Şimdi Ara

KAPI KAPI DOLAŞAN SATICILAR(Tecrübeliler konuya bekleniyor)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce kapıya bir satıcı geldi çamaşır makinesine bi top atıyorsunuz 4 sene boyunca o topla yıkanıyor çamaşırlarınız dedi ücretsiz dağıtıyoruz blaa blaa dedi bende dinliyorum.

İyi dedim öğrenci evi madem alayım. Alcakken bunların içinde hediye var en ucuz hediye 600 lira vs dedi ama çıkarsa 100 lira nakit bagış yapacaksınız dedi iyi bari çıkarsa satarım diye düşündüm(Şuan kazıklandığımı düşünüyorum) adam bi açtı kutuyu tommy hand saat çıktı içinden anlatımına bakarsak tommy hılfiger gibi anlatıyor. Yok nabızla çalışıyor yok boyle şöyle kıytırık bir saat verdi.(İsterseniz ss atayım almak isteyen olursa) bende gittim o çamaşır topun hatrına 40 lira verdim adama.

Kardeş bu boyle olmaz kalan 60 lirayı ben cebimden ödemem dedi bende tüm paramı verdim dedim. En baştan konuştuk 100 lira verceksiniz dedi. Bende iyi dedim akşam gel bu saat dedigin gibi 600 lira ediyorsa 400 ü senin dedim akşam geri gelcek sizce neyapmalıyım ?

• Neden 100 tl istiyor onu anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarışın Genç

Neden 100 tl istiyor onu anlamadım.

Onun gibi ögrencilere hayır parasıymış yani 500 lira hediye veriyoruz 100 lirasınıda bize bagışla ama 500 hediye diye bişey yok
  • Kapıya gelen satıcılara yav he he çekip gönderiyorum

• yemişsin zokayı maalesef adam daha geri gelmez o saatte zaten 5 tl ben bi konu açmıştım aynı şeyle alakalı

http://forum.donanimhaber.com/m_60465956/tm.htm

Not:.Exe-lance eski profilim
  • Yapma bee

• quote:

Orijinalden alıntı: AlpiNeT11

yemişsin zokayı maalesef adam daha geri gelmez o saatte zaten 5 tl ben bi konu açmıştım aynı şeyle alakalı

http://forum.donanimhaber.com/m_60465956/tm.htm

Not:.Exe-lance eski profilim

Desene 40 lira adama kaldi. Banada nabizla calisan ama verdiginde halen calisiyor olan saat kaldi.

Kendimi affetmiycem :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.