Şimdi Ara

Kapı sacı değişim mi, tamir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
32.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam benim arabada sağ ön kapı sacı degişmiş yazıyor serviste arka kapı komple degişmiş yazıyor arada da iki kat rakamlar söz konusu.
    Fotoğraflarına ulastım dedikleri gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q6600

hocam benim arabada sağ ön kapı sacı degişmiş yazıyor serviste arka kapı komple degişmiş yazıyor arada da iki kat rakamlar söz konusu.
    Fotoğraflarına ulastım dedikleri gibi
    Olabilir, aracınız "orjinal yedek parça olarak sadece " kapı sacı " veren bir marka model ise " normal olan durumdur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçla güvenlik alakasız da, değişim daha iyi olur.

Fotoğrafınız varsa, dürüstseniz değişimden para kırcak 3 5 çakal zaten almasın. Yeni her zaman yenidir.

• yukarıdaki yorumu etiketlicektim yanlış oldu hiç bir servis demiş arkadaş, olabiliyor bende araştırarak almıştım. değişen benim için önemsiz yeni olması ve orjinal olması daha iyi
    her tarafı macunlanmış ve zamanla çatlıcak bir tamirden çok değişen olsun daha iyi. Sol çamurluğa motor vurdu 200tl düzeltirdim çok pişman oldum orası dalgalı duruyor orjinal parça boyayla 500tl geliyordu yapmadığım için çok pişman oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q6600

yukarıdaki yorumu etiketlicektim yanlış oldu hiç bir servis demiş arkadaş, olabiliyor bende araştırarak almıştım. değişen benim için önemsiz yeni olması ve orjinal olması daha iyi
    her tarafı macunlanmış ve zamanla çatlıcak bir tamirden çok değişen olsun daha iyi. Sol çamurluğa motor vurdu 200tl düzeltirdim çok pişman oldum orası dalgalı duruyor orjinal parça boyayla 500tl geliyordu yapmadığım için çok pişman oldum.
    Aynı fikirdeyim, bolca macun çekilip dalga içinde kalacağına değişsin yenilensin daha iyi, kaldı ki yeni nesil araçlar keskin hatlara sahip, parçayı düzeltmek te zor , boyacıların köşe kıvrım ve kavisleri , macun-zımpara ile ortaya çıkarması da zor

Randiman vermez , kaldı ki en ufak esnemede çatır çatır çatlar

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.