Şimdi Ara

Kapsamlı Yabancı Dizi Tavsiye Konusu ///170'den fazla dizi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
203
Favori
219.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • chuck izlemeyen varsa kesinlikle tavsiye ederim hayatta izlenmesi gereken en iyi dizilerden biri bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Merlin, My Name is Earl, Camelot listemde vardi cok mu kotu bunlar. Ozellikle My Name is Earl'e iyi diyorlardi

my name is earl ü kesin izle pişman olmazsın
  • battlestar galactica daha iyi bir yerde ve daha açıklayıcı olmalı
  • İlgi alaka ve yorumlar için teşekkürler.

Tavsiyeleriniz şablon bakımından olduğu sürece tavsiyelerinize göre konuyu detaylandırıyorum.Dizi açıklamalarını detaylandırmaya yeni başladım.Dizilerin bulunduğu kategoriler benim yorumum ,gözlemim ve kanaatim olduğu iin sizin kanaatlerinize göre değiştiremem malesef yoksa ayrı kategorilerde olmazdı bu sayfa ki diziler.
  • Nikita güzeldir tavsiye ederim.Finaller bitsin başlayacağım diziler;Son Of Anarchy,Dexter,O.Z.Bunlar olumlu,güzel tepkiler almış kanımca.Ayrıca Revolutions'ı göremedim sanki listede.
  • Californication'ı da listeye ekleyebilirsin , izlemeni öneririm.
  • Extras
    Life on Mars
    Black Books
    An Idıot Abroad
    Life's Too Short
    Perception
    The Adventures of Sherlock Holmes

bunları da ekleyebilirsiniz.
  • yeni konu yeni gördüm süper castle izliyorum son zamanlarda sadece güzel 10 üzerinden 7 alır benden izlemeniz tavsiye
  • Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar önerilen diziler dışında zaten öyle iyi dizi kalmadı piyasada yenileri de çekilmiyor malesef.yayınlananlarda ya da diziyi geçen yıl bitirdile ya da 1-2 sezonları kaldı .
  • güzel konu
  • Justified'a başladım bugüne kadar neden başlamadım diye kendime sordum oyuncular ve yaptıkları oyuncunluklar harika.O kadar renkli karakterler varki dizide sadece olaylara karşı reaksiyonlarını görmek için bile izlenebilir
  • Emek vermiş adam. Helal olsun
  • emek var sonuçta
  • Emeğin için teşekkürler, değerlendirme olayı ise tamamen subjektif bir olaydır...
    Şimdi sana göre iyi/kötü olan şey bana göre tam tersi olabilir.
    Mesela My name is Earl bırak izlenmemeyi direkt listenin en başına koyarım.
    Rizzoli and isles'ı listede göremedim. Gerçi ben yaşlandım belki gözümden kaçmıştır.
    Mentalist'te benim favorilerimden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

Emeğin için teşekkürler, değerlendirme olayı ise tamamen subjektif bir olaydır...
    Rizzoli and isles'ı listede göremedim. Gerçi ben yaşlandım belki gözümden kaçmıştır.

Eskilerden var ama kimse ilgilenmez diye yazmadım.
  • quote:

Emeğin için teşekkürler, değerlendirme olayı ise tamamen subjektif bir olaydır...

Ama genel olarak arkadaşın söylediği gibi tabii ki de renkler ve zevkler tartışılmaz ama mesela Ajdar mı daha iyi Tarkan mı gibi bir şey ortaya çıkabilir.
    Örnek çok saçma bir örnek oldu ama böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glaber

quote:

Ama genel olarak arkadaşın söylediği gibi tabii ki de renkler ve zevkler tartışılmaz ama mesela Ajdar mı daha iyi Tarkan mı gibi bir şey ortaya çıkabilir.
    Örnek çok saçma bir örnek oldu ama böyle

yok yahu herkes fikirlerini kişilerin zevklerine hakaret ederek karalamadığı sürece ben sorun yapmam.Tartışmaya açığımdır ama karşıdakinin bilgisini aşağılayarak değil.
  • Game Of Thrones bence yanlış kategoriye konulmuş.
    Tarih,savaş kategorisinde olmalıydı.
  • The Vampire Diaries kesinlikle izlenmeli.Ben böyle oyunculuklar,böyle bir kurgu görmedim.İlk bölümler gençlik dizisi sanıyorsunuz ama sonra hikaye derinleştikçe çok bağlıyor kendinde.
  • Usta dizileri kesinlikle falan gibisinden ayırman hiç hoş olmamış bence. Bakıyorum şimdi Fringe e izlenmeli yazmışsın. Fringe in f sine yanaşamayacak kalitede olan diziler var onlar içinde aynı şeyi yazmışsın. Fringe türünün tek örneği. Kel adamlar ve Walter bishop olarak özetlemen ayrı bir bilmece. True Blood ın İzlenebilir olup. Vampire Diaries in İzlenmeli olması yine beni benden aldı başka yerlere götürdü. Heroes, 4400 e de izlenebilir demişsin bide onların yanında misfits gibi traş bir diziyede izlenmeli demişsin olmamış. Buraya dizi aramak için girenlerin dizilerin yanlarındaki açıklamalarla yetinebileceğini de zannetmiyorum. Ayrıca bütün dizilerde oyunculuk iyi. Bence dizileri türlerine göre ayırman da yeterli olurdu yinede emeğin için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.