Şimdi Ara

KARA BELA (Burak Aksak) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de fazla beğenemedim filmi. Kesinlikle kötü denemez ama bir şeyler eksik gibi. Seda Bakan, çok güzel bir kadın ama tam oturamamış sanki role. Yani bir metni ezberden söylediğini hissedebiliyoruz. Bir de bana fazla sahte geliyor, sahte değil de ciddiyetsiz de denilebilir. Kardeş Payı'ndaki deli dolu rolü kendisine oturmuştu, iyi bir komedi oyuncusu fakat o aradaki ince dramları hissettiremiyor. Burak Aksak, konu bütünlüğünü tam sağlayamamış sanki sürekli bir daldan dala atlama söz konusu. Yani karakterleri fazla içten bulamadım. Mesela Kudret'e ah be abim diyemedik. İlk defa ana teması aşk olmayan ve reel dünyadan bir senaryo denemiş. İyisiyle kötüsüyle izlenebilir bir film bence.

Tüm bunları bir yana koyuyorum palyaço konuşurkenki arkada beliren o gemi bir gün gelecek yazısı gözlerimi doldurdu. Hüzünlendim. Bir de gelin arabasının üzerinde L&M evleniyor yazısı gülümsetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mizuhara -- 21 Eylül 2015; 21:50:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk yarı fena değildi ama ikinci bölümde çok sıkıldım. "Çerezlik" bir film.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1881 kullanıcısına yanıt
    Leyla ile mecnun'u izlemeden. Burak aksak hakkında yorum yapman bile saçma iken sen resmen gömmüşsün.

Şu yaptığın yorum baştan aşaga bomboş bir yorum, senin şahsi yorumundur ama boş bir yorum.bu da benim şahsi yorumum. Burak aksak'in tarzını bilmediğin için böyle bir yorum yaptın muhtemelen,çünkü onu tanimiyorsun. Leyla ile mecnun 3.sezon olmamıştı, zoraki gidiyordu bitmesi gayet güzel oldu bu bir gerçek. Diğer projelerinin tutmamasinin nedeni ; her projelerine l&m havası ile yaklaşıyorlardı , l&m gibi görmeye çalışıyorlardı haliyle tutmadi. Absurd komedi dizilerinin belli bir ömrü vardır, gereksiz uzatinca yavan tad veriyor.

Gönderme yapmamalıdır diyorsun daha komik oluyor, diyorum ya sen Burak aksak'i tanimiyorsun. Onu Burak aksak yapan bu özellikler zaten.

Her 2sini de yaparsan cagan irmaksindir,cem yilmazsindir vs. Demişsin de , cmylmz'in pek yakında rezaletini izlemissindir herhalde. O da beceremiyor artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pabliato -- 22 Eylül 2015; 1:49:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

Leyla ile mecnun'u izlemeden. Burak aksak hakkında yorum yapman bile saçma iken sen resmen gömmüşsün.

Şu yaptığın yorum baştan aşaga bomboş bir yorum, senin şahsi yorumundur ama boş bir yorum.bu da benim şahsi yorumum. Burak aksak'in tarzını bilmediğin için böyle bir yorum yaptın muhtemelen,çünkü onu tanimiyorsun. Leyla ile mecnun 3.sezon olmamıştı, zoraki gidiyordu bitmesi gayet güzel oldu bu bir gerçek. Diğer projelerinin tutmamasinin nedeni ; her projelerine l&m havası ile yaklaşıyorlardı , l&m gibi görmeye çalışıyorlardı haliyle tutmadi. Absurd komedi dizilerinin belli bir ömrü vardır, gereksiz uzatinca yavan tad veriyor.

Gönderme yapmamalıdır diyorsun daha komik oluyor, diyorum ya sen Burak aksak'i tanimiyorsun. Onu Burak aksak yapan bu özellikler zaten.

Her 2sini de yaparsan cagan irmaksindir,cem yilmazsindir vs. Demişsin de , cmylmz'in pek yakında rezaletini izlemissindir herhalde. O da beceremiyor artık

Üslubun sokak kadını ağzı olduğundan detaylı cevap vermeyeceğim.

• Film kötü.Bana masal anlatma da iyi değildi.LM nin ekmeğiyle gidiyor.LM de olan şey sadece senaryo değildi.Oyuncu , senaryo ,Onur Ünlü hepsi birden ortak bir şey yapmışlardı.LM bitti artık her filminde bi doz verip gerisini koyvermesi hiç hoş değil.Kendi kariyerinide bitiriyor.

• Eh işte idare eder. 10/6.

