaycan li kardeslerimiz karsilarina cikan her ermeniyi oldurmemelidir,cocuklar kadinlar yaslilar ve savasmayan kesim bundan muaf tutulur.Allah boyle emr eder,boylece insalik gormus olurlar,fitratlari bozulmayanlar icin iyiye donus vesilesi olabilir.

|
    |
  • Çavuş
    50 Mesaj

Yapılan çok aşağılık bi olay ama insan oğlu böyle bizim insanımız da benzerini yapabilir.
    Başka milletin insanı da şimdi pkk'lı leşleri yerlerde sürüklenen videolara denk gelmedin mi hiç yada leşlerin kulaklarının felan kesildiğini duymadınız mı ben çok duydum.
    Sen o videolari izlerken ne vahşi milletiz mi diyorsun yoksa keyif mi alıyorsun.
    Aynı şey

|
    |
    hamza5806 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2827 Mesaj

Biraz vicdanansizlik yapana Ermenimisin , ermenileşme, Allah'ın ermenisi diye hakaret bu yüzden ediyoruz işte toplumsal hafıza yanılmaz....

|
    |
  • Yarbay
    2883 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: çorumluzalım

Yapılan çok aşağılık bi olay ama insan oğlu böyle bizim insanımız da benzerini yapabilir.
    Başka milletin insanı da şimdi pkk'lı leşleri yerlerde sürüklenen videolara denk gelmedin mi hiç yada leşlerin kulaklarının felan kesildiğini duymadınız mı ben çok duydum.
    Sen o videolari izlerken ne vahşi milletiz mi diyorsun yoksa keyif mi alıyorsun.
    Aynı şey
    Savasarak onuruyla ölmüş adamla kancık dağ eşeği gibi kahpece arkadan saldirip saldırıp kacan adamlari bir tutuyorsan ben ne atlatsam bos sana

Surukleme olayi adamin ustunde bomba olabilir suphesiyle yapıldı

Kulak kesme de kurtlar vadisinden bir hikaye sadece

https://www.youtube.com/watch?v=JLHkin7-IfQ&feature=youtu.be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    50 Mesaj

Dostum anlatamadım galiba ben bir tutmuyorum.
    Ermeniler de senin icin aynısını düşünüyor.
    Yada pkk lılar.
    Savaş ile hiç bi yere varamazsın. Eğer varılsaydı Ermenistan ile Azerbaycan bir yerlere varırdı. Yıllardır süren bu savaş iki devleti başka devletlere oyuncak olmak dan başka bir yere götürmedi
    Artık dünya böyle bir yer değil

|
    |
    hamza5806 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2479 Mesaj
    Bbc ülkemizde yerleşik ermenilerle röportaj yaptı. İşte bizim mahallemizde korna çalındı korktuk. İşte ermenistanda bizim akrabalarımız var savaşta ölüyorlar. Yok felaket yaşadık bir daha yaşamak istemiyoruz gibş zırvalıyordu.

Birisi çıkıp demedi orası için bm'nin aldığı dört karar var. Bizim itlerin oradan çekilmesi gerekir diye. Bizim itler orada işgalci güçtür. Ermeni yönetimi yakınlarımızı haketmediği bir yer uğruna feda etmemelidir diyemiyorlar. Kısaca bizim azınlıklarımıza güven duymak 150 yıl önce ne kadar sakıncalıysa bugün de aynı derecede sakıncalı.

|
    |
  • Yarbay
    4949 Mesaj

Çocuk, kadın, yaşlı demeden silahsız masumları, sizi direnmezseniz serbest bırakacağız diyerek kandıran, arkasından yazmaya bile gücümün yetmediği işkenceleri yapan mahlukatların farklı bir şey yapması beklenir mi? Bunların yaptıklarını hayvanlar bile yapmıyor.

|
    |
  • Teğmen
    202 Mesaj
    Ermeniler kardeşimiz diyen zeka yoksunlari nerdeler acana

|
    |
  • Yarbay
    2020 Mesaj
    Şimdi oturup kendi hallerine ağlasınlar savaşı kaybettiler ve tüm dünyaya rezil oldular.
    Kendi meclis başkanlarını bile linç ettiler ve başbakanlarının kişisel eşyalarını çalmışlar.
    Bu kadar aşağılık bir ırk.

|
    |
  • Yarbay
    6397 Mesaj

Şu konuyu açmak Azeri askerlere hakarettir, Ermenilerin ne bok olduğunu bilmeyen yok, saygısızlıktır bu konu.

|
    |
  • Çavuş
    88 Mesaj

bunlar değil mi kendi askerini cepheye, araç direksiyonuna kilitleyen... AZ üniforması bulmak zor değil. Kendi askerlerine giydirirler. Bunları yapan bunu hayli hayli yapar. Çünkü, mertlikte tıpası olmayan kazanmak veya üstün görünmek için kendini bile satar.

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj

Savaşlar olmasa.

herkes çalışsa insanlar olanla yetinse.

sınırlarıyle yetinseler.

ama savaş oluyor.

en azından mert olun.

Allahın yarattığını unutmayın.

hayvanın yapmayacağı şeyleri yapmayın.

Bir Türk Bir Müslüman asla böyle şeyler yapmaz.

tarihten beri yanlış yapan kötü şeyler yapana ermeni yunan denmesinin nedeni bu kadar aşağılık berbat bir millet.

|
    |
  • Yüzbaşı
    385 Mesaj

Bu ölenler türk askeri değilmi ?

|
    |
    CeyKalDa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    94 Mesaj
    çocuklarını Türk düşmanlığı ile büyüten milletten ne beklersin başka?

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,578
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.