Şimdi Ara

Kar\Buz eritme yontemleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malumunuz kis bircok yerde bas gosterdi bilindik tuz haricinde yollari acabilecegimiz harici yontem ve metotlariniz var ise bu konuda paylasalim hepimiz yararlaniriz.

not: 2 gundur dagin basinda mahsurum

• Camel Tropy'de görmüşsünüzdür. Çamurdan falan geçmek için bazen tekerleklerin üzerinden geçeceği aluminyum raylar kullanıyorlar.
    Bunlara benzer bir şeyler (kalas vs gibi) bulursanız 4 tane belki çok sıkıntılı yerleri bunlarla geçebilirsiniz.
  • Karlar eriyecek başka çözüm yok
  • Buyukcekmece tarafinda yasayanlar belki bilir Arel universitesinin orada Tepekent var sozde site ve yollarda belediye yonetmeliginde ancak gel gorun ki 3 gundur isim var ne bir belediye otobusu geciyor 3 gundur ne de arac bugun kurekleme girisiminde bulundum bel agrisi cikti kapi ya kadar 20 metrekare alani temizlemek zaten olum gibi yollara tuzda atmiyorlar oylece kapali arac gecmeyince iyice berbat durumda. Zincir bile ise yaramadi o derece.

Site icerisi en az 1 km cikisa kadar yollar boyle. Sonrasi gene iyidir heralde ancak catalca tarafi gercekten berbat
  • arkadaşlar kamelya çatıları için araştırma yaptım şişlide bir yeri aradım fiyat aldım %50 indirimli kamelya çatı kar eritme sistemi sadece bir kamelya için 3-4 bin tl arası fiyat verdi kamelya zaten kaç para ki

neyse lazım olan şey 10 derece ye kadar ısı yayacak tarz rezistans ve ısı kontrollu bir ac/dc çevirici
    yarımcı olursanız sevinirim.
    Kar\Buz eritme yontemleri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.