Şimdi Ara

Kaputtaki Taş İzleri Hk. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: alistar

bende de kırmızı astra var. onun da kaputta bayağı bir taş izi var.
    opelin boyası ince midir nedir, ufak bir taş çarpsa bile hemen iz kalıyor.
    başkalarının arabalarına bakıyorum, nokta kadar taş izi yok.
    Dediğiniz gibi muhtemelen boyası ince. Arabamın kaputunu görseniz, harita gibi oldu.
  • Ben megane 2 araç almıştım. Kaput, ön tampon, arka tampon ve bagaj kapağını boyattırdım arabanın. Çünkü çok yıpranmış ve beni rahatsız ediyordu. Satarkende aracın boyanırken resimlerini paylaştım, sattım geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence folyo kaplat daha mantıklı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • El-Kira kullanıcısına yanıt
    Özellikle otobüs kamyon kamyonet gibi çift tekerli araçlara mesafeli gitmek gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F997573F0

Cevaplarınızı bekliyorum.
    rötus boyasını aracın orijinal renginde değil şu an üzerinde görülen renginde yaptırman lazım. amele işi fırça ile değil tek kıl fırça ile sürersen daha iyi olur. olmuş bitmişe yapılacak bir şey yok. o öyle kalacak. boyatırsan değeri düşer,hatta satamazsın. piyasa ölücü dolu. adam tamponda çizik var diye 2bin lira kırmaya çalışıyor.
  • benim araçta da vardı
    serviste kıl fırça ile boyadım bi güzel
  • Boyatıp tertemiz binin kendini zeki zanneden alıcılar var bir kere kaza olsa kaputta işlem olması gerekir veya değişmesi gerekir işlem görmesi için sökülüp takılması gerekir ön panel şasede eğrilik olması gerekir bunlar eksperde çok rahat çıkar zaten ön tamponun veya ızgarann değişmesi gerekir plastik darbede kırılır sonuçta boyadan dolayıda arabayı almazsa gidip sıfır araba alabilir veya piyasanın üstünde rakamlar vererekte alabilir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.