Şimdi Ara

Kaportayı yaptırmadım, Artık taksicilere ben dalıyorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
4
Favori
17.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
287 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helal olsuuuuuuuuuuuuuun.

• topaz42 kullanıcısına yanıt

sende bana iftiracı diyerek bana iftira atıyorsun o zaman.

• Kaportayi yaptirmasanda ayni davranislarla taksiciler yine senden kaçardı.

O adam icin zaman para demek taksinin 1 gun yatmasi en az 2 bin zarar senin arabayi komple boyatsan o parayi istemezler.

Bu durum bombaci mulayimi hatirlatti bana olecegini öğrenince atar yapiyordu millete ve korkutuyordu.sen gibi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim bi arkadasin basina gelmisti insallah senin basina gelmez.

Kaza yapiyor yuzde 100 taksici kusurlu. Taksici gayet kibar bir sekilde gecmis olsun ozur dilerim vs diye yaklasiyor. Sonrada diyorki gelin hava soguk durakta hem size cay ikram edeyim hemde tutanagimizi orada tutalim.

Bizim arkadasta tamam diyor ve gidiyorlar duraga. Orada tutum ve tavir degisiyor. Taksici tutanagi bizim arkadasi hatalu gosterecek sekilde duzenliyor. Bi guzelde silah cekip kafasina dayiyorlar bizimki de el mahkum imzaliyor.

Yani diyecegim o ki bu sahislarin hayati trafikte,kazada ,tutanakta vs geciyor.

Kaportayi yaptirmadim eki eki ne zekiyim diye gezerken ayni senide carparlar sana 10 tampon masrafi cikarirlar. Hergun saka gibi cinayet ,dolandiricilik vs haberleri cikan bu ulkede siz neyin kafasini yasiyorsunuzda boyle ipsiz sapsiz adamlari kazaya zorlayip kafa tutuyorsunuz anlamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Klise Adam

Bizim bi arkadasin basina gelmisti insallah senin basina gelmez.

Kaza yapiyor yuzde 100 taksici kusurlu. Taksici gayet kibar bir sekilde gecmis olsun ozur dilerim vs diye yaklasiyor. Sonrada diyorki gelin hava soguk durakta hem size cay ikram edeyim hemde tutanagimizi orada tutalim.

Bizim arkadasta tamam diyor ve gidiyorlar duraga. Orada tutum ve tavir degisiyor. Taksici tutanagi bizim arkadasi hatalu gosterecek sekilde duzenliyor. Bi guzelde silah cekip kafasina dayiyorlar bizimki de el mahkum imzaliyor.

Yani diyecegim o ki bu sahislarin hayati trafikte,kazada ,tutanakta vs geciyor.

Kaportayi yaptirmadim eki eki ne zekiyim diye gezerken ayni senide carparlar sana 10 tampon masrafi cikarirlar. Hergun saka gibi cinayet ,dolandiricilik vs haberleri cikan bu ulkede siz neyin kafasini yasiyorsunuzda boyle ipsiz sapsiz adamlari kazaya zorlayip kafa tutuyorsunuz anlamiyorum.

Kim nereye kaçıyo reis. Adamına göre muamele yapıyo herkes. Tutanın elinden kimse kaçamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Her zaman söylerim Türkiye'de iyi araba haramdır. Sıfırı zaten geçtim ikinci el alırken bile kılı kırk yararak aldığınız boyasız aracınızın hasar görmeme ihtimali %6'dır. Ergen olur, sarhoş olur, çakal olur, öküz olur, concon olur, kezban olur muhakkak size bulaşır ve aracınızın orjinalliği bozulur.

Marka modele karar verdiyseniz o aracın 8 takla atmış versiyonlarını yarı fiyatına alın yollarda otoparklarda özgür olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Allah herkesi dürüstlerle karşılaştırsın.

İstanbul Otogarı'nın üst tarafında Bauhaus'un olduğu yer genelde acemi şoförler için mükemmel bir alandır. Hatta imtihanlar bile orada yapılır. Bir hafta sonu ailem ile oraya gittik. Arabayı parkedip kaldırıma oturduk. Otogarı tepeden seyrediyoruz. Gelip giden otobüslere bakıyoruz.

Aniden bir patırtı oldu. Baktık. Bir tane Renault Clio geri geri gelmiş. Bizim arabaya vurmuş. Tamponda küçük bir çatlak meydana gelmiş. Vuran kişi, adamın hanımı. Ehliyeti bile yok. Adam eşine araba sürmeyi öğretiyormuş. Adam, frene baaaas, arabaya vuracaksın derken kadın panikleyip bizim arabaya vurmuş.

Adamla anlaştık. İsmini, telefonunu verdi. Ayrıldık.

Bundan sonra olanlar şöyle. Bazıları dedi ki: Tampona tekme at. Çekiç vur. Balyoz vur. Tamponu kır. Dağıt. Çatlak büyüdü dersin. Tamponu yeniden yaptır. vs. vs.

Ben de kaportacıma gittim. Dedim ki: Birisinin arabasına vurdum. Tamponu çatlattım. Bu çatlağı giderebilir misin. Gideririm dedi. 80 TL tutar dedi. Yaptırdım. Adam da hesabıma 80 TL'yi yatırdı. Olay kapandı.

Kazayı ben yaptım dememin sebebi: Adama da fazla ücret çıkmasın diye. Kaportacı zaten alacağını aldı.

Takdir ettim. En doğrusunu yapmışsınız.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.