Şimdi Ara

Kapitone kayak montu (tchibo)--stok bitti--- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
6.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Small alsam pişman olur muyum. K18 koduyla 155'e düşüyor.
  • teşekkürler hediye amaçlı kaptım bir tane,
    vakıfbank 150 tl üstü alışverişe 10 tl puan yüklüyor(uygulamadan katılmak lazım) + avantajix, 132 tl ye fena değil gibi sanki :)
  • Mağazada aynı fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tekrardan stoğa girince arkadaşımada 1 adet S beden aldırdım avantajixinide ben kaptım.. :)
  • Mont geldi. "150 Liraya" daha iyi olamazdi sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XL alsaydım iyiymiş ama XXL için de giyilir.
  • üç f Ü kullanıcısına yanıt
    Foto eklermisiniz

• Ürün geldi, gerçekten sıcak fırsatmış, kaliteli...

Ancak M beden sipariş vermiştim, 1,80 boy-70 kg için. Geniş omuzlu olmama rağmen sanki bel tarafından falan bol geldi biraz.

Elinde S beden olup da, M ile değiştirmek isteyen olursa takaslayabilirim. Eşim oldu falan diyor ama ben dökümlü sevmem, dar olması lazım.
  • Geçen yıl 67 tl ye aldığımız 3ü 1 arada mevsimlik montlardan tecrübeliyiz..
    1.78 boy 80 kg biriyim S aldım
    kesinlikle 1 beden küçük alınmalı tchiboda..
    mobilden giren arkadaşlarıda düşünerek resimlerin boyutunu küçük tuttum.. tüm resimlerin toplamı 1,20 MB korkmayın açmaya :)
    yalnız eli koldan tam çıkarırken şu bilardo eldiveni gibi termal bir eldiven çıkıyor onu giymek zorunlu tek sıkıntısı o..
    140 tl ye bu kalitede büyük outdoor markaları satıyor.. montun gerçekten ederi 200 ve üzerinde..
    soğuk testinide yapmak lazım kaz tüyü değil ama içinde kaz tüyü yumuşaklığında bir malzeme var (POLIAMIT) olabilir.
    edit ilanı kaldırmışlar zor buldum iç malzemesi %100 poliamit (yalıtımda kullanılan iyi bir malzemedir)

Montun iç tarafında ekipman ceplerini gösteren küçük logoları var
    kulaklık cebi
    kar gözlüğü cebi
    telefon cebi
    4 çıtçıtlı lastikli bir bel kemeri var

Dış tarafında 2 fermuarlı cep
    göğüste fermuarlı 1 outdoor cep
    sol kolda fermuarlı 1 outdoor cep

kapüşon stoperleri var
    etek kısmındada daraltma stoperleri mevcut

Mont için ilk izlenimlerim sanki güven vermedi ince gibi geldi biraz ama iç malzemesinin poliamit olması iyi kaz tüyü performansı alınıyor bu malzemeden bir polar üzerine giyilebilecek bir mont çok hafif insanı daraltmıyor ben beğenmesemde termal eldiveni aslında iyibişey kolun içine toplayıp eldivensiz bir koruma sağlamak mümkün.. fonksiyonel olarak kayak montu olabilir ama günlükte kullanılabilir..

Kapitone kayak montu (tchibo)--stok bitti---
    Kapitone kayak montu (tchibo)--stok bitti---Kapitone kayak montu (tchibo)--stok bitti---Kapitone kayak montu (tchibo)--stok bitti---Kapitone kayak montu (tchibo)--stok bitti---Kapitone kayak montu (tchibo)--stok bitti---Kapitone kayak montu (tchibo)--stok bitti---Kapitone kayak montu (tchibo)--stok bitti---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 17 Kasım 2018; 17:15:32 >

• snl_ S kullanıcısına yanıt
    1 beden küçük alınması yönündeki tavsiyeyi deneyip, görmüş olduk :)

10 gün içinde S ile takas yapmak isteyen olursa, takaslarım. Veya alamayıp da kaçıran olduysa kargo vs. karşılanmak suretiyle devredebilirim. Belki de eşe dosta hediye ederim. Bilemedim :)
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    Hocam ele geçen yeri terzide kestirip tekrar diktirin

Severek takip ediyorum sizi yorumlarınız bilgi içeriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim mont da geldi. Aldığım en yüksek fiyatlı mont olmuş oldu. 75 liraya aldığım kolları suni deri defacto montum daha güzel bana göre.

Soğuktan koruyorsa sorun yok ama o hissi vermedi ilk etapta.

Fonksiyonel mont isteyenleri memnun eder.

Kapüşonun ve belin lastikle daraltılabilme özelliği güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim montta geldi hoşuma gitti fakat S beden almıştım hafif büyük oldu birazda üzerime otursun istiyorum isteyen olursa S beden gonderebilirim yoksa iade edeceğim.

• Ben slim fit biriyim M düşünüyordum ama herkes bol geliyor dediğine göre S beden satmak isteyen olursa talibim pm atabilir

• arkadaşlar ben monttan aldım, isteyene aldığım fiyattan satabilirim.

S beden, bana 155 civarı bi fiyata geldi aynı tutardan Bursa içi elden teslim edebilirim.

beden olarak baya büyük 175 boy+ 70 kg ım ve S beden büyük geldi
  • Bu fiyata eder mi bilemem ama bana biraz ince geldi. El kısımlarındaki şeyi rahatsız olan kesebilir çok rüzgarlı bir yerde olduğum için benim hoşuma gitti. Orta bir yağmurda 20 dakika yürüdüm sorun olmadı yoğun yağmurlarda suyu çeker gibi geliyor. Kolları biraz fazla bol bana göre. Sıcak tutma konusunda içine polar giyerek kullanıyorum daha iyi oluyor. Tek başına biraz yetersiz gibi. Aşırı rüzgarlı bir yerdeyim polarla giydiğimde hiç usumuyorum.

• L alip xl ile degistirmek isteyen varsa pm pls

• Onlina alıp, mağazaya ürün iade eden oldu mu hiç aramızda ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.