Şimdi Ara

Kapora göndermek(Kamu spotu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=Pmj0VQDLSzA&feature=youtu.be

Türkiye'de Dolandırıldım! Diye ağlayanların büyük çoğunluğunun aslında DOLANDIRAMAMIŞ olduğu gerçeği...

Silkme ve koparmada dünya lideriyiz...

• yozgat

• Hocam herhangi bir il ile alakası yok konunun, asıl konu açıklamayı bile okumadan 2 bin lira göndermeyi kabul etmek hatta söz aldım bak başkasına satma diye yalvarmak... İronik
  • Aynen öyle,
  • Rengide kırmızıydı çok da güzeldi fiyatı görünce aklımı kaybettim açıklamayı okudum okumadım arası hemen telefona yapıştım evet beni keklediniz :D
  • Adam hakli araba kirmiziymis
  • Abi bizim türkler cidden anormal kişiler ya
  • Karşısında polis olmasa kurgu diyeceğim, kaporta yollamaya çalışan kişi de nispeten düzgün bir Türkçe ile konuşuyor, pek başımıza gelen bir şey değil araç satarken
  • arabanın fiyatını görünce hemen dedim hızlı hızlı arayım :) ya biz neden böyleyiz eminim elde telefon 7-24 aralıksız araç kovalayan tiplerden biridir bu arkadaş %90 al-sat çı ayrıca birde burdan şu sonuç çıkıyor ilanda büyük çoğunluk açıklamayı okumuyor satırlar dolusu destan gibi yazan dede korkut hikayesi anlatan arkadaşlara selam olsun yapmayın hatta hasar kaydı exper raporu direk paylaşın yeter

• Videoda görüldüğü üzere bu tip dolandırılan insanlar hep 100 binlik aracı 80'e düşürmeye çalışan sazanlar.Adam ne diyor.Ucuz görünce hemen aradım.Okumadım.

Zamanın en hızlı dolandırıcı Sülün Osman: Hayatım boyunca beni dolandırmaya kalkışmamış tek bir kişiyi dolandırmadım.Demişti.

Benim dolandırdığım insanlar dolandırıcıydı aslında. Yani bana yaklaşma sebepleri beni dolandırmaktı. On tane bilezikle geliyorum adamın önüne akşam vakti. Kuyumcunun kapısındayız ve dükkan kapalı. Karımın hastalığını anlatıyorum, acilen bilezikleri bozdurmam gerektiğini, o an nöbetçi eczaneye gidip hastaneden istedikleri ilaçları almamın şart olduğunu söylüyorum falan.

Hakiki olsalar bileziklerin fiyatı bin lira. Diyorum ki 300 liraya ihtiyacım var. Paranın gerisi umurumda değil, yeter ki karım ameliyat masasında kalmasın. Adam sabah kuyumcuya gidip bilezikleri bin liraya bozdurabileceğini ve birkaç saat içinde havadan 700 lira kazanacağını düşünüyor. O arada benim ayakçım da ortaya çıkıyor ve o almak istiyor bilezikleri. Telaşlanıyor adam kazanç imkanı kaybolacak diye. 300 lirayı verip alıyor bilezikleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrettin_79 -- 24 Kasım 2020; 12:1:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.