Şimdi Ara

kapı çitasını nasıl yapıştırabilirim? (fotoğraflı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar, arabanın sağ arka kapı çitası ön tarafından açıldı.bende bali ile yapıştırmayı denedim fakat başarılı olamadım.fotoğrafki yeri yapıştırıcam fakat sağlam bir şekilde ne ile yapıştırmalıyım bilmiyorum.bu konuda önerisi olan var mı?
    yalnız önümüz kış, yağmur ve kar görünce eski haline dönmeyecek bir yapıştırıcı olması lazım.

• Servislerin yada sanayideki tamircilerin kullandıkları "siyah silikon" var, onu kullanırsanız yapışabilir.

(Adını bilmiyorum ama nalburlar ve yapı marketler bilir.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Servislerin yada sanayideki tamircilerin kullandıkları "siyah silikon" var, onu kullanırsanız yapışabilir.

silikon veya çift taraflı silikon bant ile deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

Alıntıları Göster
    Japon yapıştırıcısı + karbonat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Servislerin yada sanayideki tamircilerin kullandıkları "siyah silikon" var, onu kullanırsanız yapışabilir.

cam silikonu,eski clio 1 aracimda sol kapi contasini yapistirmistim eskisinden saglam olmustu kuruyunca kaya gibi sertlesiyor
  • Japon denemeyin riskli ...aklima ilk gelen bally ...siyah silikondan olur...
  • quote:

Alıntıları Göster
    @Panthér
    siyah silikonu bir yerden duymuştum sen söyleyince aklıma geldi şimdi.yarın nalbura uğradığımda sorucam eğer varsa alırım denerim.sonucu da burada paylaşırım.

@ozgur_gs_91
    çift taraflı silikon bantı ilk defa senden duydum özgür kardeş.yarın onu da sorarım eğer dediğin daha güçlü ise onu satın alırım.

@Jipena
    çitanın alt tarafındaki iz japon yapıştırıcısının eseri :) daha ona elimi sürmem.

@flyer_mig
    internetten baktım da cam silikonu ile siyah silikon aynı heralde.

bu arada cevaplar için hepinize teşekkür ederim.iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanBalık

Japon denemeyin riskli ...aklima ilk gelen bally ...siyah silikondan olur...

japonu kardeşim denedi çitanın alt tarafını berbat etti.baliyi de denedim o da kendiliğinden açıldı.çoğunluk siyah silikon diyo büyük ihtimal onu alıcam heralde
  • Çift taraflı bant al, sorunu kökden çöz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

Buyur, buradan sana en uygununu seçersin artık.

http://www.hepsiburada.com/liste/cift-tarafli-bantlar/department.aspx?categoryId=20024848

hocam çift taraflı banda su değdiğinde kötü olmaz mı?
  • docs kullanıcısına yanıt
    Kapı çıtasını yapıştırdığın zaman su girmesi imkansız zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: docs

quote:

japonu kardeşim denedi çitanın alt tarafını berbat etti.baliyi de denedim o da kendiliğinden açıldı.çoğunluk siyah silikon diyo büyük ihtimal onu alıcam heralde

Plakaları yapistirirken kullanilan silikonlar var bi bak nete, onlardan al....
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

Kapı çıtasını yapıştırdığın zaman su girmesi imkansız zaten.

öyle diyosan internetten araştırayım onu aklıma yatarsa çift taraflı bant alırım.yorum için teşekkür ederim iyi geceler :)
  • docs kullanıcısına yanıt
    Hayırlı geceler.
  • quote:

quote:

quote:

Plakaları yapistirirken kullanilan silikonlar var bi bak nete, onlardan al....

http://www.****.com/forum/index.php?topic=4386.0

burda siyah silikon önermişler hocam.
  • Jipena kullanıcısına yanıt
    Japon Yapıştırısı plastiği eritebiliyor.

En azından plastik pardak japon yapıştırıcısı üstüne de su koyunca eritiyordu.Uhu koyarsanız da plastik bardağa sonra su koyarsanız aynı şey yaşanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Japon Yapıştırısı plastiği eritebiliyor.

En azından plastik pardak japon yapıştırıcısı üstüne de su koyunca eritiyordu.Uhu koyarsanız da plastik bardağa sonra su koyarsanız aynı şey yaşanır.
    http://www.hepsiburada.com/liste/plaser-cift-tarafli-silikon-seffaf-bant-ogs-10-mm-x-5-metre/productDetails.aspx?productId=otctn115015&categoryId=20024848 buna benzer bişey normal çift taraflı değilde silikon olarak olanlardan alırsan uzun ömürlü olur birde yapıştırırken 25 derecenin üstünde olursa daha sağlıklı yapışır
  • quote:

http://www.hepsiburada.com/liste/plaser-cift-tarafli-silikon-seffaf-bant-ogs-10-mm-x-5-metre/productDetails.aspx?productId=otctn115015&categoryId=20024848 buna benzer bişey normal çift taraflı değilde silikon olarak olanlardan alırsan uzun ömürlü olur birde yapıştırırken 25 derecenin üstünde olursa daha sağlıklı yapışır

hepsiburada hesabım yok olsaydı sipariş verirdim :( eğer yaşadığım yerde bulabilirsem alıcam 1 tane.

@Kutu149
    japon çok sıkıntılı bir yapıştırıcı anca ıvır zıvır yapıştırırken kullanılır.
  • quote:

quote:

hepsiburada hesabım yok olsaydı sipariş verirdim :( eğer yaşadığım yerde bulabilirsem alıcam 1 tane.

@Kutu149
    japon çok sıkıntılı bir yapıştırıcı anca ıvır zıvır yapıştırırken kullanılır.

Alıntıları Göster

Bu ürünü kauçuk yapıştırırken kullanıyoruz. Çok ama çok dayanıklı tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.