Şimdi Ara

KAPI FİTİLLERİ NEDEN BUKADAR PAHALI!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
5
Favori
97.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bmw 3.20i E36 kapı fitilleri önler 200x2 Arkalar 250x2 yani 900 lira yalan olacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asigol

Bmw 3.20i E36 kapı fitilleri önler 200x2 Arkalar 250x2 yani 900 lira yalan olacak gibi.

benim aklımda şöyle oyalanmak için e36 topalamak vardı ağır motor indir kaldır işlerini ustada diğer işleri kendim yaptığımdan ucuza mal oluyor.

yedek parça fiyatlarına baktım dedim e36 toplamak için em zaman hem para bol olması lazım oyalanmak için bu işe girilmez.

uno aldım komple motor yaptırmak 900-1100 tl arası

• konu hort olsun. İnfiniti ama nissanla aynıdır uymlu kapı fitili bakıcam. Uyumlu olabilecek fitiller, modeller var mı aklınızda

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr_jayjay

konu hort olsun. İnfiniti ama nissanla aynıdır uymlu kapı fitili bakıcam. Uyumlu olabilecek fitiller, modeller var mı aklınızda
    Yok.

• Prozacc kullanıcısına yanıt
    arkadaş toyota corolla 2005 hb gövde ve kapı üzeri fitiller lazım + cam fitilleri özellikle ön camlar azıcık cam açıldığında tangırtı sesi geliyor ve lastikleri sıkıştırıyor.yardım edebilirmisin?ACİL..
  • Bir kaç aydır foruma girmiyordum , bildirim de gelmediği için göremedim üzgünüm.

Şuraya yazayım ben , en azından birileri görüp faydalanabilir.

Araçların CAM / KAPI fitilleri , silikonları , kenar köşe zımbırtıları , cam su tutucuları vesaire tamamen oto camcılarda mevcuttur. Servislerde 500-600 TL ye fiyat biçilen fitilleri 80-100 TL ye OTO CAMCILARDAN temin edebilirsiniz. Hangi şehirdeyseniz o şehirdeki camcıya gidin. periyodik rutlarla fitil dağıtan firmalar ürün tedariği yapıyorlar. O an ellerinde yoksa bile kısa zamanda mutlaka temin ederler.

Yan sanayi muhabbetini de anlatayım.
    Türkiye'de fitilleri üreten 10 civarı fabrika var. Bunlardan bir tanesi oldukça büyük(BMV/Mercedes) gibi devlere orjinal tedarik sağlıyor. Kalite bakımından hemen hemen hepsi belli bir çizginin üstündeler. Çok alt kalite ürünleri de ustalar almazlar. Esnaf adamlar sonuçta , yarın yüzleri kızarsın istemezler.Ayrıca Türkiye otomotiv yan sanayide dünyada ilk 3 e rahat girer , kaliteli işler yapıyorlar.O yüzden Türkiye'de yan sanayi ürünlere kesinlikle güvenin...

• Prozacc kullanıcısına yanıt
    yüzleri kızaran esnaftan sonrasını okumadım
  • 2007'de de pahalıymış şimdi de pahalı değişen bişey yok
  • benim 30 yasındaki aracında kapı fitilleri paramparça. bırakın 100 ü 50 den sonra rüzgar sesi alıyor felaket. parcacılar bulamassın diyor. oto camcılara soracağım
  • Fitillere serum hortumu uygulamasını bilmeyen varsa kısmen fayda sağlayabilir YouTube da araştırsın ezilen deforme olan kısımlarda ise yarar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    "Esnaf" olanlardan bahsettim , onca esnafın arasında insansılara denk gelmek de kişisel şanssızlık diyelim... Güvenecek kimseniz yoksa hayatınızı gözden geçirmenizi tavsiye ederim.
    Her neyse , konuyu karıştırmayalım.
  • konpolkimya.com.tr kapı fitillerinde adrsiniz.irt. 530 649 11 38

her türlü kapı fitili bulunur

• zigontasarım Z kullanıcısına yanıt

Birebir aynısını yapamıyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.