Bir önceki film bana masal anlatma bundan çok daha güzel ve komik bir yapımdı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklentiyi çok yüksek tutarsaniz gülmeye bilirsiniz parca parca inceler iyidi güldük geldik şaheser yılın filmi olarak görmüyodum cerezlik merezlij eğlendik işte kamu spotuna koptum zabıta nın tripleri erdal bakkal çok iyidi sanarsininiz 40yıllık devlet memuru ,gaza gelip abartmasina kopuyorum

• 8/10 Bir dahaki Burak Aksak filmine kadar gidebileceginiz en iyi Türk filmidir. NET.

• Tırt

• Hiçbir zaman anlamadığım veya anlayamayacağım şey bu burak aksak denen adam neden sürekli yüceltiliyor? Adam Leyla ile mecnun'da sosyal medyada gördüğü şeyleri dizi aracılığıyla gönderme yapıyordu aklınca. Bu çok mu zor birşey? Tamamiyle ekşi sözlük komedisi yapan biri. Şimdi bu leyla ile mecnun denen dizinin fanları çıkıp "aaa süper diziydi olağanüstü diziydi sen anlayamışsan sen mizahdan anlamıyosun" falan diyecek onu da biliyorum ben söyleyeyim neyi beğendiğimi dizi olarak mesela Avrupa yakası'na birçok kez gülmüşümdür ama bunun yaptıklarıyla Avrupa yakasını karşılaştırınca inanılmaz samimiyetsiz bir mizah anlayışı var arkadaşın ve kim niye kolluyor bilmiyorum ama kendisini çok beğenmesi oldukça saçma geliyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-68F639DEB -- 30 Eylül 2015; 4:21:50 >
  • Anlayamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Milli İrade

Anlayamazsın.

kardeş bak espri yapayım barışalım bak espriye bak çay erdal bakkalda içilir ahahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: MichealCorleone

quote:

Anlayamazsın.

kardeş bak espri yapayım barışalım bak espriye bak çay erdal bakkalda içilir ahahahaha

Tabi ki orada içilir. Sen nerede içilmesini isterdin?

• quote:

quote:

quote:

Anlayamazsın.

Ben onu çok saçma sapan ve gereksiz bir espri olarak gördüğüm için söylemiştim ama neyse

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anlayamazsın.

Ben onu çok saçma sapan ve gereksiz bir espri olarak gördüğüm için söylemiştim ama neyse

Her cümleyi, her kelimeyi espri olarak değerlendirmeyin. Gülmenize, eğlenmenize bakın. Ha gülmüyorsanız size hitap etmiyor demektir. Başka dizilere yönelin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anlayamazsın.

Her cümleyi, her kelimeyi espri olarak değerlendirmeyin. Gülmenize, eğlenmenize bakın. Ha gülmüyorsanız size hitap etmiyor demektir. Başka dizilere yönelin.

Hocam komedi filmi çekiyorsa komik birşey beklemek mantıksız mı sence? Sonuçta burda çekilen komedi filmi sanki adam aksiyon filmi çekiyor macera filmi çekiyor da onu mu eleştiriyorum. Biraz sert çıkmış olabilirim ama cidden bu adamı hiç komik bulmuyorum aşırı gülenlere de hayret ediyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anlayamazsın.

Hocam komedi filmi çekiyorsa komik birşey beklemek mantıksız mı sence? Sonuçta burda çekilen komedi filmi sanki adam aksiyon filmi çekiyor macera filmi çekiyor da onu mu eleştiriyorum. Biraz sert çıkmış olabilirim ama cidden bu adamı hiç komik bulmuyorum aşırı gülenlere de hayret ediyorum.

Komedinin tanımını yap ona göre devam edelim sohbetimize.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anlayamazsın.

Komedinin tanımını yap ona göre devam edelim sohbetimize.

Hocam komedinin tanımını falan boşver de ben sana şunu söyleyeyim Türkçe çok fazla yan anlam içeren bir dil ve espriye oldukça açık hoşnut olmadığım şey böyle bir dilde böyle adamlara mecbur bırakılmamız benim bu herife kıl olmamın sebeplerinden biri diğer komedi tarzı filmlerinden ekstra bir şey yapmadığı halde bu kadar tutulması şimdi mesela komedi tarzı neye gülersin dersen mesela Pardon bence son yıllarda ki en başarılı komedi filmlerinden biriydi onu da söyleyeyim dipnot.

• Bana masal anlatma kadar olmasada gayet eglenceli filmdi.Bazı sahnelerde çok güldüm.

• İzledim,güzeldi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.