Şimdi Ara

Kaptanlık ve Boy

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben dgs ile deniz ulaştırma işletme mühdendisliğine geçmeği çok istiyorum bunun için çalışıyorum boyum 1.60 :(
    bazı üniversitelerde boy 1.65 1.66 felan ktü de 1.60 piri reis de yakın doğu da felan boyum tutmuyor askerlik polislik gibi bundada çok boya takıntı yapıyorlarmı sağlık yönünden hiç bir sıkıntım yok çocukluğumdan beridir spor yapıyorum boks muay thai felan en çok istediğim mesleklerden bir tanesi hani olurya çok çalışırım kazanırım ama boy tutmaz araştırdığıma göre birtek boyum ktü de tutuyor
    yani sorduğum soru şu boyu çok takarlarmı mülakatlarda polislik askerlik gibi

• Polislik ve askerlikte boy olayı kırmızı çizgi gibi bir şey hocam o yüzden eleyebilirler.
  • Yani deniz ulaştırma işletme mühendisliğinde de elerlermi ve birde boyu okuldamı ölçüyorlar yoksa hastaneye gidipmi ölçtürüyoruz şimdiden teşekkür ederim hocam
  • Theimam5 T kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim okulda ölçüyolar hocam boy ve kiloyu.Denizcilikte boydan dolayı elemezler.Zaten yetkili hastanalerden ''gemi adamı olur'' raporu aldıktan sonra okul mülakatında elenme pek olmuyor diye duydum forumda.
  • Cevaplarınız için çok teşekkür ederim hocam son sorum var başınızıda ağrıttım okullarda yaş sınırıda var mesela ktü en fazla 21 diyor bu yaş sınırı sadece liseden direk kazananlar içinmi geçerli dgs den kazananlar için başka bir yaş sınırımı var
  • Theimam5 T kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum ama kesin bir bilgim yok hocam malesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.